Skocz do zawartości

Wykop - wylęgarnia patologii?

Polecane posty

Siema. Od dłuższego czasu zabierałem się do napisania tego tematu. Opowiem wam jak to się zaczęło u mnie (f h*j interesujące wiem Kappa to skrócę to). Wykopu od zawsze nie lubiałem. Nawet gdy nie znałem tego serwisu i raczkowałem z internetem gdy 1 raz go dostałem w łapy to nawet wtedy jakoś mnie odpychało od tej strony. Potem kiedy już ogarnąłem już wszystko poznałem internet i wiedziałem czym jest wykop wyrobiłem sobie o tym serwisie miano ścierwa na którym przesiaduje wszelka patologia w każdym wieku. Cechy charakterystyczne? Wyśmiewanie i wyzywanie od polaczków, obrażanie Jana Pawła 2, Jezusa, Magika itp. Kiedy tylko pokażesz im że coś ci się nie podoba odrazu zaczynają wylewać na ciebie cześć szamba w którym sami siedzą. Najchętniej bym ich wszystkich przywiązał do słupów i każdemu po koleji obcinał palce u dłoni. Niedawno nawet zadzwonili do telewizji przez skype, prowadzący zapytał się ich coś nt. 2016 roku a oni głupio się śmiali i puszczali jakieś głosy a raczej wycięte zdania z filmów. Był to chyba tekst jana pawła 2 ale głowy nie dam

Pani Kasia

Siema. Od dłuższego czasu zabierałem się do napisania tego tematu. Opowiem wam jak to się zaczęło u mnie (f h*j interesujące wiem Kappa to skrócę to). Wykopu od zawsze nie lubiałem. Nawet gdy nie znałem tego serwisu i raczkowałem z internetem gdy 1 raz go dostałem w łapy to nawet wtedy jakoś mnie odpychało od tej strony. Potem kiedy już ogarnąłem już wszystko poznałem internet i wiedziałem czym jest wykop wyrobiłem sobie o tym serwisie miano ścierwa na którym przesiaduje wszelka patologia w każdym wieku. Cechy charakterystyczne? Wyśmiewanie i wyzywanie od polaczków, obrażanie Jana Pawła 2, Jezusa, Magika itp. Kiedy tylko pokażesz im że coś ci się nie podoba odrazu zaczynają wylewać na ciebie cześć szamba w którym sami siedzą. Najchętniej bym ich wszystkich przywiązał do słupów i każdemu po koleji obcinał palce u dłoni. Niedawno nawet zadzwonili do telewizji przez skype, prowadzący zapytał się ich coś nt. 2016 roku a oni głupio się śmiali i puszczali jakieś głosy a raczej wycięte zdania z filmów. Był to chyba tekst jana pawła 2 ale głowy nie dam

Sam przesiaduje na wykopie,kurachenie i innym syfie i niezle sie tam bawie,mówisz wylęgarnia patologii a niezdajesz sb sprawy jak inteligentni są Ci ludzie ;)

Nie spróbujesz ich nawet zrozumieć,a jak spróbuje to Ci sie nie uda,sens w tym ze polaki o wszystko mają ból dupy.

Edytowano przez TuFu x33

79160594027661829163.png

Pani Kasia

Ja jedynie na /b/ przesiaduje.

Nie można brać wszystkiego na poważnie, pamiętaj.

jp2gmd

jp2gmd przyjacielu

Tak więc dystansu nabierz do tego,bo to nas nakręca. Takie wasze płakanie

79160594027661829163.png

Autor tematu Napisano (edytowany)

Sam przesiaduje na wykopie,kurachenie i innym syfie i niezle sie tam bawie,mówisz wylęgarnia patologii a niezdajesz sb sprawy jak inteligentni są Ci ludzie ;)

Nie spróbujesz ich nawet zrozumieć,a jak spróbuje to Ci sie nie uda,sens w tym ze polaki o wszystko mają ból dupy.

Właśnie widzę comment_wWwTTmxGac3sfA8PknYEIiMW4AONvtw4

wogóle co to jp2gmd

Edytowano przez cola!

zauważ ile tam jest ciekawej treści i w jak wielu sprawach wykop pomogl ;)

Pani Kasia

Właśnie widzę comment_wWwTTmxGac3sfA8PknYEIiMW4AONvtw4

Co widzisz? Zaawansowany trolling? :D Zeby to pojąc musisz być jednym z nas,inaczej bedziesz płakał bo dystansu nie masz itd

79160594027661829163.png

Co widzisz? Zaawansowany trolling? :D Zeby to pojąc musisz być jednym z nas,inaczej bedziesz płakał bo dystansu nie masz itd

Może i tak... Poprostu nie lubię ludzi którzy obrażają innych ludzi którzy powinni być szanowani.. Temat poleciał już na wykop ? Dodaj sobie do sygnaturki jeszcze Magika to będzie do kompletu :D

Kappa. https://www.wykop.pl/link/2935669/elita-wykopu-i-kwintesencja-ich-umiejetnosci-w-40-sekund/?utm_source=ostatnio_popularne&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne

Edytowano przez cola!

