Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOP10 najstarszych serwerów w Polsce


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w poscie pod tematem napisal ze chodzi o dzialajace do tej pory idioto.

Nigdzie nie pisze ze musza być działające. Idioty szukaj w swoich znajomych ewentualnie w rodzinie

Tradica startowała grudzień 2009

Avalon początek 2010

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polskie serwery metina można porównać do polskiego rapu. Syf, g****o i jakieś chadany.

Shenlong i metin5

Z tego co mi wiadomo to pierwszy założyciel metin5 nie żyje.

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś na jakim serwerze grać... to polecam Metin5 s1. Jest to Ciekawy serwer, z fajną fabuła gry ; ) Serwer jest stabilny, który stoi już od ponad 6 lat. Gra na nim nie wielka ilość graczy około, dwieście osób. Co do administracji to ostatnio były wybory na TGM`ów więc ogólnie jest 2 TGM / 2 GM / 1 GA / 1 HA co jest bardzo dużo jak na serwer, więc z administracją jak i uzyskaniem pomocy nie będzie problemem. Co do Eventów to są co dwa dni, Oxy / Górnicze / Szukanie GM`a / Bonusy Exp / Dropu / Zuo itp itd ; ) ... Co do bugów, to na dzień dzisiejszy nie ma, przynajmniej nie są zauważalne przy expieniu czy też w PvP czy różnych Dungeonach. Co do wbicia LvL`a to przystopujecie Cię exp od 135 lvl`a do 165 potem idzie bardzo fajnie, expienie nie jest monotonne, w między czasie możesz już robić EQ ; )

 

link do dowloadu :xyz

Opublikowano

chodzi mi o istniejące serwery bo chce zrobić ranking 10 najdłużej istniejących serwerów w PL

 

wydaje mi się że będzie to coś takiego..

1. VirtualMT2

2. iMetin

3. Balmora

4. Metin5

5. ProMT2

6. Ravia

7.

8.

9.

10.

Opublikowano

yt2wwws2 - 2009r (chyba)  xD ale nie później,

VirtualMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Stare i najlepiej się grało na nich!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

VirtualMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

VirtualMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

VirtualMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

VirtualMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

Virtu*lMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

Virt**lMT2 - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

Virtual - 2010r,

GladoR - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2wwws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

Virtual - 2010r,

Glador - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2w*ws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

Virtual - 2010r,

Gla*or - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2w*ws2 - 2009r (chyba, ale nie później)  xD

V*rtual - 2010r,

Gla*or - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej!  B)


yt2w*ws2 - 2009r (chyba, ale nie później) 

V*rtual - 2010r,

Gla*or - 2011r.

Na tych serwerach grało się najlepiej! 

Opublikowano

 

Shenlong - Najlepszy serwer który istniał kiedykolwiek, wliczam w to swój projekt.

 

No jasne, bo kiedyś aby postawić dobry serwer trzeba było drop odbugować. No i jeszcze najlepiej biologa spolszczyć.

 

Najstarsze serwery prywatne w Polsce:

-Insomnia (Biały, Sui, Zonni) W ogóle beka, bo serwer stał u białego na chacie.

-AvalonMT2 (Nie pamiętam dokładnie administracji, ale mieliśmy dość spoko kontakt, później przy serwerze pomagał im iMer)

-Longju99 (Synek, Bambus3k, The) Też beka, bo ten serwer stał na platformie Windows Server 2003 + VirtualPC. (dzięki zonni za pomoc w tamtych czasach zainstalować BSD, bo co my odpierdalali to był szok) Dodatkowo jako pierwszy serwer z odpalonym CH2.

 

Chwilę później wystartował też xLast i Shenlong.

 

Aktualnie z najstarszych serwerów mamy:

-iMetin

-Balmora

 

Są serwery jeszcze AvalonMT2, (serwer został zamknięty, ale chyba wystartuje na nowo), Metin5 (Domkis odszedł i jest nowa administracja, strony, ciekawe czy też nie na nowo serwer) no i niedawno też zamknęli PandoreMT2 i  EliteMT2. W sumie to ta sama osoba. Czasy się zmieniają, a gracze na nowych serwerach po 2 tygodnie tylko grają. Tak zostali nauczeni. Pozdrawiam.

