Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Devias Gate | EXP: 500x | DROP: 69% | S6EP3 | NON RESET | START: 23/01 22:00 GMT+1


Devias Gate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie uruchomilismy staly event o ktorym byla mowa wczesniej

 

Kazda nowo utworzona postac dostaje teraz podstawowy set +15+16+luck

 

 

a o to zacheta dla graczy stan licznika na godzine przed eventem

 

VAMMINw.png

Szukalem Was teraz Wy mnie znalezliscie...

 

Bogatym nie jest ten co posiada lecz ten kto daje...

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Chciałbym wszystkich zachęcić którzy się może ostatecznie wahają nad wejściem na server bądź myślą że jak są osoby zmaksowane to , to nie ma sensu , że to bzdura , ponieważ sam tak myślałem jak zaczynałem ponad tydzień temu , a się mocno pomyliłem. Każdego dnia przybywa coraz więcej graczy spragnionych prania itemów , mocnego PVP oraz nerwowych CS'ow , a to w dzisiejszych czasach na obecnych serveach raczej rzadkość.

Exp jest miły nie za szybko nie za wolno , o itemy ? troszkę trzeba poświecić żeby mieć wszystko czego chcemy , lecz oto po części też tutaj chodzi prawda ?.;P

 Server jest dobrze ustawiony , nie ma lagów co to jest bardzo ważne, więc stabilność jeszcze bardziej przyciąga bo wiesz że możesz zagościć na dłuższa mete  :)
 
Mała wzmianka o administracji , a mianowicie ode mnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Błędy jeżeli takowe występują są automatycznie poprawiane w trybie natychmiastowym co się ceni  :) Pomocni oraz mili  :)

Z mojej strony wszystkich serdecznie zapraszam i gorąco polecam ! Do Zobaczenia !!!  :)

Opublikowano

za latwo ludzie graja na 4/5 kontach o set latwo dziennie mozna uzbieraz 700b 700s albo i lepiej ,ale powodzenia panowpanie latwy 

panie latwy zapraszam na brame ,zobaczymy co osiagnoles ze swoim 700/700 i setem.

a1cvbkk.jpg

Opublikowano

zapraszam do rzeczywistosci ziomeczku a nie na brame ;p

ja tylko dalem swoja opinie na ten temat w koncu po to jest to forum prawda?

nie zniechecam nikogo do gry , ale server jest latwy i nie mow mi ,ze nie

Opublikowano

licznik za dnia naprawde zacheca a z racji ustawien serwera wiekszosc graczy jest active

 

4IDUMGC.png

 

dzien w dzien sa organizowane eventy w ktorych moga nie tylko brac udzial ale rowniez wygrac na rownych szansach nawet nowi gracze z 20 lvl...

 

w eventach mozna zdobyc mase kamieni min 100 / 100 

bronie 380, ancienty  oraz wcoiny i rozne takie tam...

 

na serwer zawitalo duzo narodowsci - jest ekipa vietnamcow, wlochow a teraz dolaczyla takze ekipa z argentyny i peruwiance

 

jutro drugi CS a w niedziele nastepny

 

wejdz ze swoja guldia a jesli jestes ogarnieci to w tydzien robicie postacie / set ktore umozliwia Wam zdobycie zamku i pokazanie innym gdzie ich miejsce

 

Pozdrawiam

Szukalem Was teraz Wy mnie znalezliscie...

 

Bogatym nie jest ten co posiada lecz ten kto daje...

Opublikowano
Dzisiejszy CS wygrala guildia:  GUARDIAN  z GM: Facebook

 

Zapraszamy do walki w kazdy czwartek i niedziele. Ponizej zamieszczam rozpiske cyklu...

 

 

Monday - IDLE TIME

 

Tuesday - Register Guild

 

Wednesday - Register Sign of Lord 

 

Thursday - Castle Siegie Fight 18:00 GMT +1

 

Friday - Register Guild

 

Saturday - Register Sign of Lord

 

Sunday - Castle Siegie Fight 15:00 GMT +1

 

 

* You are NOT allowed to register fake guilds to occupy participating slots at Castle Siege.

