Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Antyreklama i hejt na serwer 4Death.pl


xShejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba mnie pacholku z kims pomyliles :D Jestes pionkiem w tej calej grze i pewnie robil bys wszystko co by Ci kazali, grasz jak Ci zagraja pizdusiu. Jestes tyle warty co Jedynak i 14 Letni Lisu. Do tego doszedl Jacus (Asillia) Piekna z was para. :D Paczka takich jak wy to bec

NO ROBIŁEM WSZYSTKO CO MI KAŻALI MASZ RACJE EFTER XDDDDDDDDD NO NO XDDDDDDDD

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty pewnie jestes Ambasdor gowniak ktory sie rozplakal na serwerze. Eq nikt nie rozdal logi byly sprawdzanie :D A ludzie co mieli EQ vipa mieli kupione. :D Pisales z Asuna normalnie, a jak dowiedziales sie ze to Yuni to Ci sie padaka wlaczyla bo jestes Pionkiem Jedynaka ktory i tak kazdemu dupe wylizal juz na tym serwerze bekowo. Jedyna rzecz ktora tak naprawde rozwalila serwer to wasze zachowanie i brak kultury. Lizanie dupska i pisanie gowien na temat ludzi na serwerze nie wspomne o plakaniu. :) Taka jest prawda, wszyscy zawiniliscie na upadku tego serwera :D Karolina w sumie sama kiedys brala EQ od CJ i jej gildia miala od niego Eq wiec o c**j chodzi. Ambasador sie wkurwil bo wydal hajs a potem ludzie wydali i juz nie byl taki dobry. Shiz to ten zjeb co dostal perma million razy za wh i sie cieszy. Rozjebaliscie WY serwer nie administracja ktora sie starala robic reklamy i poswiecala wam czas zeby robic OX'y wy niewdzieczne kurwiszony. 

TY K***A DONEK MOZE I SIE CIESZE, ALE MY ZAWSZE BYLISMY KUMPLE A TERAZ K***A CO? OBRAŻASZ ZA PLECAMI ;)

Opublikowano

Hahahahahah no nie wierze, Sofro ładnie umie się wybielić :). Prawda jest taka, że Sofro rozdawał eQ i dlatego stracił GM, CJ nie raz sprawdzał logi, przecież ZA NIC by nie wyleciał - to chyba logiczne :) Tak samo logiczne jest to, że jakby Quinella rozdawała eQ też by wyleciała ale widać, że niektórzy nie myślą. Sofro porozdawał eq i teraz próbuje się wybielic, poszło wszystko na Quinelle :) i to ona jest niby teraz najgorsza. Nie wierzy ktoś? Mam screeny rozmowy z gg może chodzi tylko o jakaś głupia farbe, ale sami widzicie, co Sofro pisal. Byl taki pewny, ze mu CJ nic nie zrobi, a jednak , teraz placze ze GM stracil. Sami zobaczcie:)  prosze bardzo (Przedstawiona rozmowa Quinelli z Sofro) : 

post-1481312-0-96061400-1454793839.jpg

post-1481312-0-62904300-1454793846.jpg

Opublikowano

Ty pewnie jestes Ambasdor gowniak ktory sie rozplakal na serwerze. Eq nikt nie rozdal logi byly sprawdzanie :D A ludzie co mieli EQ vipa mieli kupione. :D Pisales z Asuna normalnie, a jak dowiedziales sie ze to Yuni to Ci sie padaka wlaczyla bo jestes Pionkiem Jedynaka ktory i tak kazdemu dupe wylizal juz na tym serwerze bekowo. Jedyna rzecz ktora tak naprawde rozwalila serwer to wasze zachowanie i brak kultury. Lizanie dupska i pisanie gowien na temat ludzi na serwerze nie wspomne o plakaniu. :) Taka jest prawda, wszyscy zawiniliscie na upadku tego serwera :D Karolina w sumie sama kiedys brala EQ od CJ i jej gildia miala od niego Eq wiec o c**j chodzi. Ambasador sie wkurwil bo wydal hajs a potem ludzie wydali i juz nie byl taki dobry. Shiz to ten zjeb co dostal perma million razy za wh i sie cieszy. Rozjebaliscie WY serwer nie administracja ktora sie starala robic reklamy i poswiecala wam czas zeby robic OX'y wy niewdzieczne kurwiszony. 

