Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagralibyście na takim Hardzie?


Traceur3RUN

Czy Zagrasz na Serverze Metin2 z 2007/2008 roku?  

326 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Zagrasz na Serverze Metin2 z 2007/2008 roku?

    • Tak
      185
    • Nie
      95
    • Może
      46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

 

 

 

witam,

chciałbym się dowiedzieć czy zagrałbyś/zagrała na takim serwerze.

co oferuję>

 

-90/100% starego Metina

-max lvl 99

-brak bonów 3/4/5/6/7  (możliwe tylko wylotanie itemu z bonem) poprawka.

-bonusy tak jak na starym metinie

-anty cheat/bot

-brak mount

-brak petów

-brak Atlantydy

-brak kostiumów

-drop/exp/lot w 90-100% taki sam jak na globalu

-support 24/7

-max stalka +9

-max bronie +9 (brak ulepszeń na nowe)

-max bon na hp 1.5k

-brak pokazywania poziomu przy postaci

-is (pd,drop,moneta,przepustka v2,kamień rybaka i może coś jeszcze)

 

 

planowany start na wakacje

 

Temat Będę aktualizował na bieżąco 

zapraszam do Dyskusji tylko na temat metina z 2007/2008!

 

Rework Metin2 z 2007/2008 roku już się zbliża ! ;)

Proponuje do dropu dodać jakieś wierzchowce, typu wilk, lew itd. z np. metinów na okres 5/10 minut jazdy (tylko czas leci, gdy założony), a szansa na drop 10%

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

 

 

 

witam,

chciałbym się dowiedzieć czy zagrałbyś/zagrała na takim serwerze.

co oferuję>

 

-90/100% starego Metina

-max lvl 99

-brak bonów 3/4/5/6/7  (możliwe tylko wylotanie itemu z bonem) poprawka.

-bonusy tak jak na starym metinie

-anty cheat/bot

-brak mount

-brak petów

-brak Atlantydy

-brak kostiumów

-drop/exp/lot w 90-100% taki sam jak na globalu

-support 24/7

-max stalka +9

-max bronie +9 (brak ulepszeń na nowe)

-max bon na hp 1.5k

-brak pokazywania poziomu przy postaci

-is (pd,drop,moneta,przepustka v2,kamień rybaka i może coś jeszcze)

 

 

planowany start na wakacje

 

Temat Będę aktualizował na bieżąco 

zapraszam do Dyskusji tylko na temat metina z 2007/2008!

 

Rework Metin2 z 2007/2008 roku już się zbliża ! ;)

Proponuje do dropu dodać jakieś wierzchowce, typu wilk, lew itd. z np. metinów na okres 5/10 minut jazdy (tylko czas leci, gdy założony), a szansa na drop 10%

 

w tym roku nie było jeszcze wierzchów.

Opublikowano

Najlepszy serwer to longjuyt2 !!!!!!!!!!!! Kto pamieta? Pierwszy chiński priv (albo 2) na którym było peeeeeełno polaków. Hwang (tezn zwykły) był na 50lvl, max ulepszenie to bezduszne --> z tego sie swietliste chyba robilo czy cos, syriusz --> z tego takie prsotokatne ostrze, ah to byl peikny serwer.. <3

Opublikowano

Serwer będzie otwarty w środku wakacji. nie zostaną wszystkie osoby wpuszczone z takiego powodu ze mogą być jakieś błędy.jeżeli takowych nie będzie po paru miesiącach testowania serwer zostanie upubliczniony i każdy będzie mógł wejść na serwer.

na tą chwilę będą wpuszczane pojedyncze osoby.

 

Co się stanie z postaciami po testach? nic postacie zostaną.

można się zgłaszać na priv / nie długo zostanie podany e-mail kontaktowy.

czy będę mógł koledze wysłać link do strony?

tak jeżeli na to administracja serwera wyrazi zgodę.

czy będą otwierane nowe serwery? 

tak jeżeli graczy będzie wystarczająco dużo.

 

Weryfikacja Serwera będzie poniżej:

x

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

Serwer będzie otwarty w środku wakacji. nie zostaną wszystkie osoby wpuszczone z takiego powodu ze mogą być jakieś błędy.jeżeli takowych nie będzie po paru miesiącach testowania serwer zostanie upubliczniony i każdy będzie mógł wejść na serwer.

na tą chwilę będą wpuszczane pojedyncze osoby.

 

Co się stanie z postaciami po testach? nic postacie zostaną.

można się zgłaszać na priv / nie długo zostanie podany e-mail kontaktowy.

czy będę mógł koledze wysłać link do strony?

tak jeżeli na to administracja serwera wyrazi zgodę.

czy będą otwierane nowe serwery? 

tak jeżeli graczy będzie wystarczająco dużo.

 

Weryfikacja Serwera będzie poniżej:

x

1 - niech żyje sprawiedliwa gra dla każdego. Ktoś sobie przed oficjalnym startem wbije maxa + eq i reszta jest w dupie. Powodzenia z ilością graczy przy takim podejściu.

2 - akurat ktoś będzie pytał. Lepiej rejestracji i downloadu na stronie nie dawajcie jak już nie chcecie mieć więcej ludzi niż ci, których wybierzecie sobie.