 

 

Avalon stworzył MasTah , a nie wiem czy czasami pozniej nie pomagał mu kelevra? kevelera? nie pamietam dokładnie.

Opublikowano

Top 1 to EliteMt2, inne serwery mogą mu possać. Nie było i nie będzie lepszego serewra. ;)

Potwierdzam

 

Tak nie do tematu to moim pierwszym serwerem po pl była Novamt2- serwer orion potem syrius i antares(2009 lub 2010)

Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?


 


EliteMt2     I3artiBM (sura 250lv)  sprzedany na moich warunkach ...(


NovaMt2    ProWojownik (wojownik 119lv serwer upadł 6 lata temu)

Opublikowano

 

 

Shenlong - Najlepszy serwer który istniał kiedykolwiek, wliczam w to swój projekt.

 

No jasne, bo kiedyś aby postawić dobry serwer trzeba było drop odbugować. No i jeszcze najlepiej biologa spolszczyć.

 

Najstarsze serwery prywatne w Polsce:

-Insomnia (Biały, Sui, Zonni) W ogóle beka, bo serwer stał u białego na chacie.

-AvalonMT2 (Nie pamiętam dokładnie administracji, ale mieliśmy dość spoko kontakt, później przy serwerze pomagał im iMer)

-Longju99 (Synek, Bambus3k, The) Też beka, bo ten serwer stał na platformie Windows Server 2003 + VirtualPC. (dzięki zonni za pomoc w tamtych czasach zainstalować BSD, bo co my odpierdalali to był szok) Dodatkowo jako pierwszy serwer z odpalonym CH2.

 

Chwilę później wystartował też xLast i Shenlong.

 

Aktualnie z najstarszych serwerów mamy:

-iMetin

-Balmora

 

Są serwery jeszcze AvalonMT2, (serwer został zamknięty, ale chyba wystartuje na nowo), Metin5 (Domkis odszedł i jest nowa administracja, strony, ciekawe czy też nie na nowo serwer) no i niedawno też zamknęli PandoreMT2 i  EliteMT2. W sumie to ta sama osoba. Czasy się zmieniają, a gracze na nowych serwerach po 2 tygodnie tylko grają. Tak zostali nauczeni. Pozdrawiam.

 

 

Avalon stworzył MasTah , a nie wiem czy czasami pozniej nie pomagał mu kelevra? kevelera? nie pamietam dokładnie.

 

na poczatku bylo 2 administratorow na avalonie Szef i MasTah potem Szef odszedl i chyba jakis Bzykus pomagal

co do serwerow z hardow :

Balmora i Ravia 

Opublikowano

SpopiMT2- jeden z pierwszy hamachi, gdzie trudno było w ogóle wejść do sieci tyle ludu było.

Animemt2- jeden z najlepiej dopracowanych i były już w tamtym czasie misje, gdzie z tego co pamiętam miała je tylko Tradica.

Ahrimania- Ary tworzył najlepsze serwery metin2

Opublikowano

PandoraMT2 11.07.2010 - 11.07.2015 [*]

EliteMT2 2011 - 11.07.2016 [*]

DragonMT2 - 2010 - 2014

ProMT2 - 2010 - 2016

Xenox

Virtual

Balmora

Ravia

Opublikowano

VirtualMT2

DAM NA ETOLIN: heler 81 lvl+eq+yang za samos lub yang dowolny serw
DAM NA WETAR: dagger 92 lvl+eq+yang za samos lub yang dowolny serw
DAM NA ANDROS: wp 90 lvl+eq+yang za samos lub yang dowolny serw
DAM EQ+KASE NA THE WEST (WSZYSTKIE ŚWIATY ZA KASE/EQ/YANG NA Virtual MT2 lub METIN2 PL)
DAM EQ+KASE+PETY NA VirtualMT2 za yang na metin2 serw obojętny jeśli yang                         gg 12820133

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...