Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Devias Gate | EXP: 500x | DROP: 69% | S6EP3 | NON RESET | START: 23/01 22:00 GMT+1


Devias Gate

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dzisiejszy CS wygrala guildia:  MadLife  z GM: Patryk

 

Zapraszamy do walki w kazdy czwartek i niedziele. Ponizej zamieszczam rozpiske cyklu...

 

 

Monday - IDLE TIME

 

Tuesday - Register Guild

 

Wednesday - Register Sign of Lord 

 

Thursday - Castle Siegie Fight 18:00 GMT +1

 

Friday - Register Guild

 

Saturday - Register Sign of Lord

 

Sunday - Castle Siegie Fight 15:00 GMT +1

 

 

* You are NOT allowed to register fake guilds to occupy participating slots at Castle Siege.

Szukalem Was teraz Wy mnie znalezliscie...

 

Bogatym nie jest ten co posiada lecz ten kto daje...

Opublikowano

Hejo , jeżeli już ktoś skończył grę na tym serverze z chęcią przyjmę jakieś jevele lub eq:P :)


Hejo , jeżeli już ktoś skończył grę na tym serverze z chęcią przyjmę jakieś jevele lub eq:P :) 


Hejo , jeżeli już ktoś skończył grę na tym serverze z chęcią przyjmę jakieś jevele lub eq:P :) 

Opublikowano

ludzie wbijac nie patrzec na sety!! to idzie ogarnac w tydzien i jazda na brame

Imho nawet szybciej.

 

Zapraszam! 

iHacks  <3

Opublikowano

Zapraszam na server, fajnie się gra choć gracze uciekli:(

W razie jakby ktos kończył przejmę eq hehe;P

 

pozdrawiam Junior

Opublikowano

ta planuja ^^ nie warto tam zaczynac serwer juz rip nie ma ludzi, administracja ma chyba wszystko gdzies za przeproszeniem, kolega napisal na forum z propozycja to tydzien juz mu odpisuja :) pozdrawiam

Opublikowano
 

Planujecie może zrobic podobny serwer z resami nastawiony wlasnie na pvp? nic polskiego godnego uwagi juz od dawna nie ma

Planujemy na tyle daleko w przyszłość, że na razie więcej powiedzieć nie mogę. 

iHacks  <3

Opublikowano

Warto zaczynać nie słuchajcie :) ! dużo ludzi nadal gra jest okej ! pisać pw w razie czego pomogę ze startu.

 

Junior

Opublikowano

W sumie wbiłem, zrobiłem RFa wbiłem 400 i myślę co dalej.. Trzeba będzie 2 konto i robić EE żeby ogarnąć heh.. Inaczej nie da rady.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko brzydale i reszta alkocholików... to prawda ze dedyd do konca marca tylko ? bo wróciłem z dalekiej podróży i nie wiem czy mam dalej grac czy nie... 

 

 

 

PARYS

 

DOMINIUS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...