W dupie parówko eq było bugowane jak jesteś tepy i się nie znasz to skul morde cwelu . pozdo donek

Opublikowano

W dupie parówko eq było bugowane jak jesteś tepy i się nie znasz to skul morde cwelu . pozdo donek

Gdzie ja napisalem o EQ? Napisalem ze nie bylo rozdawane :) A nie ze bylo bugowane. 

 

JESTESCIE JAK PELIKANY WIERZYCIE WE WSZYSTKO CO WAM NAPISZE WASZ ZIOMEK KRUL JEDYNAK  I RESZTA TYCH NIE OGARNIETYCH OSOB KTORE SIE TYLKO SPINAJA.

Opublikowano

Prawda jest taka, że to jest temat rzeka. Przekręty były od samego startu (czyt.1 edycji) :) Serwer czysto pod hajs, resety aby dostać jeszcze więcej aż pewnie w końcu j*bnąć wszystko w pi*du i zakończyć naszą przygodę z tym serwerem. Wszyscy wiedzieliście co robicie idąc grać tam i wiedząc jaka jest sytuacja z CJ, a teraz wielkie żale. To tylko wasza głupota, że ładowaliście w IS i wzbogacaliście chłopaka który miał was głęboko w poważaniu. 

Opublikowano

Prawda jest taka, że to jest temat rzeka. Przekręty były od samego startu (czyt.1 edycji) :) Serwer czysto pod hajs, resety aby dostać jeszcze więcej aż pewnie w końcu j*bnąć wszystko w pi*du i zakończyć naszą przygodę z tym serwerem. Wszyscy wiedzieliście co robicie idąc grać tam i wiedząc jaka jest sytuacja z CJ, a teraz wielkie żale. To tylko wasza głupota, że ładowaliście w IS i wzbogacaliście chłopaka który miał was głęboko w poważaniu. 

Ale dla nich to i tak GM rozdawali EQ :') Mimo tego ze wszyscy wiedza jakbylo naprawde. 

Opublikowano

Ale dla nich to i tak GM rozdawali EQ :') Mimo tego ze wszyscy wiedza jakbylo naprawde. 

 

Jestem w 100% pewna, że rozdawała eq i że dawała je Efterowi jak i ich dupowłazą. Dziewczyna ma pstro w głowie i gdyby nie chciała rozwalić serwera to nie banowałaby za nic oraz by nie zrobiła takiej awantury, która obecnie się dzieje.

Opublikowano

Prawda jest taka, że to jest temat rzeka. Przekręty były od samego startu (czyt.1 edycji) :) Serwer czysto pod hajs, resety aby dostać jeszcze więcej aż pewnie w końcu j*bnąć wszystko w pi*du i zakończyć naszą przygodę z tym serwerem. Wszyscy wiedzieliście co robicie idąc grać tam i wiedząc jaka jest sytuacja z CJ, a teraz wielkie żale. To tylko wasza głupota, że ładowaliście w IS i wzbogacaliście chłopaka który miał was głęboko w poważaniu. 

Zgadzam sie Karolinka

 

Jestem w 100% pewna, że rozdawała eq i że dawała je Efterowi jak i ich dupowłazą. Dziewczyna ma pstro w głowie i gdyby nie chciała rozwalić serwera to nie banowałaby za nic oraz by nie zrobiła takiej awantury, która obecnie się dzieje.

Oczywiście też sie zgadzam. Profesor ShiZ w akcji

Opublikowano

Jestem w 100% pewna, że rozdawała eq i że dawała je Efterowi jak i ich dupowłazą. Dziewczyna ma pstro w głowie i gdyby nie chciała rozwalić serwera to nie banowałaby za nic oraz by nie zrobiła takiej awantury, która obecnie się dzieje.

CJ sprawdzal logi nie raz, zreszta wyzej masz screeny rozmow z Sofro :) To on pisal ze ma wyjebane i ze bedzie rozdawal. Quinella nie rozdawala EQ, bo CJ by ja wywalil jak Jebutnika itd. A Sytuacja na serwerze zawsze taka byla odkad pamietam wszyscy sie tyrali, ale nie bylo banow a teraz kiedy wpadly to placz? A jak Tobie CJ dawal eq za pomaganie bylo dobrze? W zyciu nie ma nic za darmo wiec dobrze o tym wiesz. Wiec bez problemu mozemy porownac to do tej sytuacji. :) Jak CJ zobaczy to moze wrzucic zdjecie logow czy eq bylo dawane innym postacia czy cos. A jestem przekonany ze nie, bo co za debil chcialby niszczyc serwer robiac na niego reklame oraz pomagajac? Siedziec po 10h na serwerze pomagajac gracza itd? Nie badzmy smieszni.

