Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie funkcje chcielibyście zobaczyć w bocie.


Gość Fallen Angel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@#Gremsonkowy# np. ja jestem dowodem, Filip pisał tego bota...

 

@anty

Funkcja: Dynamiczne prefixy są fajne, powodzenia w pisaniu xD

 

 

Co Ty robisz w tym supporcie? Skoro nie wiesz nawet jak ustawić power nadawania grupy - pamiętasz jak edytowałeś? xD

 

 

 

 

 

@Downx2

 

O pls XDDDDDDDDDDDD

Dobrze że ty potrafisz wszytko. Najlepiej ci wychodzi pobrać coś darmowego  dopisać siebie jako autora i sprzedać to komuś :v

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bot zmienia nazwę kanału tak jak na pasku w telewizji:

...

Latwe, ale spami.

 

Dobrze że ty potrafisz wszytko. Najlepiej ci wychodzi pobrać coś darmowego  dopisać siebie jako autora i sprzedać to komuś :v

Czekaj czekaj, a kto sprzedawal na allegro strone? XDDDD Juz nie pamietasz?

 

@topic

Kiedy bedzie bot udostepniony?

 

Opublikowano

@up

 

Ten bot będzie na wynajem więc niestety z kradzieży kodu i do pisaniu siebie jako autora będą nici i będziesz musiał wreszcie coś własnego pisać tylko się nie zmęcz.

Opublikowano

@up

 

Ten bot będzie na wynajem więc niestety z kradzieży kodu i do pisaniu siebie jako autora będą nici i będziesz musiał wreszcie coś własnego pisać tylko się nie zmęcz.

ahahahah

Moge Ci streamowac jak pisze mojego bota xDDD

Poza tym moj nowy bot jest w c# lol xDDD

 

@topic

Dodaj animowane tagi przed nickami.

Opublikowano

@up

 

To streamuj specjalnie dla ciebie nawet konto na hitboxie założę.

Niestety twoj kolega fallen angel wlasnie odpalil swojego stressera i jestem wlasnie na drugim internecie ;)))

btw. na twitchu jak juz

Opublikowano

@up

 

Ten bot będzie na wynajem więc niestety z kradzieży kodu i do pisaniu siebie jako autora będą nici i będziesz musiał wreszcie coś własnego pisać tylko się nie zmęcz.

. Szczerze mówiąc to autor mi podesłał pliki tego bota ale niestety z dziurą w kodzie.

 

@topic Może to trochę zabawy ale napisanie musicbota (w conf trzeba podać link do streama i kanał na który ma wejść i pokazuje na bannerze jaka piosenka jest grana aktualnie (user musi być na kanale).

 

@Edit Chodzi mi o bot fallena ;)

Opublikowano

. Szczerze mówiąc to autor mi podesłał pliki tego bota ale niestety z dziurą w kodzie.

Nic ci nie podsylalem XDDDD

Jaki bot fallena? xDD

 

@filippop1

 

Streamuj na czym chcesz możesz nawet sobie własny serwis założyć.

 

A co do ddos to może jakieś dowody a nie tylko jakieś puste i niczym nie podparte argumenty.

 

Moze chcesz screenshota ze stressera jak sie fallen chwalil?

xxx

Opublikowano

Niestety twoj kolega fallen angel wlasnie odpalil swojego stressera i jestem wlasnie na drugim internecie ;)))

btw. na twitchu jak juz

 

Jakieś dowody że to ja :v

@KaaCeeQ Nie jestem @eSUBA Lucker aby wszytko nagrywać.

Opublikowano

@filippop1

 

Może nie pisz czy chcę tylko po prostu daj chyba że jeszcze nie skończyłeś w paincie przerabiać.

glos tez podrobilem? XDDDDD

Niby oryginal licka na serwerze, a na teamspeaka na androida to was nie stac xD

 

Jakieś dowody że to ja :v

@KaaCeeQ Nie jestem @eSUBA Lucker aby wszytko nagrywać.

Hm, nie chodze po innych ts'ach bez vpn i nie mam jakis "wrogow"

 

@topic

to kiedy bedzie ten bot, bo czekam!

Opublikowano

@filippop1

 

A kiedy będzie twój stream jak piszesz tego swojego bocika od podstaw.

 

Bogaty się odezwał. Hahahaha

Jak mnie nie stac to nie korzystam lol xDDDDDDD

Po co 3 raz bota od podstaw mam pisac? Pokaz mi niby komu tego bota zajebalem i podpisalem sie jako autor?

Pewnie moje ip juz lata po ts3ddos.xyz, bo wam Ddoser Angel juz podal, wiec robienie streama nie ma sensu.

 

Przypomina mi sie jak wbilem na kanal a tam rozbawiony Fallen Ddoser, ze stream skyena padl.

Opublikowano

 

Moim zdaniem dobrze by było jak byś dodał wszystkie funkcje co ma mbot.

 

 

hehs.. zobaczysz jak będzie nowy mbot..  :lenny:  :lenny:  :lenny:

Opublikowano

hehs.. zobaczysz jak będzie nowy mbot..  :lenny:  :lenny:  :lenny:

Zgadza się! 

 

Wracając do jakże pięknego tematu.

 

Chłopaki, kolega tutaj napisał, że pisze coś, po prostu poczekajmy potem to ocenimy, a spamowanie nie ma tutaj żadnego sensu.

 

Pozdrawiam z ciepłego fotela.

Opublikowano

Tak jak pan @KlassKai.. zobaczmy czy pan napiszę bocika ale nowy mbot będzie o wiele lepszy czekam na update ;).

 

Nie będzie już update starej wersji (chyba). Wyjdzie całkiem nowa aplikacja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...