Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Władza pragnie prześwietlić nasze życie i nasze komputery?


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawdę... weźcie maść na ból pupy... Ja jestem za tym żeby taka inwigilacja była. Nie wiem czy panowie wyżej @noIP , @Wojciech.. są seryjnymi mordercami albo prowadzą podwójne życie, że tak się tego obawiają. Zresztą... skończy się to jak ACTA. Zapaleni gracze wyjdą na ulice z maskami z PAYDAYA i będą wariować czyt. ośmieszać się.

Czego mam się obawiać?

Deus vult

Opublikowano

Oh czyżbyś miał orginalnego WinRara?

Nie mam Windowsa.

Czego mam się obawiać?

No właśnie niczego... więc dlaczego tak panikujecie?

Opublikowano

Nie mam Windowsa.

No właśnie niczego... więc dlaczego tak panikujecie?

No widzisz a ja mam. Jak się łatwo domyślić wiadomego pochodzenia. I tak większość softu na moim kompie. Może i jest to jedynie wykroczenie ale kar finansowych nie widzi mi się płacić. Po za tym nie życzę sobie żeby ktokolwiek miał wgląd/dostęp do informacji o tym co robię. I umiem to sobie zapewnić.

Opublikowano

No widzisz a ja mam. Jak się łatwo domyślić wiadomego pochodzenia. I tak większość softu na moim kompie. Może i jest to jedynie wykroczenie ale kar finansowych nie widzi mi się płacić. Po za tym nie życzę sobie żeby ktokolwiek miał wgląd/dostęp do informacji o tym co robię. I umiem to sobie zapewnić.

Nie przesadzajmy od razu z tymi karami finansowymi. Tu raczej chodzi o bezpieczeństwo narodu, wiedziałeś o tym że w ISIS podczas planowania zamachu korzystało z Playstation? A gdyby taki przykładowo @noIP próbował wysadzić metro w Warszawie i szukał wspólników przez GG? Rozumiesz o co chodzi? Oni mają gdzieś twój fapfolder i pochodzenia twojego windowsa, tu chodzi o sprawy wyższej wagi jak np. życie ludzkie, wiesz ile osób planuję napad komunikując się przez facebooka? :D

Opublikowano

Nie przesadzajmy od razu z tymi karami finansowymi. Tu raczej chodzi o bezpieczeństwo narodu, wiedziałeś o tym że w ISIS podczas planowania zamachu korzystało z Playstation? A gdyby taki przykładowo @noIP próbował wysadzić metro w Warszawie i szukał wspólników przez GG? Rozumiesz o co chodzi? Oni mają gdzieś twój fapfolder i pochodzenia twojego windowsa, tu chodzi o sprawy wyższej wagi jak np. życie ludzkie, wiesz ile osób planuję napad komunikując się przez facebooka? :D

Widzę że dałes sobie wmówić to całe "bezpieczeństwo" . Dotąd nikt nie monitorował naszego internetu i nie było zamachów. Bo u nas nie ma brudasów. Gdybym ja chciał wysadzić metro i szukał wspólników to skorzystał bym z tora i jabbera. Przestępcy zawsze sobie znajdą sposób.

A ja moją anonimowość i wolność cenię wyżej niż bezpieczeństwo przed sztucznie wykreowanymi zagrożeniami.

Nie wierzysz że ISIS stworzyli amerykanie? A czyim agentem był Bin Laden, kto obalił dyktatorów na bliskim wschodzie.

Masz tu link do filmu znalezionego na telefonie Johna Mccaina Amerykańskiego Senatora przez ruskich: 

https://www.youtube.com/watch?v=scD3oYQuigk

przewiń sobie do 4 minuty.

Opublikowano

Widzę że dałes sobie wmówić to całe "bezpieczeństwo" . Dotąd nikt nie monitorował naszego internetu i nie było zamachów. Bo u nas nie ma brudasów. Gdybym ja chciał wysadzić metro i szukał wspólników to skorzystał bym z tora i jabbera. Przestępcy zawsze sobie znajdą sposób.

