Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny tydzień z Niezbędnikiem Programisty!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdobywasz punkt.

 

______________________________________________

 

Dziękuję wszystkich za wzięcie udziału w świątecznych konkursach. Kolejne już nie długo. :)

Temat z wynikami pojawi się jutro po południu.

 

 

@Vendrome @Press. Jutro o godzinie 12:00 pojawi się tutaj dodatkowe pytanie, aby wyłonić zwycięzce.  :lenny:

Opublikowano

Przepraszam za poślizg :).

 

Pytanie rozstrzygające dla @Vendrome i @Press.

 

Czym różni się język strukturalny od obiektowo-zorientowanego?

 

Odpowiedzi będą przyjmowane tylko od tej dwójki panów :).

Opublikowano

Strukturalny:

W strukturalnym dzielimy program na moduły, komunikujące się poprzez dobrze określony interfejs. 

Programowanie strukturalne wykorzystuje do rozwiązywania zadań dobrze określone struktury algorytmiczne: sekwencja, selekcja, iteracja i rekursja; unika natomiast stosowania instrukcji skoku.
Programowanie strukturalne oddzielnie definiuje dane, oddzielnie funkcje.
 
Obiektowo-zorientowany:
Programowanie obiektowe wprowadza pojęcie obiektu, w którym dane i procedury są ze sobą ciągle powiązane. Program obiektowy korzysta z obiektów, komunikujących się ze sobą w celu wykonania określonych zadań.
Programowanie zorientowane obiektowo pozwala nam przekazywać większość przyziemnych i monotonnych czynności logicznych do samych danych; zmienia to nasze pojmowanie danych z pasywnych na aktywne

giphy.gif

Opublikowano

No to jest non-fair bo miała być 12, ja siedzę i czekam o 12:20 miałem iść -.-

Skoro odpowiedział to dajcie mu to 1 miejsce, ja rezygnuję -.-

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

No to jest non-fair bo miała być 12, ja siedzę i czekam o 12:20 miałem iść -.-

Skoro odpowiedział to dajcie mu to 1 miejsce, ja rezygnuję -.-

Są sprawy, których nie przeskoczymy i musiałem mieć 30 minutowy poślizg, specjalnie żeby było jak najuczciwiej oznaczyłem was obu abyście dostali powiadomienie.

 

@Press. prawidłowa odpowiedź. Oficjalne wyniki ogłosi @Tiestooo, dziękuję wszystkim za wzięcie udziału.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...