Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna 2GB do 200 zł


tm_WIII

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wersję 1Gb powinna się znaleźć do 300zł.

Ale to 1Gb a ty zaś szukasz 2Gb.

 

Musisz codziennie patrzeć na olx/allegro i patrzeć czy coś doszło z wymienionych wcześniej modeli.

Dziś o 7 rano był r7 260x 2Gb za 330zł,ale już poszedł..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

a hd 7850 hmmmmmm ??? @up

 

Wersję 1Gb powinna się znaleźć do 300zł.

Ale to 1Gb a ty zaś szukasz 2Gb.

 

Musisz codziennie patrzeć na olx/allegro i patrzeć czy coś doszło z wymienionych wcześniej modeli.

Dziś o 7 rano był r7 260x 2Gb za 330zł,ale już poszedł..

No wlasnie, 1gb, przy takiej karcie to juz bedzie ograniczac, mnie boli w moim gtxie czesto te 2gb, chociaz jest troche lepszy, to przy 1gb bedzie juz waskim gardlem praktycznie

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

@Oski0202 nie chodzi mi o 2 gb myślałem że 2gb jest zawsze lepsze od 1 gb i dlatego może być 1 gb ramu w tej grafie tylko żeby było wydajnie :D

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

@Oski0202 nie chodzi mi o 2 gb myślałem że 2gb jest zawsze lepsze od 1 gb i dlatego może być 1 gb ramu w tej grafie tylko żeby było wydajnie :D

ale ilosc pamieci to nie wydajnosc

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Raczej nie i ilośc pamięci w grafice nie świadczy o wydajności.

Ilość RAM grafiki uzależniona jest tylko od układów i przetwarzania grafiki , zwykle nie daje się jej więcej niż potrafi karta obsłużyć czy użyć w procesie renderingu i przetwarzania danych gry. Czasem lepsze i szybsze są karty o mniejszej RAM.

 

Tak przy okazji nie porównujcie nawet niby tej samej karty z 1 i 2 czy więcej  Gb RAM  bo to tylko ten sam układ graficzny z całkowicie  innymi chipsetami na płycie karty.

Zwykle od tego zależy jaka jest szyna danych, zwiększenie ilości pamięci może powodować jej  zmniejszenie nawet do najniższych wartości  128 bit i w końcu mniejszą wydajność niż karty o większej szynie danych i mniejszej ilości pamięci. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

halo :D biorę hd 5850 od sapchire czy on się nie będzie przegrzewał . nie brałem jeszcze nowej karty bo dostałem od ziomka 9800gt i mi wystarczał :D 3 dni temu wyrąbało kondensatory i karta nie rusza więc biorę używkę z gwarancją rozruchową 14 dni dzięki wszystkim za pomoc i proszę o odp. 

i czy zasilacz to wszystko uciągnie q1lx2m-3.png + hd 5850

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

gtx 460 żre prąd strasznie czy jak dołożę i5 i dysk ssd to da rady zasilacz ???

Aha a gtx 460 nie potrzebuje podwójnego zasilania czy coś ???

@CiasteczkoMen

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

@CiasteczkoMen czyli mam wyrąbany zasilacz :D

dobra zamawiam tego gtx460 tylko którą wersje najlepiej

aha i co z tym zasilaniem

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6438564399&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62#thumb/5 

 

http://allegro.pl/okazja-najtaniej-potezny-gf-zotac-gtx460-1gb-i6431817787.html

 

http://allegro.pl/gainward-geforce-gtx460-768mb-ddr5-128bit-100-w-i6447388674.html

 

CiasteczkoMen, 28 Sie 2016 - 10:11, napisał:

Starczy, nie jest wybitny, ale te nowe procesory ogromnych ilości prądu nie biorą. 

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

Zapytaj się sprzedawcy jaką ma wtyczkę. Ten Gigabyte może być.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...