A ja moją anonimowość i wolność cenię wyżej niż bezpieczeństwo przed sztucznie wykreowanymi zagrożeniami.

Nie wierzysz że ISIS stworzyli amerykanie? A czyim agentem był Bin Laden, kto obalił dyktatorów na bliskim wschodzie.

Masz tu link do filmu znalezionego na telefonie Johna Mccaina Amerykańskiego Senatora przez ruskich: 

https://www.youtube.com/watch?v=scD3oYQuigk

przewiń sobie do 4 minuty.

Dobra widzę, że mam do czynienia ze spiskowcem. Cóż mogę powiedzieć... nie każdy zamachowiec jest na tyle inteligentny by korzystać z tora, tą inwigilacją da radę uratować masę istnień. Co do Ameryki i ISIS. Powiem krótko - jesteś głupiś.

 

Odpuściłem sobie tę obelgę na końcu, bo to nie na mój poziom.

Opublikowano

Naprawdę... weźcie maść na ból pupy... Ja jestem za tym żeby taka inwigilacja była. Nie wiem czy panowie wyżej @noIP , @Wojciech.. są seryjnymi mordercami albo prowadzą podwójne życie, że tak się tego obawiają. Zresztą... skończy się to jak ACTA. Zapaleni gracze wyjdą na ulice z maskami z PAYDAYA i będą wariować czyt. ośmieszać się.

Chcesz mi wmówić, że nigdy nie pobierałeś nic nielegalnego? Dobrze byś się czuł, kiedy policjant kazał by ci oddać telefon i zaczął wszystko przeglądać? Każdy twój post to jeszcze gorsze ośmieszanie się niż "maski z paydaya". Dzięki takim ludziom jak ty, ciągle siedzimy w konserwatywnym bagnie, wkładają nam ręce do kieszeni (w przenośni) a wy na to pozwalacie.

Opublikowano

Chcesz mi wmówić, że nigdy nie pobierałeś nic nielegalnego? Dobrze byś się czuł, kiedy policjant kazał by ci oddać telefon i zaczął wszystko przeglądać? Każdy twój post to jeszcze gorsze ośmieszanie się niż "maski z paydaya". Dzięki takim ludziom jak ty, ciągle siedzimy w konserwatywnym bagnie, wkładają nam ręce do kieszeni (w przenośni) a wy na to pozwalacie.

Zdajesz sobie sprawę ile istnień ludzkich może to uratować? Telefon dałbym Panu policjantowi i przy okazji pogadał o takich osobnikach jak ty, nie mam nic do ukrycia. Europa jest w stanie Wojny, a ty swoimi poglądami tę wojnę jedynie zaostrzasz. Po setkach lat Europa powoli przestaję istnieć, a ty dokładasz do tego cegiełkę. 

Opublikowano

Chcesz mi wmówić, że nigdy nie pobierałeś nic nielegalnego? Dobrze byś się czuł, kiedy policjant kazał by ci oddać telefon i zaczął wszystko przeglądać? Każdy twój post to jeszcze gorsze ośmieszanie się niż "maski z paydaya". Dzięki takim ludziom jak ty, ciągle siedzimy w konserwatywnym bagnie, wkładają nam ręce do kieszeni (w przenośni) a wy na to pozwalacie.

Mądra lewica natomiast wpuszcza uchodźców bo "łoni tak bardzo biedni łokurwamaćjapierdykambonanza, jak ich nie wpuścimy to jesteśmy faszysty nazisty i homofoby, ubogacanie kulturowe tak dobre" a co drugi w modnych ubraniach albo z smartfonem w ręku. Tak wygląda uchodźca?