Szukalem Was teraz Wy mnie znalezliscie...

 

Bogatym nie jest ten co posiada lecz ten kto daje...

Opublikowano

Miło się gra, ciągle nowi gracze, przez co na dobry poziomie jest handel. Z CS są jaja (z tej pozytywnej strony). Więc zapraszam.

Ciapopo!

Opublikowano
A o to dzisiejszy changelog:

# Increased chance for socket items +luck from 20% to 50% 
 
# Removed socket items +1s from drop. 50/50 chance for 2s or 3s. 
 
# Removed 380 pants from Ilusion of Kundun on Devias Gate now drop only 380 weapons and armors.
 
# now you can store / trade ww rings 
 
# now you can drop demon 
 
# Golden Invasion every 1 hour -  5 mobs
 
# Lunar Rabbits every 1hour - 5 mobs
 
# Selupan drop only +3s+luck
 
# On Vulcanus map exp is now + 20%
 
# 14 New spots on Vulcanus map
 
# Increased Illusion Temple components drop on Vulcanus
 
# Increased chance for sphere(Tri) on Vulcanus.
 
# Removed Sphere(Tri) drop from other maps.
 
# New Pink Chocolate Box drops only on  Vulcanus (jewels bundle: bless, soul, chaos, joh, gemstone  from +1 to +3, condor feather, condor flame)
 
# New Blue Chocolate Box drops only on  Vulcanus  ( random fruits )
 
#Gaion Event Drop:
Monday - Saturday: Jewel of Bless/Soul +2/+3, xGreat Dragon tier items 2exc option + luck
Sunday: 380 weapons +skill+luck , xGreat Dragon tier items +13 + 2exc option + luck
 
W razie pytan gg or something...

Szukalem Was teraz Wy mnie znalezliscie...

 

Bogatym nie jest ten co posiada lecz ten kto daje...

Opublikowano

Jak widać, administracja cały czas pracuje, co jest chyba nowością na polskiej scenie mu online. Przeważnie wygląda to tak: Admin zrobi serwer i róbta co chceta. Nie chodzi o lizanie przeze mnie dupy administracji, tylko ilustrowanie wam że warto wbić. 

PS i tak administracja nic mi za to nie da! :(

Opublikowano

Póki co, najlepszy server od paru miesięcy na jakim grałem, szkoda tylko, że nie ma resetów na takim rate exp.

Opublikowano

No z takim zaangażowaniem admina i resetami i mniejszym expem mógłby powstać np. drugi bardzo dobry serwer z mnóstwem graczy online.

Opublikowano

Czy planujecie za jakiś czas otwierać inny server z resetami czy pozostajecie tylko i wyłącznie przy tym ?

Opublikowano

Czy planujecie za jakiś czas otwierać inny server z resetami czy pozostajecie tylko i wyłącznie przy tym ?

 

Z tego co się orientuje, planują otworzyć kolejne serwery. 

Opublikowano

Prosiłbym o oficjalne info dot. otwarcia oraz informacji nt. rate exp, drop etc. o ile rzeczywiście planują otwarcie. 

Opublikowano

 

Czy planujecie za jakiś czas otwierać inny server z resetami czy pozostajecie tylko i wyłącznie przy tym ?

 

Z tego co się orientuje, planują otworzyć kolejne serwery. 

 

 

 

Prosiłbym o oficjalne info dot. otwarcia oraz informacji nt. rate exp, drop etc. o ile rzeczywiście planują otwarcie. 

Jeżeli będą takie plany to na pewno Was poinformujemy. Na razie nie rozsiewajcie fałszywych informacji żeby w przyszłości nie było nieścisłości :D 

 

Zapraszam wszystkich na serwer :) 

iHacks  <3

Opublikowano

Moim zdaniem powinniście zrobić taki sam PvP tylko że na nowszych plikach np S9. :)

No dobra, ale dlaczego akurat s9?

@topic serwer godny polecenia dla osób, które lubią pvp na 400lvl.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...