Opublikowano

CJ sprawdzal logi nie raz, zreszta wyzej masz screeny rozmow z Sofro :) To on pisal ze ma wyjebane i ze bedzie rozdawal. Quinella nie rozdawala EQ, bo CJ by ja wywalil jak Jebutnika itd. A Sytuacja na serwerze zawsze taka byla odkad pamietam wszyscy sie tyrali, ale nie bylo banow a teraz kiedy wpadly to placz? A jak Tobie CJ dawal eq za pomaganie bylo dobrze? W zyciu nie ma nic za darmo wiec dobrze o tym wiesz. Wiec bez problemu mozemy porownac to do tej sytuacji. :) Jak CJ zobaczy to moze wrzucic zdjecie logow czy eq bylo dawane innym postacia czy cos. A jestem przekonany ze nie, bo co za debil chcialby niszczyc serwer robiac na niego reklame oraz pomagajac? Siedziec po 10h na serwerze pomagajac gracza itd? Nie badzmy smieszni.

Ciekawe który 10h siedział xD Chyba jebutnik, przekladal eq na 100+ kont do dozo :]

Opublikowano

CJ sprawdzal logi nie raz, zreszta wyzej masz screeny rozmow z Sofro :) To on pisal ze ma wyjebane i ze bedzie rozdawal. Quinella nie rozdawala EQ, bo CJ by ja wywalil jak Jebutnika itd. A Sytuacja na serwerze zawsze taka byla odkad pamietam wszyscy sie tyrali, ale nie bylo banow a teraz kiedy wpadly to placz? A jak Tobie CJ dawal eq za pomaganie bylo dobrze? W zyciu nie ma nic za darmo wiec dobrze o tym wiesz. Wiec bez problemu mozemy porownac to do tej sytuacji. :) Jak CJ zobaczy to moze wrzucic zdjecie logow czy eq bylo dawane innym postacia czy cos. A jestem przekonany ze nie, bo co za debil chcialby niszczyc serwer robiac na niego reklame oraz pomagajac? Siedziec po 10h na serwerze pomagajac gracza itd? Nie badzmy smieszni.

 

Ale czytaj wszystko uważnie, napisał Sofro wcześniej jak i z rozmów wynika że w zamian za kody do psc, które przekazywał cj dawał zakupione przez te osoby rzeczy, więc to jest oczywiste, że w logach wszystko wyjdzie :) Poza tym taka mierna osoba jak Patrycja, co nic nie potrafi i oprócz gównoburz nic nie wnosiła no to sorka :) 

Opublikowano

Ale moi drodzy to nie wszystko! Łatwo jest kogoś oskarżać a o sobie w tym wszystkim już nie wspomnieć, nie, Sofro oraz inni? Sami kupywaliście jak pier*olnięci za przeproszeniem eq za PSC a na końcu i tak wszystko poszło na Quinelle xD że ona rozdawała bo każdy ma eq 3s a głównym oskarżycielem był Ambasador, który sam nabył eq kupione za PSC :))) śmieszne. . Macie kolejnego ss jak to Sofro zareagował na to, że CJ chce mu zabrać eq z głównej postaci. :

post-1481312-0-12845400-1454795065.jpg

Opublikowano

ej czekaj wróć, to ty płaciłeś za serwer jakiegoś dzieciaka nie mając z tego nic? 

 

a no i ten ss mnie rozjebał na łopatki

z64eEM9.png

Opublikowano

ej czekaj wróć, to ty płaciłeś za serwer jakiegoś dzieciaka nie mając z tego nic? 

 

a no i ten ss mnie rozjebał na łopatki

z64eEM9.png

hahahaha końcówka rozpierdala system xD

Opublikowano

ej czekaj wróć, to ty płaciłeś za serwer jakiegoś dzieciaka nie mając z tego nic? 