Opublikowano

Zdajesz sobie sprawę ile istnień ludzkich może to uratować? Telefon dałbym Panu policjantowi i przy okazji pogadał o takich osobnikach jak ty, nie mam nic do ukrycia. Europa jest w stanie Wojny, a ty swoimi poglądami tę wojnę jedynie zaostrzasz. Po setkach lat Europa powoli przestaję istnieć, a ty dokładasz do tego cegiełkę. 

Zero bo jak dotąd w Polsce nie było zamachów. A wiesz czemu? Bo nie ma u nas brudnych śmieci. Polacy nie dokonują zamachów. Ostatnie zamachy były wymierzone w okupanta podczas wojny.

Więc o jakich to istnieniach ludzkich mówisz? Bo ja nie widzę żadnych zagrożonych.

Opublikowano

Mądra lewica natomiast wpuszcza uchodźców bo "łoni tak bardzo biedni łokurwamaćjapierdykambonanza, jak ich nie wpuścimy to jesteśmy faszysty nazisty i homofoby, ubogacanie kulturowe tak dobre" a co drugi w modnych ubraniach albo z smartfonem w ręku. Tak wygląda uchodźca?

Sam jestem przeciwko uchodźcom, nie jestem ani lewakiem ani konserwatystom. Mam zróżnicowane poglądy w różnych sprawach, a jakbym zobaczył ciapatych na granicy, to postukałbym się w głowę i kazał zawrócić. 

Opublikowano

Zero bo jak dotąd w Polsce nie było zamachów. A wiesz czemu? Bo nie ma u nas brudnych śmieci. Polacy nie dokonują zamachów. Ostatnie zamachy były wymierzone w okupanta podczas wojny.

Więc o jakich to istnieniach ludzkich mówisz? Bo ja nie widzę żadnych zagrożonych.

Daruj sobie takie obelgi kierowane w stronę uchodźców i gdzie ja napisałem, że to Polacy organizują zamachy? GDZIE? Jeśli uchodźca Kowalski zorganizuję zamach w metrze za pomocą GG to dzięki tej inwigilacji odpowiednie służby udaremnią jego plan. Pewnie... według ciebie kilkadziesiąt ludzi może zdechnąć, przecież najważniejsza jest twoja piracka gra. Wiesz co? [Tu było bardzo brzydkie słowo], rzygać mi się chcę jak czytam twoje wypociny. Przykre jacy niektórzy mogą być potworami, nazywanie kogoś "Brudnym śmieciem" jest chore.

Opublikowano

Mam nadzieję, że będą czerpali przyjemność z oglądania wyświetlonych przeze mnie stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BbzHBjW.png

Opublikowano

Daruj sobie takie obelgi kierowane w stronę uchodźców i gdzie ja napisałem, że to Polacy organizują zamachy? GDZIE? Jeśli uchodźca Kowalski zorganizuję zamach w metrze za pomocą GG to dzięki tej inwigilacji odpowiednie służby udaremnią jego plan. Pewnie... według ciebie kilkadziesiąt ludzi może zdechnąć, przecież najważniejsza jest twoja piracka gra. Wiesz co? [Tu było bardzo brzydkie słowo], rzygać mi się chcę jak czytam twoje wypociny. Przykre jacy niektórzy mogą być potworami, nazywanie kogoś "Brudnym śmieciem" jest chore.

Jestem Rasistą i jestem z tego dumny. Całe szczęście że ludzie o twojej mentalności (lewicowcy) znaczą już na świecie coraz mniej.

Powiedz mi dlaczego mielibyśmy przyjmować brudasów? I ryzykować że będą robić zamachy? Skoro możemy ich nie przyjmować i wtedy możemy zachować swoja prywatność w sieci. Widzisz co się dzieje w Kolonii? Chcesz żeby taki los spotkał twoją matkę lub dziewczyne?

Przyjmowanie uchodźców jest dla nas całkowicie nie opłacalne.

