Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na MPCforum


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tsh4zEY.png

 

Regulaminu nie naruszam, więc może też i ja coś tu wstawię :)

 

Sprzeczność w opisie.. Server jest tworzony przez MPCforum, no i stwierdzenie, że charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i doświadczoną ekipą. To stwierdzenie jest idiotyzmem, bo wcześniej jest napisane, że server pod MPCforum. Coś co tworzy MPC, nie może być profesjonalne, a co dopiero mieć doświadczoną ekipę ;)

Opublikowano

Nie wiem czy to jakaś nowa moda, ale ostatnio coraz częściej widuję posty z "poważną" czcionką, która jedyne co robi to rani moje oczy...

 

 

4828714542592651423443.png

Opublikowano

Y0o4pLC.png

 

A idiotyzmem nie do końca jest @"Koniuh'owo" a team moderacji, który potrafi komuś trzasnąć perma, jak mówi za dużo nie wygodnych rzeczy na ich temat, a nagminnego trolla, osobę, która w każdym poście łamie regulamin globalny, będąc wyjątkowo chamskim, stosując duży flamewar, nawet 7 dni nie potrafią dać.

Opublikowano

Y0o4pLC.png

 

A idiotyzmem nie do końca jest @"Koniuh'owo" a team moderacji, który potrafi komuś trzasnąć perma, jak mówi za dużo nie wygodnych rzeczy na ich temat, a nagminnego trolla, osobę, która w każdym poście łamie regulamin globalny, będąc wyjątkowo chamskim, stosując duży flamewar, nawet 7 dni nie potrafią dać.

To teraz popatrz dlaczego tak do niego napisał.

 

866021454266518303772.pngŚmieszkowanie się zaczęło bo @Juri. napisał prawdę

 

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

eqPBG1P.png

 

Zastanawiałem się czy dodać komentarz do tego, ale patrząc na nick i na to, że prosi się o perma, a potem robi zamieszanie wokół siebie, myślę, że nie trzeba nic dodawać.

 

 

 

 

Edit.

 

Muszę to wstawić :D

 

nzbbZ1G.png

 

Osoba pisze "Znajomość j.polskiego"

 

Więc tak :) Nie przypominam sobie w słowniku Języka Polskiego słowa takiego jak "4um"; skróty zapisuje się inaczej. Prawidłowo: Znajomość j. Polskiego.

 

Kolejne: Nie nazywasz się Kacper, tylko tak masz na imię. Dodatkowo w tym jednym zdaniu, powtórzenie. "i"

 

Kolejne, jak już to

 

Kontakt: PW, stream...

 

Po dwukropku, bo w tym momencie wymieniłeś kontakt jako kontakt, a następnie, po przecinku lub średniku sposoby kontaktu.

 

Tacy ludzie aplikują na team. Co mnie bardziej przeraża, tacy ludzie w większości przypadków się dostają.

Opublikowano

iwzhue.jpg

Debilizm nie idiotyzm

@Kacki

pierwszy dobry ban widze

props

 

/Przypominam, że nie jestem Twoim kolegą.

/Kacki

Opublikowano
https://gyazo.com/14a488fbf880908c8179b792a501195c

ValveAntiChat  nie dość, że skopiowane z większości źródeł, robione na podobieństwach innych takowych tematów to jeszcze nie rozróżnia CHAT od CHEAT XDD

 

 

gość wygrał wszystko xD

 

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...