 

a no i ten ss mnie rozjebał na łopatki

z64eEM9.png

 

Administracja opłacała co miesiąc składki za to, że mają posadę i zajmują się jego serwerem kiedy on nic nie robi tylko liczy kaskę :) 

 

@1361622928-U485574.pngTohkax3 Patrycjo zacznij pisać w pierwszej osobie, bo wiemy że to Ty. 

Opublikowano

Ale czytaj wszystko uważnie, napisał Sofro wcześniej jak i z rozmów wynika że w zamian za kody do psc, które przekazywał cj dawał zakupione przez te osoby rzeczy, więc to jest oczywiste, że w logach wszystko wyjdzie :) Poza tym taka mierna osoba jak Patrycja, co nic nie potrafi i oprócz gównoburz nic nie wnosiła no to sorka :)

Hahahaha śmieszna jesteś Karolinko :) a Ty co niby wniosłaś? Gówno wiesz, co robiłam na tym serwerze bo nawet Cię na nim nie było, ale oczywiście musisz dodać swoje pięć groszy. To ja zrobiłam prezentacje serwera, nad którą siedziałam sporo czasu żeby tylko więcej osób przyszło grąć, to ja odkąd zostałam GM pomagam CJ we wszystkim, to dzięki mnie gracze pisali, że serwer wraca do życia. Ale nie, zawsze musi znaleźć się banda idiotów (JedynaK i jego spółka), która będzie mieć jakiś problem. Nie było Cię przy tym jak dawałam permy, wiec po co się udzielasz? Bo jedyne co możesz zrobić to wywnioskować dlaczego je dawałam z opowieści Twoich superowych kumpli, którzy pewnie tak nakłamali, że 98% nie jest prawdą, ale to norma. Najpierw broniłaś Sofro, a jak dałam ss to już się uciszyłaś. Ciekawe, nie życzę sobie aby ktoś taki jak TY bo dla mnie jesteś zerem nazywał mnie "mierną". :) Ja i Sofro ledwo mogliśmy dawać EQ na SWOJE PRYWATNE postacie, a Ty mi mówisz, że je jeszcze rozdawałam nawet nie grając na serwerze? Hahaha, na prawdę śmiech na sali. Zastanów się co Ty w ogóle piszesz... Jak CJ dawał Ci SM to siedziałaś cicho. Od początku mnie podejrzewałaś o jakieś dziwne zagrywki, ale Ty już chyba tak masz, że lubisz pier*olić głupoty. A permy dostawali za obraze i podawanie imienia i nazwiska osoby, która sobie tego nie życzyła :) Sprzedawaliśmy EQ za PSC bo na stronie nie było takiej możliwości, natomiast kiedy została dodana zaprzestaliśmy. Gówno wiesz, ale ostro musisz się wykłócać.

Opublikowano

A potem ludzie się dziwią, że metin upada.. :s

Takie serwery już dawno powinny być wyrzucone z tego forum, a ich twórcy poblokowani. Chore.

xdnXBJo.png

Opublikowano

Hahahaha śmieszna jesteś Karolinko :) a Ty co niby wniosłaś? Gówno wiesz, co robiłam na tym serwerze bo nawet Cię na nim nie było, ale oczywiście musisz dodać swoje pięć groszy. To ja zrobiłam prezentacje serwera, nad którą siedziałam sporo czasu żeby tylko więcej osób przyszło grąć, to ja odkąd zostałam GM pomagam CJ we wszystkim, to dzięki mnie gracze pisali, że serwer wraca do życia. Ale nie, zawsze musi znaleźć się banda idiotów (JedynaK i jego spółka), która będzie mieć jakiś problem. Nie było Cię przy tym jak dawałam permy, wiec po co się udzielasz? Bo jedyne co możesz zrobić to wywnioskować dlaczego je dawałam z opowieści Twoich superowych kumpli, którzy pewnie tak nakłamali, że 98% nie jest prawdą, ale to norma. Najpierw broniłaś Sofro, a jak dałam ss to już się uciszyłaś. Ciekawe, nie życzę sobie aby ktoś taki jak TY bo dla mnie jesteś zerem nazywał mnie "mierną". :) Ja i Sofro ledwo mogliśmy dawać EQ na SWOJE PRYWATNE postacie, a Ty mi mówisz, że je jeszcze rozdawałam nawet nie grając na serwerze? Hahaha, na prawdę śmiech na sali. Zastanów się co Ty w ogóle piszesz... Jak CJ dawał Ci SM to siedziałaś cicho. Od początku mnie podejrzewałaś o jakieś dziwne zagrywki, ale Ty już chyba tak masz, że lubisz pier*olić głupoty. A permy dostawali za obraze i podawanie imienia i nazwiska osoby, która sobie tego nie życzyła :) Sprzedawaliśmy EQ za PSC bo na stronie nie było takiej możliwości, natomiast kiedy została dodana zaprzestaliśmy. Gówno wiesz, ale ostro musisz się wykłócać.