 

I najważniejsza nie jest moja piracka gra. Najważniejsza jest moja wolność i prywatność. Nie mam zamiaru oddawać jej w imię "bezpieczeństwa"

Opublikowano

Jestem Rasistą i jestem z tego dumny. Całe szczęście że ludzie o twojej mentalności (lewicowcy) znaczą już na świecie coraz mniej.

Powiedz mi dlaczego mielibyśmy przyjmować brudasów? I ryzykować że będą robić zamachy? Skoro możemy ich nie przyjmować i wtedy możemy zachować swoja prywatność w sieci. Widzisz co się dzieje w Kolonii? Chcesz żeby taki los spotkał twoją matkę lub dziewczyne?

Przyjmowanie uchodźców jest dla nas całkowicie nie opłacalne.

 

I najważniejsza nie jest moja piracka gra. Najważniejsza jest moja wolność i prywatność. Nie mam zamiaru oddawać jej w imię "bezpieczeństwa"

 

Nie gadaj z nim,to jest prowo :D

 

A co do tego to nie powinno być inwigilacji,coraz bardziej w nasze życia chcą ingerować

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Jestem Rasistą i jestem z tego dumny. Całe szczęście że ludzie o twojej mentalności (lewicowcy) znaczą już na świecie coraz mniej.

Powiedz mi dlaczego mielibyśmy przyjmować brudasów? I ryzykować że będą robić zamachy? Skoro możemy ich nie przyjmować i wtedy możemy zachować swoja prywatność w sieci. Widzisz co się dzieje w Kolonii? Chcesz żeby taki los spotkał twoją matkę lub dziewczyne?

Przyjmowanie uchodźców jest dla nas całkowicie nie opłacalne.

 

I najważniejsza nie jest moja piracka gra. Najważniejsza jest moja wolność i prywatność. Nie mam zamiaru oddawać jej w imię "bezpieczeństwa"

A czy JA POWIEDZIAŁEM ŻE MAMY ICH PRZYJMOWAĆ? DEPORTOWAĆ NA STARCIE, mnie boli fakt, że tak ich obrażasz. Będzie ci taki jeden celował w głowę i przypomni sobie, że czytał twój post na mpc gdzie pisałeś o nim "śmieć", wtedy na pewno ci nie podaruję. Twoja wolność i prywatność... przecież będziesz ją mieć... taka inwigilacja nie ma na celu zniszczenia ci życia, a jedynie zapewnienia bezpieczeństwa w naszym kraju. Google cię inwigiluję, Windows cię inwigiluję, przeglądarka cie inwigiluję, MPC cię inwigiluję, ale PIS już nie może...

 

Co do rasizmu... W czym ci przeszkadzają ciemnoskórzy ludzie? Większości nie dorastasz do pięt.

Opublikowano

A czy JA POWIEDZIAŁEM ŻE MAMY ICH PRZYJMOWAĆ? DEPORTOWAĆ NA STARCIE, mnie boli fakt, że tak ich obrażasz. Będzie ci taki jeden celował w głowę i przypomni sobie, że czytał twój post na mpc gdzie pisałeś o nim "śmieć", wtedy na pewno ci nie podaruję. Twoja wolność i prywatność... przecież będziesz ją mieć... taka inwigilacja nie ma na celu zniszczenia ci życia, a jedynie zapewnienia bezpieczeństwa w naszym kraju. Google cię inwigiluję, Windows cię inwigiluję, przeglądarka cie inwigiluję, MPC cię inwigiluję, ale PIS już nie może...

 

Co do rasizmu... W czym ci przeszkadzają ciemnoskórzy ludzie? Większości nie dorastasz do pięt.

nawet śmiechłem                                                                                                                                                                                                                                                                  czarni są spoko, nie toleruję tylko arabów

 

w sumie to wystarczy czekać, aż ciapaci się wsypią do europy całą armią z imieniem allaha na ustach, świat zmierza w bardzo złym kierunku (podobnie jak ta dyskusja, temat o inwigilacji schodzi na tematy islamistów, lol)

 

ps. polecam obejrzeć film pt. "Ludzkie Dzieci", doskonale obrazuje jak może wyglądać Europa za ok. 10 lat, może sobie uświadomicie jakim zagrożeniem są uchodźcy.

