Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy Się Zakochaliście ^^ <3


Zakochanie - Wiek  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy si? zakochali?cie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakochałem się w wieku 16 Lat .

Trwało to 5 Mieś ale ja nadal do niej coś czuje .

A Ona Buja się z innym typem :<

Ciężko jest zapomnieć .

Smutno mi gdy o tym mówię / myślę .

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hehe ja 8 lat ;p

 

@Edit

 

Kaspie zobaczymy ;]]

Pomogłem?? daj + to tylko 1 sekunda i po sprawie a jak nie dasz to będziesz miał to na sumieniu do końca życia

Opublikowano

4x UP

Weż wypowiadaj się normalnie bo mi zależy na DOBRYCH wypowiedziach a nie takich że nie znajdziesz dziewczyny bo grasz w metina

Weż się ogranij prosze

 

OK.

 

[dobrawypowiedź]

Do 16 lat nie szukaj żadnej dziewczyny. Chyba, że chcesz pchać pustaki to możesz się pobawić.

 

przygotowanie, do offical związku ? (...) Bo sam mam 13 lat

 

Noo..już sobie na emeryturę zbieraj.

[/dobrawypowiedź]

 

Wrrr...Mounthains <3

Opublikowano

Pokaż jej swojego wojownika w metinie i już masz żonę. Nigdy.

 

Imo Owned nie ma girlsa :<<<.

 

Tak dojrzale i naprawdę to w wieku 17lat.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Ja się zakochałem w wieku hm.. 7 lat. Nie w żadnym paszczurze nadal jestem w niej zakochany w sumie.. Jest jedno ale, boje się jej reakcji i werdyktu jeżeli zapytam o coś poważniejszego niż przyjaźń ;) .

sygnat.png

Opublikowano

10-12. Gdzieś tak 4-5 klasa podstawówki tyle, że raczej to nie było zakochanie a lecz zauroczenie bardziej.

Opublikowano

Ja się zakochałem mając 10-12 lat w koleżance z klasy :)

Później z nią chodziłem ale jestem w huj nieśmiały i... jakoś się rozpadło :(

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

12 lat - normalne zauroczenie.

 

16 lat się na poważnie zakochałem. 

 

I tak wyszło że z nią chodzę, ale nie teraz (dopiero w lipcu wyjazd do ojczyzny :()

 

 

Opublikowano

Jak można obliczyć średni wiek zakochania się , jeżeli połowa nie wie co to znaczy.

Ja najbardziej szczerze zakochałem się w wieku 8 lat , bo nie patrzałem na jej cycki i dupe , ale na charakter.

Opublikowano

Ja najbardziej szczerze zakochałem się w wieku 8 lat , bo nie patrzałem na jej cycki i dupe , ale na charakter.

 

Nie dziwię się, bo w tym wieku to chyba jeszcze deski do prasowania, nie?

Opublikowano

ja zakochalem sie w wieku 13 lat w młodszej lasce(o rok) ale to nie przetrwało wakacji, teraz z kolezanka z swojej klasy

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

ja się zakochałem w wieku 16 lat.

 

według mnie takie zakochania w wieku 8-12 lat to się nazywają zauroczenie a nie zakochanie ...

 

 

@btw.

Owned! ucz mnie xD

Opublikowano

No cóż dzięki za wypowiedzi jak narazie no i ps. Może ktoś nie rozumie mojej sytuacji

 

Chodze do 1gim

Ona mnie troche lubi

Mi się ona podoba i to bardzo ;]

Boje się to powiedzieć ( i nie mówcie : Dawaj! Raz kozie śmierć )

A w szkole miejsce mam przeciętne

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nie dziwię się, bo w tym wieku to chyba jeszcze deski do prasowania, nie?

Nom :D Same dechy.

A teraz jak nie ma cycek to wstyd z nią na ulicy się pokazac :D

Opublikowano

12-14 ale to neizbyt szczęśliwa miłość jest (bo nadal trwa) bo sie podnieść nie mogę po tym że Ona mnie nie chce xDD :/

XXReydaRXX jak co to pisz na moje gg 21136337 bo wiem co nieco o tych sprawaach sercowych :D postaramsie pomóc ;p

refy RMCF

Opublikowano

@up

Pedofil :s

@true post

Jeżeli kogoś w ogóle to obchodzi to lovelasem byłem od najmłodszych lat (4 klasa podstawówki?). Sporo się tego towaru przewijało, bywały panie na 1 balet i kilkumiesięczne związki jak to w tych latach gimnazjum bywa. Teraz od prawie 2 lat jestem najszczęśliwszym facetem po tej stronie Wisły B) i śmiało mogę powiedzieć że dopiero TERAZ poznałem prawdziwy smak miłości xD

@załozyciel tematu

Baw się i ciesz. Gimnazjum to taki wiek kiedy już tam hormony i feromony buzują. Wyrywaj dupy i ciesz się dobrymi latami :P Jeżeli pobędziesz z nią chociaż przez tydzień to pewnie w waszym przypadku będzie to można już liczyć jako "zwiazek". 5

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...