Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna 2GB do 200 zł


tm_WIII

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiesz co @Popeye_ miałem raz taki przypadek że koleś wystawił za 200 zł komputer warty 3500 zł no i się nabrałem xD ... a po 2 pobranie jest najtańsze i klient nie ryzykuje

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

tak ale wiem że jest coś w środku a po 2 pobrani ową można sprawdzić w środku :D przy kurierze listonoszu ...

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

No i co z tego, że sprawdzisz, co jest w środku ?

Równie dobrze może Ci wysłać kartę bez rdzenia, sprawdzisz to ? :)

xD najbardziej prawdopodobny scenariusz ... jbc. to jeszcze nic nie znalazłem 

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

elo elo ref itp. F5 : więc tak :

przerzucam się na limit do 300zł więc w związku z tym mam kilka propozycji a może wy mi coś zaproponujecie : http://allegro.pl/karta-graficzna-geforce-gtx-650-1gb-i6044594621.html http://allegro.pl/karta-graficzna-radeon-msi-hd-5850-twin-frozr-ii-i6034558587.html http://allegro.pl/karta-graficzna-asus-eah5750-1gb-gddr5-128-bit-i6050791760.html  i tyle narazie co myślicie :D ???

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

F5 ???? /=\ pytanko zadane odpowiedzi nie widzę :C @up o co innego pytałem

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

F5 ???? /=\ pytanko zadane odpowiedzi nie widzę :C @up o co innego pytałem

W sensie dalej chcesz wiedziec o tych radeonach z Twoich linkow? Slabiaki, nie wspierane, nie warto na dzis dzien.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

ok o to mi biegało tak myślałem lepiej jednak się upewnić :D @Oski0202 więc zainwestuje w tego 560 ti :D a wytrzyma on z moim zasilaczem ???

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

ok o to mi biegało tak myślałem lepiej jednak się upewnić :D @Oski0202 więc zainwestuje w tego 560 ti :D a wytrzyma on z moim zasilaczem ???

560Ti to obecnie szajs. 

Minimum GTX 6xx, jeśli szukasz czegoś od zielonych lub HD7xxx od AMD. 

416231423689480320491.png

Opublikowano

Tak, wydajnościowo HD6950 jest lepsza od HD7770.

Ale to jest stara już powoli wersja 6xxx.

Miałem możliwość w realu zobaczenia jak ona chodzi i radzi sobie,ale tu już ani nie są wspierane sterowniki,a karty tego pokroju często się grzały.

I akurat w tej serii Radeon`ów bałbym się szczególnie o artefakty..

560Ti jest jeszcze dobra,ale w wersji 2Gb.

 

Tak więc,tak jak wyżej.

HD7790/r7 260x/560Ti 2Gb.

To do 300zł znajdziesz,ew.,jeszcze mogę od siebie polecić 650Ti BOOST, [2gb] choć mało wątpliwe że do 300zł znajdziesz..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...