JAK JUZ WIEMY ZE TY ROBILAS PREZKE TO IDZIEMY W PIZDU XDDDD ~SERDECZNY C**J CI W DUPE <3

Opublikowano

Hahahaha śmieszna jesteś Karolinko :) a Ty co niby wniosłaś? Gówno wiesz, co robiłam na tym serwerze bo nawet Cię na nim nie było, ale oczywiście musisz dodać swoje pięć groszy. To ja zrobiłam prezentacje serwera, nad którą siedziałam sporo czasu żeby tylko więcej osób przyszło grąć, to ja odkąd zostałam GM pomagam CJ we wszystkim, to dzięki mnie gracze pisali, że serwer wraca do życia. Ale nie, zawsze musi znaleźć się banda idiotów (JedynaK i jego spółka), która będzie mieć jakiś problem. Nie było Cię przy tym jak dawałam permy, wiec po co się udzielasz? Bo jedyne co możesz zrobić to wywnioskować dlaczego je dawałam z opowieści Twoich superowych kumpli, którzy pewnie tak nakłamali, że 98% nie jest prawdą, ale to norma. Najpierw broniłaś Sofro, a jak dałam ss to już się uciszyłaś. Ciekawe, nie życzę sobie aby ktoś taki jak TY bo dla mnie jesteś zerem nazywał mnie "mierną". :) Ja i Sofro ledwo mogliśmy dawać EQ na SWOJE PRYWATNE postacie, a Ty mi mówisz, że je jeszcze rozdawałam nawet nie grając na serwerze? Hahaha, na prawdę śmiech na sali. Zastanów się co Ty w ogóle piszesz... Jak CJ dawał Ci SM to siedziałaś cicho. Od początku mnie podejrzewałaś o jakieś dziwne zagrywki, ale Ty już chyba tak masz, że lubisz pier*olić głupoty. A permy dostawali za obraze i podawanie imienia i nazwiska osoby, która sobie tego nie życzyła :) Sprzedawaliśmy EQ za PSC bo na stronie nie było takiej możliwości, natomiast kiedy została dodana zaprzestaliśmy. Gówno wiesz, ale ostro musisz się wykłócać.

 

Ale po co dopierdalasz takie spiny dziewczyno xD To że zrobiłaś prezentację, bo w końcu CJ wielki grafik znalazł sobie leszcza co ją zrobi to już nie mój problem. Nie wiem nawet po co się pchałaś na tą posadę, skoro chłopak zawsze z Ciebie i Daniela miał okropną bekę i cisnął z was co chwile ale gdy kase na ławe wyłożyliście to nagle wielcy przyjaciele. Nie biorę nikogo strony, bo dobrze wiecie, że nie wchodziłam od resetu na serwer :) I nie wymyślaj tam niczego, że zmieniłam zdanie po Twoich screenach skoro tak na prawdę mało dla mnie one znaczą. Znam CJ dłużej od was wszystkich i po prostu wiedziałam, że prędzej czy później właśnie w taki sposób zakończy się przygoda z 4D. 

Opublikowano

JAK JUZ WIEMY ZE TY ROBILAS PREZKE TO IDZIEMY W PIZDU XDDDD ~SERDECZNY C**J CI W DUPE <3

a Ty nie umiesz napisać nic innego niż "c**j ci w dupe, k***a mać, ja p******e" - bo jesteś wieśniakiem i masz 0 kultury osobistej. Aż mi szkoda na Ciebie czasu bo tym co piszesz sam z siebie robisz pajaca.

Opublikowano

a Ty nie umiesz napisać nic innego niż "c**j ci w dupe, k***a mać, ja p******e" - bo jesteś wieśniakiem i masz 0 kultury osobistej. Aż mi szkoda na Ciebie czasu bo tym co piszesz sam z siebie robisz pajaca.

JESTEM KIM JESTEM BYNAJMNIEJ NIE KURWĄ JAK TY :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...