Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalny klan MPCforum w Blade&Soul!


Gość Renissance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

812691453744275578515.png

 

Lista członków:

NICK W GRZE - NICK NA FORUM

 

IMSOCUTEXD - @Disrespectful

Disrespectful - @Miszczu

Renissance - @Renissance

Azztyn - @Why

Zarax - @Zarax

TampS - @TampS
Poetka - @JnL Poetka
Erykox - @Eryk
Ayahime - @Kagura
iTeski - @Teski
Karyvlejka - @Karyvlea
Kythen - @Casso.
Mikstereek/Miksterek - @Miksterek
Valejzy/Valze - @Valze
Algade - @Algade
Edele - @Breejg

Bagietka - @Bagietka

DancerBlade - @SpecTaras

WilkuPL - @Wilku

Ekel - @Kozak647

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serdecznie zapraszamy :D

Polecam mocno, pomoc od raków xD (to żarcik jakby któryś poważny nie ogarnął)

Opublikowano

Duze macie kolejki na tym serwerze ? :D

 

Powiem Ci, że się zdarzają, ale mi w ostatnim czasie bardzo rzadko. :)

 

Również zapraszam, świetna ekipa!

 

 

@Teski to ziomal, gra z nim to przyjemność.

Opublikowano

Duze macie kolejki na tym serwerze ? :D

Najwięcej miałem 800 (niedziela wieczór). Dziś o 18 wbiłem bez kolejki. Na innych serwerach po ponad 2 000 bywają, więc nawet spoko.

Opublikowano

Pograłbym :v Ale niestety gram na ebonie tzn ebolu. Heheszky taki ze mnie śmieszek >.< 

I w tym problem, że i don't wanna robić second konto bo to soł macz roboty i ten sprawa :/ Maybe in przyszłość przykurfie drugie konto but i don't obiecuje. 

86226145013474567463.png

Opublikowano

da się przenieść konto z innego serwera na wasz, bo mam 32 poziom i troche mi szkoda, ale zawsze mozna zacząć od nowa

Crimson Legion i tak juz full wiec ;d

mca.png
Opublikowano

Idę sprawdzić mit o transferze postaci :D Jak pyknie to rip :c Zaraz dam edita :P 

 

#edit  Opcja zablokowana :/ A nie mam ochoty wbijać znowu 45 na innym serwerze >.< Bo będzie jeden wielki bełcik :D 

86226145013474567463.png

Opublikowano

Polecam, zapraszam :D !
Pomogę każdej nowej mordce :v

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...