Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykop - wylęgarnia patologii?


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy ja twierdzę że tutaj nie ma gimbusiarni? Oczywiście że jest i pewnie w wielu przypadkach te same gimbusy siedzą na wykopie, mpc itp

Gimbus Ratio jest chyba jednak troszeczkę większy na MPC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem, to rzadko spotykam się z emocjonalnymi gimbami. Bardzo dużo jest osób, z którymi da się normalnie porozmawiać. W przeciwieństwie do MPC, gdzie w większości przypadku zostaniesz obrzucony błotem i jeszcze wyłapiesz bana za porno, czy inne gówno.

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja w tym nic złego nie widze,poprostu mam do siebie ogromny dystans :D

Wypierdalaj stąd pojebany polaku.

To o to caly czas płaczesz?Powiedz mi gdzie to widzialeś albo kto ci powiedzial że jest to portal do szydzenia z naszego narodu??Wiesz że jesteś spierdolina szatana?Nie odpisuj na to,jesteś idiotą.Jeszcze zapomnialem dodać że nie jestem łysy czyli twój mit został wlasnie obalony możesz zmienić nick i przy okazji w*********c.Traktujesz ten portal jak jakąś sile wyzsza,czyli sam sobie zaprzeczasz.

Pisze tak bez skladni bo jestem POLAKIEM,szydz ze mnie.

Opublikowano

Nie porównuj mnie do typowej gimbazy bez persepktyw do życia i typowego gimbusa z butelką piwa i efajka w mordzie,bo nie należe do takiego marginesu ;)

Ja nikogo nie porównuje, tylko stwierdzam jak jest. 

Deus vult

Opublikowano

Na wykopie ludzie maja 10x większy iloraz inteligencji niż na tym forum. I średnia wieku użytkowników nie wynosi 14 lat.

Mów za siebie.

 

/top

Do wykopu trzeba mieć dystans.

Nic nie mam do tej stronki, lecz nie przeglądam jej jakoś specjalnie.

Da się tam wyodrębnić oklepane obrażanie zmarłych od ciekawych materiałów, także umiejętne przeglądanie tej strony jest ok. :yay:

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Mów za siebie.

 

/top

Do wykopu trzeba mieć dystans.

Nic nie mam do tej stronki, lecz nie przeglądam jej jakoś specjalnie.

Da się tam wyodrębnić oklepane obrażanie zmarłych od ciekawych materiałów, także umiejętne przeglądanie tej strony jest ok. :yay:

 

Mów za siebie.

 

/top

Do wykopu trzeba mieć dystans.

Nic nie mam do tej stronki, lecz nie przeglądam jej jakoś specjalnie.

Da się tam wyodrębnić oklepane obrażanie zmarłych od ciekawych materiałów, także umiejętne przeglądanie tej strony jest ok. :yay:

 

Wystarczy korzystać z #czarnolisto i od razu o niebo lepiej.

76561198001815076.png
Opublikowano

Ja nikogo nie porównuje, tylko stwierdzam jak jest. 

 

Jestes chyba jednym z tych ludzi którzy wyszli z gimnazjum to muszą wytykać innym bo ktos do niego chodzi :D To tez jest ciekawe zachowanie,no chyba że do gimnazjum nie chodziłes i bym sie nie zdziwil jakby tak było :v

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Jestes chyba jednym z tych ludzi którzy wyszli z gimnazjum to muszą wytykać innym bo ktos do niego chodzi :D To tez jest ciekawe zachowanie,no chyba że do gimnazjum nie chodziłes i bym sie nie zdziwil jakby tak było :v

Chodziłem kilka lat temu, i mogę z całym szacunkiem stwierdzić że to przesiedzenie trzech lat. Nic się nie nauczyłem, strata czasu. 

Deus vult

Opublikowano

Chodziłem kilka lat temu, i mogę z całym szacunkiem stwierdzić że to przesiedzenie trzech lat. Nic się nie nauczyłem, strata czasu. 

 

Potwierdzam,wychodze zaraz z tego bagna i to tylko powtórzenia,ale nie oceniaj mnie po tym że chodze do gimbazy. Peace

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Potwierdzam,wychodze zaraz z tego bagna i to tylko powtórzenia,ale nie oceniaj mnie po tym że chodze do gimbazy. Peace

Ale ja nikogo nie oceniam. Napisałem tylko że gimnazjum niczego nie uczy/ 

Deus vult

Opublikowano

Ale ja nikogo nie oceniam. Napisałem tylko że gimnazjum niczego nie uczy/ 

09083750340941711352.png

 

Odebrałem to tak jakbyś stwiedzil ze należe do takiej grupy gimbazjalistów

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Co za gowno umyslowe xD zachowujecie jak jakas rodzina ("nie próbujesz nas zrozumieć bla bla"), uważacie za jakas inteligentna mafię ktora steruje Internetem i kazda krytyka = bol dupy. Ja pier...

Nie porównuj mnie do typowej gimbazy bez persepktyw do życia i typowego gimbusa z butelką piwa i efajka w mordzie,bo nie należe do takiego marginesu ;)

BAbt2e2.jpg

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Najśmieszniejsze są te stwierdzenia samych wykopków, jakoby byli jakąś elitą internetu. Wystarczy tylko przedstawić inne poglądy niż twardo prawicowe, lub nie zgodzić się z Korwinem, aby zostać zwyzywanym przez bardzo dojrzałych 30 latków używających specyficznej i jakże inteligentnej nomenklatury pokroju "różowy pasek", "mirek", "mirabelka".

Zabawne w c**j.

Opublikowano

Najśmieszniejsze są te stwierdzenia samych wykopków, jakoby byli jakąś elitą internetu. Wystarczy tylko przedstawić inne poglądy niż twardo prawicowe, lub nie zgodzić się z Korwinem, aby zostać zwyzywanym przez bardzo dojrzałych 30 latków używających specyficznej i jakże inteligentnej nomenklatury pokroju "różowy pasek", "mirek", "mirabelka".

Zabawne w c**j.

 

 

rózowypasek i niebieskipasek to jest akurat określenie płci i wiąże się od tego że pod avatarem widać ten pasek :P Widać z kim piszesz. Natomiast mirki i mirabelki to takie panowie i panie. 

76561198001815076.png
Opublikowano

rózowypasek i niebieskipasek to jest akurat określenie płci i wiąże się od tego że pod avatarem widać ten pasek :P Widać z kim piszesz. Natomiast mirki i mirabelki to takie panowie i panie. 

mirki i mirabelki to raczej określenie płci ludzi siedzących na mirko (mikroblogu). a na głównej są wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

mirki i mirabelki to raczej określenie płci ludzi siedzących na mirko (mikroblogu). a na głównej są wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Niby tak ale na głównej też zobaczysz określenie mirki, mireczki itp :P

76561198001815076.png
Opublikowano

Niby tak ale na głównej też zobaczysz określenie mirki, mireczki itp :P

ostatnio jeden wyskoczył do drugiego że mirki to se może na mikroblogu mówic a na głównej są wykopki xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...