Opublikowano

A czy JA POWIEDZIAŁEM ŻE MAMY ICH PRZYJMOWAĆ? DEPORTOWAĆ NA STARCIE, mnie boli fakt, że tak ich obrażasz. Będzie ci taki jeden celował w głowę i przypomni sobie, że czytał twój post na mpc gdzie pisałeś o nim "śmieć", wtedy na pewno ci nie podaruję. Twoja wolność i prywatność... przecież będziesz ją mieć... taka inwigilacja nie ma na celu zniszczenia ci życia, a jedynie zapewnienia bezpieczeństwa w naszym kraju. Google cię inwigiluję, Windows cię inwigiluję, przeglądarka cie inwigiluję, MPC cię inwigiluję, ale PIS już nie może...

 

Co do rasizmu... W czym ci przeszkadzają ciemnoskórzy ludzie? Większości nie dorastasz do pięt.

Czym mi przeszkadzają? W bardzo wielu rzeczach.

Po pierwsze, NIC nie osiągneli. NIC. Zobacz jak wygląda afryka. Wszystkie miasta które mają wybudowali biali kolonizatorzy. W Ameryce większość przestępstw popełniają murzyni. Zobacz ilu murzynów ma nagrody nobla? I nie chodzi mi o literaturę. Ilu jest czarnych Milionerów, Miliarderów?  Tu masz ciekawy artykuł na temat przestępstw popełnianych przez brudasów (sorry za źródło ale wywiad jest z innym murzynem więc myślę że obiektywne) http://www.wykop.pl/link/2313014/afroamerykanie-to-13-populacji-usa-a-popelniaja-ponad-50-morderstw/

 

I mimo że nic sami nie osiągneli to chcą korzystać z naszej cywilizacji, naszej kultury i pchają się żeby żyć na nasz koszt. A jak już się dostają to stale krzyczą że są dyskryminowani. To mnie w*****a. Jak jakiś murzyn żyje sobie spokojnie w Afryce to niech se żyję. Ale nie chcę go widzieć na swojej ulicy przed moim domem.

I w czym niby nie dorastam do pięt czarnuchowi? W liczbie popełnionych przestępstw napewno. 

Opublikowano

Czym mi przeszkadzają? W bardzo wielu rzeczach.

Po pierwsze, NIC nie osiągneli. NIC. Zobacz jak wygląda afryka. Wszystkie miasta które mają wybudowali biali kolonizatorzy. W Ameryce większość przestępstw popełniają murzyni. Zobacz ilu murzynów ma nagrody nobla? I nie chodzi mi o literaturę. Ilu jest czarnych Milionerów, Miliarderów?  Tu masz ciekawy artykuł na temat przestępstw popełnianych przez brudasów (sorry za źródło ale wywiad jest z innym murzynem więc myślę że obiektywne) http://www.wykop.pl/link/2313014/afroamerykanie-to-13-populacji-usa-a-popelniaja-ponad-50-morderstw/

 

I mimo że nic sami nie osiągneli to chcą korzystać z naszej cywilizacji, naszej kultury i pchają się żeby żyć na nasz koszt. A jak już się dostają to stale krzyczą że są dyskryminowani. To mnie w*****a. Jak jakiś murzyn żyje sobie spokojnie w Afryce to niech se żyję. Ale nie chcę go widzieć na swojej ulicy przed moim domem.

I w czym niby nie dorastam do pięt czarnuchowi? W liczbie popełnionych przestępstw napewno. 

Może dlatego, że jest ich po prostu mało? Nie stanowią 90% świata, dlategoż tak jest. Barack Obama został prezydentem i ty uważasz, że nic nie osiągnął? Nie ma tylu miliarderów, bo może to nie są podludzie jak my, i potrafią się dzielić szczęściem?