Może i tak... Poprostu nie lubię ludzi którzy obrażają innych ludzi którzy powinni być szanowani.. Temat poleciał już na wykop ? Dodaj sobie do sygnaturki jeszcze Magika to będzie do kompletu :D

Kappa. https://www.wykop.pl/link/2935669/elita-wykopu-i-kwintesencja-ich-umiejetnosci-w-40-sekund/?utm_source=ostatnio_popularne&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne

Nie zaprzeczysz że sygna dobra :D

A o to chodzi. Wiesz czemu obrażają Dżej Pi Tu? Bo był polakiem,a nikt nie ma takiego bólu dupy jak nasz naród

Btw. Słabe to troche było z super stacją,ale samo to że cos zrobili :D

Edytowano przez TuFu x33

79160594027661829163.png

Nie zaprzeczysz że sygna dobra :D

A o to chodzi. Wiesz czemu obrażają Dżej Pi Tu? Bo był polakiem,a nikt nie ma takiego bólu dupy jak nasz naród

Btw. Słabe to troche było z super stacją,ale samo to że cos zrobili :D

To wszystko takie troszk błendne koło. Polacy hejtują polaków bo są polakami 

I h*j w pizdu 8 lat nienawidzenia wykopu i nieszanowania ludzi którzy nie szanują innych poszło w pizdu. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowano przez cola!

Pani Kasia

To wszystko takie troszk błendne koło. Polacy hejtują polaków bo są polakami 

Co w tym złego? Polacy mają tendencje tylko do tego :D To sie nie zmieni,ten naród jest popsuty,nie tylko przez rząd ale i przez mentalnosc polaków. A typowy polski patriota to taki który ma łysy łeb,bije murzynów i chodzi z baseballem lub rzuca kamieniami jak jakas małpa XDD

79160594027661829163.png

ja na wykop nie wchodze, ale u wielu ludzi wadą jest brak dystansu do siebie i do innych... nie da się powiedzieć żartu gdzie nikt się nie obrazi....

Edytowano przez steelie

ja na wykop nie wchodze, ale u wielu ludzi wadą jest brak dystansu do siebie i do innych... nie da się powiedzieć żartu gdzie nikt się nie obrazi....

Wyczuwam kwejka :D

Wyczuwam kwejka :D

Wykopowicze to ludzie którym kitu nie wcisniesz,prędzej by sie dowiedzieli jaki masz numer buta i zamówili Ci tone węgle pod chate niż bys im cos wcisnal :D

79160594027661829163.png

Wykopowicze to ludzie którym kitu nie wcisniesz,prędzej by sie dowiedzieli jaki masz numer buta i zamówili Ci tone węgle pod chate niż bys im cos wcisnal :D

Słyszałem o takich sytuacjach ale to bardziej był chyba 4chan. Zresztą wątpie żeby wykop na tyle się wkurzył żeby namierzyli cię i ci zablokowali dyski xD prędzej 4chan

Dobra a wogóle czemu oni hejtują właśnie te osoby ?

Edytowano przez cola!

@cola! a teraz na serio pytam: co to jest kwejk? xD

Edytowano przez steelie

@cola! a teraz na serio pytam: co to jest kwejk? xD

Strona z fajnymi obrazkami XDDDDD 

Słyszałem o takich sytuacjach ale to bardziej był chyba 4chan. Zresztą wątpie żeby wykop na tyle się wkurzył żeby namierzyli cię i ci zablokowali dyski xD prędzej 4chan

Dobra a wogóle czemu oni hejtują właśnie te osoby ?

Dlaczego nie hejtują Benedykta czy Franciszka? Hejtują naszego papaja bo był polakiem. Który katolik w polsce da obrażać wielkiego polaka naszego rodaka jana pawła drugiego ? No powiedz. Juz masz odpowiedź :D

79160594027661829163.png

Dlaczego nie hejtują Benedykta czy Franciszka? Hejtują naszego papaja bo był polakiem. Który katolik w polsce da obrażać wielkiego polaka naszego rodaka jana pawła drugiego ? No powiedz. Juz masz odpowiedź :D

Aaaa czyli to takie buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej zagmatwane niż TOR lub deep web ale skumałem

Tak naprawdę pewnie szanują albo mają obojętny stosunek do tego ale obrażają żeby była beka

Edytowano przez cola!

Aaaa czyli to takie buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej zagmatwane niż TOR lub deep web ale skumałem

Tak naprawdę pewnie szanują albo mają obojętny stosunek do tego ale obrażają żeby była beka

Ogólnie beka ze wszystkiego co polskie,tam gdzie jest najwiecej polaków najlepiej. Mysle ze juz zrozumiales fenomen

79160594027661829163.png

Jesteś mało inteligentny bo jakbyś popatrzył z innej strony to byś wiedział że osoby są tam dużo starsze, trzeba zrozumieć ich tok myślenia ..

moje spostrzeżenia ? osoby są cyniczne i nadużywają sarkazmów w wielu wypowiedziach co dla sebiksów są niezrozumiałe ..

Mirki pomogły wielu ludziom (jeśli są jakieś cele np. pomóc komuś czy co) :)

Jesteś mało inteligentny bo jakbyś popatrzył z innej strony to byś wiedział że osoby są tam dużo starsze, trzeba zrozumieć ich tok myślenia ..

moje spostrzeżenia ? osoby są cyniczne i nadużywają sarkazmów w wielu wypowiedziach co dla sebiksów są niezrozumiałe ..

Mirki pomogły wielu ludziom (jeśli są jakieś cele np. pomóc komuś czy co) :)

Polaczki nie ogarną,nie ma co tłumaczyc czasem :D Do tego trzeba mieć dystans i inteligencje

79160594027661829163.png

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

dla mnie 4chany, kuracheny i inne gówna to strony dla spierdolonych ludzi którzy żyli, żyją i żyć będą w mentalnej i społecznej piwnicy. Stanowią też świetny przykład zjebania umysłowego młodzieży.

Edytowano przez Dienga

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...