Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny konkurs z działem FanART!


Atacama

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


866481450435174945952.jpeg

Witajcie drodzy użytkownicy!

Mamy przyjemność ogłosić konkurs z działem FanART!
Na wstępie w imieniu całego zespołu FanART, chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Przede wszystkim kreatywności, zapału do pracy, pozytywnego podejścia do życia oraz tego co najważniejsze, czyli zdrowia ;)
Zapraszamy do zapoznania się z treścią konkursu.


864051450435197945952.png

W konkursie trzeba będzie wykazać się przede wszystkim kreatywnością.
Waszym zadaniem jest wymyślenie i narysowanie w tradycyjny sposób postaci do dowolnej gry (niekoniecznie istniejącej) w dwóch perspektywach - od przodu oraz z boku.
Taki rysunek jest podstawą do wykonania modelu 3D więc proporcje obu rzutów muszą byc zachowane.
Jak to wykonać można zobaczyc na poniższym przykładzie:


418901450435958945952.png


Oczywiście nie może być to żaden z istniejących już protagonistów, lecz niewykluczona jest inspiracja ;)
Poza rysunkiem, należy nazwać swoją postać.


258961450435197945952.png

1. Zgoda na konkurs udzielona przez @Lord Makin
2. Konkurs trwa od momentu opublikowania tematu do 31.12.2015
3. Wyniki konkursu opublikowane będą 07.01.2016
4. Każda praca zawierać musi: rzut z przodu, rzut z boku, nazwe postaci
5. Organizator zatwierdza prace w temacie podpisując się kolorem moderacyjnym
6. Praca musi być wykonana techniką tradycyjną tzn. bez użycia oprogramowania komputerowego
7. Prace należy zeskanować bądź sfotografować w dobrej jakości
8. Prace konkursową należy złożyć w tym temacie
9. Do pytań oraz dyskusji nt konkursu służy temat dyskusyjny.
10. Jurorzy konkursu: @Xquartz @Atacama @Mr.Madness
...


194291450435197945952.png

1. Tablet graficzny Wacom Intuos Pro S + kubek MPCforum oraz plakietka: Black Member
Jeden z najlepszych dostępnych tabletów graficznych, wykorzystywany przez profesjonalnych artystów na całym świecie. Solidnie wykonany, prefekcyjnie dokładny, pozbawiony ograniczeń.
Długie godziny przed komputerem wymagają nieraz hektolitrów kawy. Kubek z logo naszego forum będzie przypominał o przynależnośći do naszej społeczności.

560551450435416945952.png

2. Monitor 23' AOC i2369Vm + kubek MPCforum oraz plakietka: Best Member
Jedna z najważniejszych rzeczy dla każdego grafika i gracza. Ogromny ekran, żywe barwy, doskonałe odwzorowanie kolorów, obraz ostry jak brzytwa. To mówi samo za siebie.

193841450435416945952.png

3. Słuchawki Razer Kraken 7.1 Chroma + kubek MPCforum oraz plakietka: Gold Member
Co lepiej umila czas niż dobra muzyka? Te słuchawki zapewnią doskonałe wrażenia dźwiękowe i pozwolą przenieść się w wirtualny świat rozgrywki.

194941450435416945952.png
...


W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do tematu dyskusyjnego:http://www.mpcforum.pl/topic/1495917-dyskusja-świąteczny-konkurs-z-działem-fanart/

Na koniec, chcielibyśmy życzyć wszystkim powodzenia oraz solidnej dawki kreatywności.
Wesołych Świąt! :)
Zespół FanART

Sponsorem nagród jest użytkownik @Mr.Madness

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli rysunek może być tak? Czy tez może być pokolorowane? xD
Szkic. :)

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

A czy musi być to postać? Czy może być np. pojazd :)? Bo ostatnio bardzo fajny narysowałem ;P

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

Opublikowano

Nazwa Postaci: Dagonken Przedstawiciel rasy Dexorian zamieszkującej gromadę M25 w gwiazdozbiorze strzelca, ich anatomia pozwala im żyć wyłącznie w światach wodnych. Z powodu przerostu populacji rozpoczęli ekspansje i terraformacje egzoplanet. 15 sierpnia 1977 ziemianie odebrali sygnał "Wow! " przez który za 40 lat przyjdzie im zmierzyć się z nowym nieznanym wrogiem poszukującym miejsc na nowe kolonie. 

Zdjęcia: 

c6rjy1u.jpg

FLaS8N3.jpg

8QFrJ7I.jpg

 

s4ElBud.png
Opublikowano

Czyli rysunek może być tak? Czy tez może być pokolorowane? xD

Szkic. :)

 

Rysunek może być pokolorowany, ale nie musi. Wszystko zależy od autora pracy.

 

 

A czy musi być to postać? Czy może być np. pojazd :)? Bo ostatnio bardzo fajny narysowałem ;P

 

Niestety, tylko postać.

