Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalny klan MPCforum w Blade&Soul!


Gość Renissance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o zaproszenie, nick Daza.

Proszę się nie śmiać, dopiero rozpoczynam przygodę! xD

Musisz dołączyć do frakcji, wtedy będzie można Cię zaprosić.

Opublikowano

Tyle mam do powiedzenia. :'((( 

0611e-7f26f9c8-f205-45ec-aa36-75dea565f7

Smutno samej, nie ma z kim grać w tym klanie. :'( 

Pewnie dlatego, że członkowie klanu mają życie i nie siedzą do rana. :v

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Ja juz zasysam gre wiec bedzie z kim grac :)

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

Zaproście, nick Arif

 

jak jeszcze nie ma TSa to zapraszam na mojego.

Dodałbym Cię ale ofc. ktoś był na tyle mądry że zabrał randze Member możliwość dodawania do Klanu.

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Dodałbym Cię ale ofc. ktoś był na tyle mądry że zabrał randze Member możliwość dodawania do Klanu.

Bo tak ma być i nie bez powodu. :)

Avalange, Muszę być online żeby dostać zaproszenie?

Tak.

Opublikowano

Zasysam gre, całkowicie zielony w kwestii BnS. Ale w MMORPG pogrywałem.

 

Dołączę do frakcji to się odezwę! Nauczycie mnie czegoś :v

 

Pjona  :yay:  :yay:

 

W między czasie LOL <3

Mówię po Polsku

Opublikowano

Czy można dostać od was ip ts? Jestem za dużym nobem żeby prosić o dodanie do klanu a mam duzo pytań xD . Gram na tym servie co wy(gram od wczoraj tak btw)

Opublikowano

Czy można dostać od was ip ts? Jestem za dużym nobem żeby prosić o dodanie do klanu a mam duzo pytań xD . Gram na tym servie co wy(gram od wczoraj tak btw)

Zapraszamy na ts mpc - ts.MPCforum.pl

Jestem tam pod nickiem Karyvlea, bardziej w godzinach późno wieczornych. @Eryk jest tam częściej i jego też raczej możesz pytać. :)

Opublikowano

7 lvl jest :D

 

Dzisiaj gram dalej! ;)

 

Już jestem w dobrej frakcji i na dobrym serwerze. Nick- Vyvab

 

Czekam na zaproszenie  B)

 

W między czasie LOL <3

Mówię po Polsku

Opublikowano

hejoo :D

 

Załapię się? Nick w grze "Nenoshy" (tak babski bo gram typką a dziwnie by było mieć męskie imie przy postaci kobiety :D)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Jutro sie zglosze jesli bedzie taka mozliwosc, zaczalem grac dzisiaj, mechaniki tej gry za bardzo nie rozumiem (co i skad sie bierze dokladnie), wiec milo byloby uzyskac jakas pomoc, nick w grze: Issemori

Opublikowano

Bym dołączył, ale mam już klan Papaja :v

 

Oczywiście polecam, bo mistrz zakonu @Zarax jest tam obecny.

Opublikowano

hejoo :D

 

Załapię się? Nick w grze "Nenoshy" (tak babski bo gram typką a dziwnie by było mieć męskie imie przy postaci kobiety :D)

ja mam nick Kinga kolego, pls ;P  

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

ja mam nick Kinga kolego, pls ;P  

haha to jeszcze lepiej xD


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...