Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele razy widziałem na forum tematy które reklamowały klany.

chciałbym zmniejszyć spam w dziale Call of Duty więc stworzyłem od dzielny temat:

Szukasz klanu w Cod 4 napisz podanie w temacie wzór:

Witam!.
Szukam klanu w Call of Duty 4!
Mój nick w grze to : xxx posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest xxx 
Kontakt :
GG:xxx
Skype:xxx
Xfire:xxx
Posiadam Wersję CoDa:1.0-1.7

Chcesz zareklamować swój klan?

wzór:

Klan xxx poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie
Leader:xxx
Ilość Członków:xxx
Własny Serwer:Tak/Nie
Wymagania:
Skype
GG
Xfire
TeamSpeak
Wersja:xxx

 

 

Niestosowanie się do powyższego wzoru będzie karane.!

1290020186-U148832.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klan [A]=PKT=] jest do 16 lat . A do głównego składu dołącza się gdy ma się +16 lat. [=PKT=] Mamy własna stronę...

Leader:Fazi/Fazistm na xFire ,a liderem Akademi jest Milek1910...

Aktualnie członków mamy 7 :) ale wciąż przybywają..

Wymagania : Wiek+Skill :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : cwaniaK# posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest M40A3 + Deagle (Srebny)

Kontakt :GG: 19783359

Skype:thc4561

Xfire: tempusmorandi

Opublikowano

Ja bym doradził do jakiej wersji podany gracz gra np v1.0 1,7

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

witam]

szukam klanu w call of duty 4 modern warfare {1.6}

mam ukonczone 16 lat

moj nick to DeLtA7

moje ulubione bronie to M4 i DRAGONOW

1310498106-U124646.png
Opublikowano

Klan Delta Force poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu.

Info o klanie: Co tu mówić, jesteśmy świeżym klanem chodź jakiś bagaż doświadczeń osobno mamy. Gramy na craku. Gra w dobrej i miłej atmosferze, jesteśmy nastawini pozytywnie na wszystkich chętnych.

Leader: dF# = $prit3 =

Ilość Członków:7

Własny Serwer:Tak - 78.88.161.31:28960 ( Mody: Pro Mod, z powodów problemu z modem BSF mamy inny też fajny )

Wymagania:

-Wiek 16. No 15 może jeszcze ujdzie, sam mam 20... I oczywiście gra bez chitow chodź to forum chiterow..

Skype pentelka12

GG 6288057

Xfire ssprite

TeamSpeak tak TS3

Wersja: 1.7

 

NAPRAWDĘ POTRZEBUJEMY LUZI!!!!!!!!!!!:D

 

Strny tymczasem brak ;]

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Witam załozyłem multigamin(klan z roznymi dywizjamy i grami) Mamy server prywatny cracked. Teraz mamy zamiar kupic 2 servery publicze jeden na promoda drugi na hardcore. Sa też wolne miejsca admonow na promoda 5 na hc 4. Zapraszam na nasze forum www.cod4players.cba.pl (do 3 dnie bez cba bedzie) zapoznajcie sie z regulaminem i zapraszam do klanu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w Call of Duty 4! ver.1.7

Mój nick w grze to : PaiNKilleR posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest MP5

Wiek: 15 lat

Kontakt :GG: 4775776

Xfire: katahata123

Jebn*j Plusa A Nie Minusa ;]

 

 

 

 

 

 

c6637b92bfe3.gif

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : hihahe posiadam 55lvl i moją ulubioną bronią jest G3 oraz AK-47

Kontakt : na forum

GG: -

Skype: -

Xfire: -

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

Daj minusa!

Opublikowano

Klan Brothers OF Blood poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu.

Info o klanie : Od kilku tygodni gramy w Battlefield Bad Company 2, panuje miła atmosfera i z chęcią pomagamy osobom zadającą pytania.