 

Dzięki bogu taki osobnik jak ty nie zmieni biegu świata i to mnie pociesza. ;)

 

Opublikowano
 

Nie mam Windowsa.

No właśnie niczego... więc dlaczego tak panikujecie?

No wlasnie sam sie przyznales ze windowsa nawet nie masz xD ty piracie   :D

 

Zdajesz sobie sprawę ile istnień ludzkich może to uratować? Telefon dałbym Panu policjantowi i przy okazji pogadał o takich osobnikach jak ty, nie mam nic do ukrycia. Europa jest w stanie Wojny, a ty swoimi poglądami tę wojnę jedynie zaostrzasz. Po setkach lat Europa powoli przestaję istnieć, a ty dokładasz do tego cegiełkę. 

Jak uratować ? wez ty sie zastanow typie :D  jedyne uratowanie swiata jest zabijanie ciapatych jeden po drugim i tak do konca wyslac im ta bombe taka jak w hiroszime swiety spokoj by byl wymazac ich z kart histori a jesli kto by wspomnial cos o ciapatych kara smierci.Jak narazie masz 16 lat wiec nic nie wiesz o swiecie no dobra wiesz tyle co w telewizji pokaza czyli gowno gdybys wszedl na stron wtf +18 to bys zobaczyl co ciapaci z ludzmi robia :) ale nie ty dalej bedziesz przy tym zeby ich ratować ;).

 

Naprawdę... weźcie maść na ból pupy... Ja jestem za tym żeby taka inwigilacja była. Nie wiem czy panowie wyżej @noIP , @Wojciech.. są seryjnymi mordercami albo prowadzą podwójne życie, że tak się tego obawiają. Zresztą... skończy się to jak ACTA. Zapaleni gracze wyjdą na ulice z maskami z PAYDAYA i będą wariować czyt. ośmieszać się.

Wyjda na ulice wiesz dlaczego? bo maja jaja i nie dadzą sie sladować :) a tacy ludzie jak ty beda siedzieć przez cale zycie w domu za oknem bo beda bali sie ze ktos im nakopie do dupy 

 

 

 

 

 

Co do rasizmu... W czym ci przeszkadzają ciemnoskórzy ludzie? Większości nie dorastasz do pięt.

Nikt do ciapatych nic nie ma nawet szacunku to co up napisalem gdybys widzial co ciapaci robia ludzia to napewno sam bys ich hejcil  ciapaci to nie ludzie tylko to jest zaraza taka jak ebola ktora trzeba wytepić nie wazne w jaki sposob wazne aby to bylo skuteczne bagietki wpuściły sobie ciapatych i co sobie narobili :)?.

 

 

Dzięki bogu taki osobnik jak ty nie zmieni biegu świata i to mnie pociesza. ;)

Skad wiesz ze nie zmieni biegu swiata :)? kazdy moze ty mozesz on moze nawet ja moge wystarczy dobry karabin snajperski ^^

Opublikowano

 

Co do rasizmu... W czym ci przeszkadzają ciemnoskórzy ludzie? Większości nie dorastasz do pięt.

Jakiś przykład?

 

Większość to bydło które nie powinno zostać wpuszczane do cywilizowanej Europy. 

Deus vult

Opublikowano

No wlasnie sam sie przyznales ze windowsa nawet nie masz xD ty piracie   :D

Jak uratować ? wez ty sie zastanow typie :D  jedyne uratowanie swiata jest zabijanie ciapatych jeden po drugim i tak do konca wyslac im ta bombe taka jak w hiroszime swiety spokoj by byl wymazac ich z kart histori a jesli kto by wspomnial cos o ciapatych kara smierci.Jak narazie masz 16 lat wiec nic nie wiesz o swiecie no dobra wiesz tyle co w telewizji pokaza czyli gowno gdybys wszedl na stron wtf +18 to bys zobaczyl co ciapaci z ludzmi robia :) ale nie ty dalej bedziesz przy tym zeby ich ratować ;).