 

Wszystkie pytania należy kierować w tym temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/1495917-dyskusja-świąteczny-konkurs-z-działem-fanart/#entry12667115

Ten służy tylko do składania prac ;)

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

Opublikowano

­Szaman, talentu plastycznego nie mam, ale się postarałem (tak sadzę). Obrazki nie są odwrócone.

llcFdfE.jpgI2MFAcD.jpg

­

Opublikowano

Moja postać to Sumatris (wymyślony potwor do gry Wiedźmin 3). Posiada magiczne zdolności 1.Pasywna: Zwiększony zasięg widzenia. 2. Oślepienie 3. Pomoc stwora. Sumatris jest magicznym wojownikiem posługującym się trzema broniami 1> Rózga widzenia 2> Stalowa Kusza 3> Ostrze Oślepienia. Potwór zamiast jednej ręki i nogi ma macki, ułatwiające mu atakowanie i spowolnienie przeciwnika, natomiast on sam porusza się wolniej. Sumatris jest jednym z największych przeciwników Barona. Napada na jego wioskę o północy pustosząc całą jego wioskę. [Historyjka jak i postać w całości mojego projektu]
 
Szkice:

post-1022757-0-74452700-1450542725_thumb.jpg

post-1022757-0-33019900-1450542735_thumb.jpg

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Nazwa postaci:

Strongman Santa Claus

Zdjęcie:

 BSU2aFg.jpg

 

Przepraszam za niedopatrzenie, wcześniej wrzuciłem tę pracę, ale dopiero dziś przeglądałem posty i dowiedziałem się, że ma to być tylko szkic. Liczę, że i tak zostanie to w jakiś sposób docenione :(

LSxcofh.png

 

Opublikowano

Nazwa mojego bohatera: Barrister

 

Inspiracja: Siłacze :D

 

 

86986313986726192716.jpg

 

 

 

 

Tak, wiem... to mi nie wyszło, nigdy nie szkicowałem od boku :D

 

 

87743053826248406347.jpg

 

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Moja postać to Yorutohiru, uczeń cesarstwa Lotosu, potrafiący przybrać dwie formy:

Czarny Lotos  (postać cienia, zwiększona siła ataku, niewrażliwość na ataki fizyczne gdy nie atakuje).

Biały Lotos (postać mędrca, ubranego w ozdobne kimono, zwiększona siła magii oraz obrony)

Poniżej zdjęcie bez żadnej formy oraz w formie Białego i Czarnego Lotosu, plus ich bronie.

post-1413665-0-28020300-1450638955_thumb.jpg

post-1413665-0-70213000-1451252419_thumb.jpg

post-1413665-0-54878700-1451252427_thumb.jpg

post-1413665-0-01052900-1451252434_thumb.jpg

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

Nazwa postaci: Freya. Rasa: Elf Klasa: Zwiadowca.

(Nie nawiązuje niestety, do żadnej gry choć inspirowana (postura) była grą World Of Warcraft)

 

Profil:

 

 

 

ROxbkq2.jpg

 

 

 

Front:

 

 

 

ZJUhzcG.jpg

 

 

NU94p9A.gif


Grafika, Reklama, Video dla twojego servera MINECRAFT!


NU94p9A.gif

Opublikowano

Postać to Motoko Kusanagi z gry Ghost in the Shell Stand Alone Complex First Assault Online (ci japońce lubią długie nazwy xD) oraz z Anime o tym samym tytule.

Mam nadzieję, że uda mi się to wygrać wygrana pomogłaby rozwijać moją pasje rysowania. Poza tym POWODZENIA WSZYSTKIM

 

 

 

(Sorki za jakość ale robiłem to dość długo i zamknęli punkt ksero przez co nie mogłem zeskanować, jednakże jakby była taka potrzeba to wybiorę się tam ^^)

 

post-709570-0-02089500-1450896098_thumb.png

post-709570-0-73432000-1450896121_thumb.png

post-709570-0-73372800-1450896142_thumb.png

post-709570-0-91852000-1450896171_thumb.png

post-709570-0-23594600-1450896194_thumb.png

Opublikowano

Oczywiście nie może być to żaden z istniejących już protagonistów, lecz niewykluczona jest inspiracja

 

@Dj30mBa Niestety było napisane wyraźnie. Postać musi być autorska. Doceniamy starania ale praca nie może zostać przyjęta.

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

Opublikowano

Imię postaci to: Atsuko Aida, mam nadzieję, że ta może być to jest  moja nowa postać cyberpunkowego Gliniarza wzorowana na uniwersum Ghost in the Shell, mam nadzieję, że tym razem zatwierdzicie ^^

 

POWODZENIA WSZYSTKIM RAZ JESZCZE!!

 

(jak zawsze profil wychodzi gorzej, no trudno muszę więcej ćwiczyć) 

post-709570-0-69731700-1450912993_thumb.png

post-709570-0-78434200-1450913011_thumb.png

post-709570-0-13465300-1450913027_thumb.png

post-709570-0-66435200-1450913043_thumb.png

post-709570-0-26734800-1450913075_thumb.png

post-709570-0-24881100-1450913100_thumb.png

post-709570-0-12641100-1450913129_thumb.png

post-709570-0-59054400-1450913155_thumb.png

post-709570-0-07977900-1450913179_thumb.png

post-709570-0-66412800-1450913201_thumb.png

post-709570-0-26250900-1450913253_thumb.png

post-709570-0-05449400-1450913272_thumb.png

post-709570-0-38348900-1450913290_thumb.png

Opublikowano

Imię postaci to: Atsuko Aida, mam nadzieję, że ta może być to jest moja nowa w 100% moja postać cyberpunkowego Gliniarza, mam nadzieję, że tym razem zatwierdzicie ^^

 

POWODZENIA WSZYSTKIM RAZ JESZCZE!!

 

(jak zawsze profil wychodzi gorzej, no trudno muszę więcej ćwiczyć) 

Czyli mogę zrobić plagiat, po czym zmienić twarz i nazwać postać inaczej niż samemu coś wymyślić? Okej.

Dodam że bardzo chciałbym wygrać konkurs gdyż moja pasja się nigdy nie rozwinie :< Nazwa postaci Plagiatorus.

post-1413665-0-56576600-1450974074_thumb.jpg

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...