Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Windrest już zablokowany - czy będzie szansa na wejście jeszcze ?


Aliveser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak większość z Was zauważyła, bądź nie.. Serwer windrest został już zablokowany, i nie ma możliwości wejścia na niego. I tutaj rodzi się moje pytanie, czy będzie jeszcze szansa aby wbić się na ten serwer. Ktoś może coś wie na ten temat ?

Logo.JPG

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to ja od razu wstawię tą tabelę z godzinami otwarcia. Tylko patrzcie na czas UTC

 

content_tabela.jpg

Ale że jak to działa niby w tych godzinach na danym seriwe można grać czy jak?

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

W tych godzinach będzie możliwość stworzenia postaci na tym serwerze. Jak już stworzysz to czekasz w kolejce do zalogowania się ponieważ dużo ludzi naraz wbija do świata  :)

Logo.JPG

Opublikowano

W tych godzinach będzie możliwość stworzenia postaci na tym serwerze. Jak już stworzysz to czekasz w kolejce do zalogowania się do świata :)

Aha okey a dzisjaj jaki tam serwer EU niby wystartował i wiadomo ile się czeka w kolejce?

 

I przy okazji jaką postać polecacie na początek do obeznania gry? ;D

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

No najwięcej Polaków gra na Windrest, który jest aktualnie zablokowany. I z tego co wiem to Ebon Hall, a o reszcie serwerów nie mam pojęcia.

Co do kolejek to jak Windrest został otwarty to niektórzy czekali po 30min~, ale to zależnie od serwera jest i od ilości graczy. 

Logo.JPG

Opublikowano

Aha okey a dzisjaj jaki tam serwer EU niby wystartował i wiadomo ile się czeka w kolejce?

 

I przy okazji jaką postać polecacie na początek do obeznania gry? ;D

 

Blade Master. Poczytaj sobie o postaciach na necie i wybierz coś dla siebie.

Opublikowano

Jeszcze Wild Springs jest dość mocno oblegany(polaków też jest trochu), bo o mobki do misji to nieraz trzeba było pozapierdalać. :D

Blade Master jest spoko, ale tylko jeśli nie przeszkadza Ci to, że musisz unikać/blokować ataki przeciwnika(bo inaczej dyntka).

Opublikowano

Windrest dopiero o 20 będzie, opłaca się czekac czy zaczynać na Ebon Hallu (lub innym)?

Jeśli masz zamiar kupić premium to tak a jeśli nie, to lepiej zacznij na innym. Bo na windrest to przyjdziesz ze szkoły/pracy i wita cię kolejka pół tysiąca osób i dwóch godzin czekania :D Choć jak już się jest na serwerze to gra się przyjemnie. 

Opublikowano

Jeśli masz zamiar kupić premium to tak a jeśli nie, to lepiej zacznij na innym. Bo na windrest to przyjdziesz ze szkoły/pracy i wita cię kolejka pół tysiąca osób i dwóch godzin czekania :D Choć jak już się jest na serwerze to gra się przyjemnie. 

Ale ogólnie nie ma problemu że jak zrobie postać to tylko ta kolejka tak? (Bo jak tak to ja sie nie logam xD)

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

Jeśli masz zamiar kupić premium to tak a jeśli nie, to lepiej zacznij na innym. Bo na windrest to przyjdziesz ze szkoły/pracy i wita cię kolejka pół tysiąca osób i dwóch godzin czekania :D Choć jak już się jest na serwerze to gra się przyjemnie. 

Jak się ma premkę to ile się czeka ? ? 

1452284540-syg_sashimo.png
 

Opublikowano

Najlepiej się w ogóle nie wylogowywać i nie będzie problemu :D

Dokładnie :D ale premka na tydzien chyba 5 euro tylko także co to jest..

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

+20zł tygodniowo, miesięcznie +90zł. To już nie jest tak mało.

Jak ktoś pracuje to to nie jest żaden wydatek kolego ;)

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

Jest może szansa na to, że windrest włączą jeszcze dziś? xD

Czekam cały czas ;/

 

Bo skoro jest serwer gdzie gra 8k ludzi a na innych po 1-2k to chce tam gdzie jest 8k to jest chyba oczywiste

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

to jest dziwne kurde :/ i dodatkowo ten PREMiUM nic nie daje :/ chociaż powinien coś dawać że można konto robić na każdym serverze nie po to wydałem 220zł żeby się tak teraz pierdzielić za przeproszeniem :/ ile można czekać ? 

1452284540-syg_sashimo.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...