Wyjda na ulice wiesz dlaczego? bo maja jaja i nie dadzą sie sladować :) a tacy ludzie jak ty beda siedzieć przez cale zycie w domu za oknem bo beda bali sie ze ktos im nakopie do dupy 

Nikt do ciapatych nic nie ma nawet szacunku to co up napisalem gdybys widzial co ciapaci robia ludzia to napewno sam bys ich hejcil  ciapaci to nie ludzie tylko to jest zaraza taka jak ebola ktora trzeba wytepić nie wazne w jaki sposob wazne aby to bylo skuteczne bagietki wpuściły sobie ciapatych i co sobie narobili :)?.

Skad wiesz ze nie zmieni biegu swiata :)? kazdy moze ty mozesz on moze nawet ja moge wystarczy dobry karabin snajperski ^^

Używam maca, mam go legalnie zainstalowanego na swoim sprzęcie. Windowsa czasami używam do gier ( mam oryginalną licencję ze szkoły ), a tak to windows to jest to rozrywki, do profesjonalnej pracy się on nie nadaję i jest niewygodny, nie oglądam TV - mam życie. :>

 

Nie mierz wszystkich jedną miarą, miałem styczność z ludźmi wielu kultur i nie każdy islamista to od razu "plebs", wielu z nich robi naprawdę niesamowite rzeczy, wielu z nich zmienia bieg świata, a jeszcze większa część to normalni, mili ludzie. ;) Tych złych należy się pozbyć, tu masz rację, ci najgorsi nie mają prawa żyć, ale PROSZĘ CIĘ, pomyśl też że są tam normalni ludzie.

 

Swoją drogą mnie też zabijesz? Mam korzenie z Bliskiego Wschodu. :) Mimo iż jestem chrześcijaninem, wyglądam jak europejczyk/japończyk ( niestety xD ) to jednak mam te korzenie i też od razu jestem do utylizacji?

Opublikowano

 

 

Nie mierz wszystkich jedną miarą, miałem styczność z ludźmi wielu kultur i nie każdy islamista to od razu "plebs", wielu z nich robi naprawdę niesamowite rzeczy, wielu z nich zmienia bieg świata, a jeszcze większa część to normalni, mili ludzie. ;) Tych złych należy się pozbyć, tu masz rację, ci najgorsi nie mają prawa żyć, ale PROSZĘ CIĘ, pomyśl też że są tam normalni ludzie.

 

 

No tak, zmienia stan skupienia ludzi w promieniu X. 

Deus vult

Opublikowano

Używam maca, mam go legalnie zainstalowanego na swoim sprzęcie. Windowsa czasami używam do gier ( mam oryginalną licencję ze szkoły ), a tak to windows to jest to rozrywki, do profesjonalnej pracy się on nie nadaję i jest niewygodny, nie oglądam TV - mam życie. :>

 

Nie mierz wszystkich jedną miarą, miałem styczność z ludźmi wielu kultur i nie każdy islamista to od razu "plebs", wielu z nich robi naprawdę niesamowite rzeczy, wielu z nich zmienia bieg świata, a jeszcze większa część to normalni, mili ludzie. ;) Tych złych należy się pozbyć, tu masz rację, ci najgorsi nie mają prawa żyć, ale PROSZĘ CIĘ, pomyśl też że są tam normalni ludzie.

 

Swoją drogą mnie też zabijesz? Mam korzenie z Bliskiego Wschodu. :) Mimo iż jestem chrześcijaninem, wyglądam jak europejczyk/japończyk ( niestety xD ) to jednak mam te korzenie i też od razu jestem do utylizacji?

Jak tak bardzo lubisz tych uchodźców to powinni cię do nich wypierdolić, żebyś zobaczył jaki to cywilizowany naród :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...