Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOP10 najstarszych serwerów w Polsce


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedyny i niepowtarzalny serwer jaki mógł powstać to stary Avalon ...

To było coś, a nie jakieś innego pierdoły co teraz wychodzą :v

To prawda a co lepsze teraz jest revok avalona jest budowany od nowa, tu masz link do forum :Dhttp://avalonmt2.pl/forum/

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Avalon, Balmora, Dragon, Diamond, BelenuS, swojego czasu też Metin5.
Duużo ich jest :D Ale najlepiej wspominam czasy BelenuS'a, Metin5 i Diamonda :P

 

call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

jednym z pierwszych serwerow byla tradicia potem przeszla w tiviere
miedzy czasie byl avalon ktory stal dosyc dluuuugo i jak dla mnie najlepszy serwer dlugo na nim gralem mysle ze spokojnie gralo 4tyś. osob

Opublikowano

X-word 2010-2011 Nie pamiętam pierwszy priv na jakim grałem i najlepiej go wspominam :)

Rozpoczęcie przygody z metinem2. ??.11.2008

 

Opublikowano

­Gość pyta o działające serwery, a wy wyjmujecie jakieś nazwy z urn ludzie..

 

Balmora s1 data hm listopad jak pamiętam 2011 na początku

Gdzie w nazwie tematu pisze działające?

Xlast jeden z starszych

Opublikowano

Każdy ma inne gusta poprostu w 2011 roku nie umieliśmy bonować i cały czas się uczyliśmy to robić teraz gdy to ogarniamy to przeżywamy to, i tak już jest wtedy nie było dużo gier rywalizujących w podobie.

Opublikowano

 

­Gość pyta o działające serwery, a wy wyjmujecie jakieś nazwy z urn ludzie..

 

Balmora s1 data hm listopad jak pamiętam 2011 na początku

Gdzie w nazwie tematu pisze działające?

Xlast jeden z starszych

 

w poscie pod tematem napisal ze chodzi o dzialajace do tej pory idioto. 

Opublikowano

Shenlong - Najlepszy serwer który istniał kiedykolwiek, wliczam w to swój projekt.

 

No jasne, bo kiedyś aby postawić dobry serwer trzeba było drop odbugować. No i jeszcze najlepiej biologa spolszczyć.

 

Najstarsze serwery prywatne w Polsce:

-Insomnia (Biały, Sui, Zonni) W ogóle beka, bo serwer stał u białego na chacie.

-AvalonMT2 (Nie pamiętam dokładnie administracji, ale mieliśmy dość spoko kontakt, później przy serwerze pomagał im iMer)

-Longju99 (Synek, Bambus3k, The) Też beka, bo ten serwer stał na platformie Windows Server 2003 + VirtualPC. (dzięki zonni za pomoc w tamtych czasach zainstalować BSD, bo co my odpierdalali to był szok) Dodatkowo jako pierwszy serwer z odpalonym CH2.

 

Chwilę później wystartował też xLast i Shenlong.

 

Aktualnie z najstarszych serwerów mamy:

-iMetin

-Balmora

 

Są serwery jeszcze AvalonMT2, (serwer został zamknięty, ale chyba wystartuje na nowo), Metin5 (Domkis odszedł i jest nowa administracja, strony, ciekawe czy też nie na nowo serwer) no i niedawno też zamknęli PandoreMT2 i  EliteMT2. W sumie to ta sama osoba. Czasy się zmieniają, a gracze na nowych serwerach po 2 tygodnie tylko grają. Tak zostali nauczeni. Pozdrawiam.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...