Leader : MacTavisch

Ilość Członków:14

Własny Serwer:Nie

Wymagania: 14 lat

Skype : MacTavisch

GG : 24490555

Xfire : brak

TeamSpeak : Tak ( własny serwer )

Gra : Battlefield Bad Company 2

Wersja: 553292

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Klan `|S_B|< 3 poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu . `|S_B|< 3 Oznacza Szalona Brygada

Leader:`|S_B|<3ViperCL

Ilość Członków:4Osoby Zmienia sie ; d

Wymagania: Skype na Spary ;] i częste granie w cod`a 4 oraz Wymagany Duży skill

Własny Serwer:Nie

Skype: zalmicie1

GG:Nie pamietam jak bede w domu to edytuje

Xfire:

TeamSpeak:

Wersja:1.0

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Klan: POLSKA ELITA poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader: luki

Ilość Członków:6

Własny Serwer:Tak 1 publiczny 22sloty , 2 prywatny 14 slotów

Wymagania: wiek 16+ , skill najlepiej med

Skype -brak-

GG:19807742

Xfire :navils

TeamSpeak : mamy :)

Wersja: 1.7

 

Serwer NR 1 Publiczny HardCore: b_560_95_1.png

 

Serwer NR 2 Prywatny PromodLive 204 :b_560_95_1.png

899346903.png

_____________________

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Klan KingsGames poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader:Teppei (ja) Patryk

Ilość Członków:7

Własny Serwer:Tak public narazie 10 slotów gdy będzie więcej ludzi powiększymy oczywiście Promod

Wymagania:Ogarnianie promoda + ogarnianie szczegolnie ak i aku

Skype nie podaje

GG 618777

Xfire teppeikoike

TeamSpeak jest ale nie uzywamy xf

Wersja:1,7

 

proszę składać podanie lub pisać na PW !!!

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : BREED posiadam tylko 22 lvl ale za to mam bardzo duze doswiadczenie z cod mw 2 :)

Kontakt :

GG 3368498

forum

Posiadam Wersję CoDa 1.7

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Klan Chce zalozyc klan eGaNe.

Leader: ..?my'hq..!!

Ilość Członków: narazie tylko ja ;]

Własny Serwer: jeszcze nie

Wymagania: skill med, mikrofon

Skype ---

GG ---

Xfire michas1994

TeamSpeak gdy sie dogadam to podam.

Wersja: 1.7 promod

 

Ktos chetny do zlozenia klanu? ;]

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Klan [T]eam e[Q]uality poszukuje chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Info o klanie

Leader:[TQ]Denzior_PL

Ilość Członków:3 gdyz klan powstał niedawno

Własny Serwer:Nie

Wymagania:

-Minimum 14 lat

-staż przynajmniej pół roku

-ranga minimum 45

 

Klan jest na wersje 1.6

Kontakt ze mną:

Skype:Denzior1

GG:519566

592a9e989f625_post-267825-0202034001288708215_thumb.png

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Smoky?! <3x33. posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest AK74 aka47 m40a3

Kontakt :

GG:Zapomniałem

Skype:zalmicie1

Xfire:xxx

Posiadam Wersję CoDa:1.7

Ps :Mam Duże doświadczenie w grach fps i gram tylko Promod d;

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Qulpak. posiadam 40lv i moją ulubioną bronią jest M4, AK, Aku

Kontakt :

GG:5581451

Skype:.

Xfire:.

Posiadam Wersję CoDa:1.7 Crc

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Klan <PrK> Szuka Nowych Rejkrutów!!!!!!

Lider:<PrK>MateuszCL

Vice:<PrK>KoX_PL*vCL (ja)

Serwer Stały:Brak Jak Trzeba Jest Stawiany Np.Trening

Wymagania:GG, Do <PrK-r> 45lvl W Codzie Do <PrK>50lvl W Codzie Oraz ukończone 13lat

Gramy Na Wersji:1.0

Chętnych Prosimy O Pisanie Podań Sa Stronie www.clankcv.dbv.pl Na Forum W Zakładce Podanie Do <PrK-r>

Lub Pisanie Do CL Klanu

GG Mati :8234500

GG KoX_PL:10552866

Jeśli czarny kot przebiegł mi drogę, to... ten kot będzie miał pecha.

 

 

Podoba ci się to co napisałem lub sygnaturka??

Daj + i 5.Nikogo to nie zabiło, chyba.Przekonaj się!!

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to :Sean212 posiadam 39lv i moją ulubioną bronią jest AKu i RPD

Kontakt :w grze

GG:niema

Skype:Wojciech12331

Posiadam Wersję CoDa:1.6

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...