 

Opublikowano

Pomysł mi się podoba, ale na razie mam zbyt dużego lenia, by zagrać na takim serwerze. :D

Opublikowano

 

Serwer będzie otwarty w środku wakacji. nie zostaną wszystkie osoby wpuszczone z takiego powodu ze mogą być jakieś błędy.jeżeli takowych nie będzie po paru miesiącach testowania serwer zostanie upubliczniony i każdy będzie mógł wejść na serwer.

na tą chwilę będą wpuszczane pojedyncze osoby.

 

Co się stanie z postaciami po testach? nic postacie zostaną.

można się zgłaszać na priv / nie długo zostanie podany e-mail kontaktowy.

czy będę mógł koledze wysłać link do strony?

tak jeżeli na to administracja serwera wyrazi zgodę.

czy będą otwierane nowe serwery? 

tak jeżeli graczy będzie wystarczająco dużo.

 

Weryfikacja Serwera będzie poniżej:

x

1 - niech żyje sprawiedliwa gra dla każdego. Ktoś sobie przed oficjalnym startem wbije maxa + eq i reszta jest w dupie. Powodzenia z ilością graczy przy takim podejściu.

2 - akurat ktoś będzie pytał. Lepiej rejestracji i downloadu na stronie nie dawajcie jak już nie chcecie mieć więcej ludzi niż ci, których wybierzecie sobie.

 

To wolicie wbić na testy pograć parę miesięcy a potem wszystko stracić?

beta testy tez są nie wiarygodne ponieważ jak ktoś wyłapie błąd może czekać z nim do startu i później go wykorzystać.

Nie wiadomo jeszcze ile będzie graczy na starcie to tez będzie ważne żeby wiedzieć jaki sprzęt tyle osób uciągnie w tej chwili myślę ze 500-1000.

nie wiadomo także ile zostanie osób po starcie .jeżeli wbije więcej osób niż sprzęt utrzyma zaczną się lagi wtedy też większość osób nie pogra oraz zrezygnuje.

 

masz lepszy pomysł to napisz z chęcią wysłucham :)

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

 

 

Serwer będzie otwarty w środku wakacji. nie zostaną wszystkie osoby wpuszczone z takiego powodu ze mogą być jakieś błędy.jeżeli takowych nie będzie po paru miesiącach testowania serwer zostanie upubliczniony i każdy będzie mógł wejść na serwer.

na tą chwilę będą wpuszczane pojedyncze osoby.

 

Co się stanie z postaciami po testach? nic postacie zostaną.

można się zgłaszać na priv / nie długo zostanie podany e-mail kontaktowy.

czy będę mógł koledze wysłać link do strony?

tak jeżeli na to administracja serwera wyrazi zgodę.

czy będą otwierane nowe serwery? 

tak jeżeli graczy będzie wystarczająco dużo.

 

Weryfikacja Serwera będzie poniżej:

x

1 - niech żyje sprawiedliwa gra dla każdego. Ktoś sobie przed oficjalnym startem wbije maxa + eq i reszta jest w dupie. Powodzenia z ilością graczy przy takim podejściu.

2 - akurat ktoś będzie pytał. Lepiej rejestracji i downloadu na stronie nie dawajcie jak już nie chcecie mieć więcej ludzi niż ci, których wybierzecie sobie.

 

To wolicie wbić na testy pograć parę miesięcy a potem wszystko stracić?

beta testy tez są nie wiarygodne ponieważ jak ktoś wyłapie błąd może czekać z nim do startu i później go wykorzystać.

Nie wiadomo jeszcze ile będzie graczy na starcie to tez będzie ważne żeby wiedzieć jaki sprzęt tyle osób uciągnie w tej chwili myślę ze 500-1000.

nie wiadomo także ile zostanie osób po starcie .jeżeli wbije więcej osób niż sprzęt utrzyma zaczną się lagi wtedy też większość osób nie pogra oraz zrezygnuje.

 

masz lepszy pomysł to napisz z chęcią wysłucham :)

 

Po co testy przez pare miesiecy? Nową gre robisz czy co?!

To bedzie stary metin ktory nie mial prawie niczego.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

 

 

Serwer będzie otwarty w środku wakacji. nie zostaną wszystkie osoby wpuszczone z takiego powodu ze mogą być jakieś błędy.jeżeli takowych nie będzie po paru miesiącach testowania serwer zostanie upubliczniony i każdy będzie mógł wejść na serwer.

na tą chwilę będą wpuszczane pojedyncze osoby.

 

Co się stanie z postaciami po testach? nic postacie zostaną.

można się zgłaszać na priv / nie długo zostanie podany e-mail kontaktowy.

czy będę mógł koledze wysłać link do strony?

tak jeżeli na to administracja serwera wyrazi zgodę.

czy będą otwierane nowe serwery? 

tak jeżeli graczy będzie wystarczająco dużo.

 

Weryfikacja Serwera będzie poniżej:

x

1 - niech żyje sprawiedliwa gra dla każdego. Ktoś sobie przed oficjalnym startem wbije maxa + eq i reszta jest w dupie. Powodzenia z ilością graczy przy takim podejściu.

2 - akurat ktoś będzie pytał. Lepiej rejestracji i downloadu na stronie nie dawajcie jak już nie chcecie mieć więcej ludzi niż ci, których wybierzecie sobie.

 

To wolicie wbić na testy pograć parę miesięcy a potem wszystko stracić?

beta testy tez są nie wiarygodne ponieważ jak ktoś wyłapie błąd może czekać z nim do startu i później go wykorzystać.

Nie wiadomo jeszcze ile będzie graczy na starcie to tez będzie ważne żeby wiedzieć jaki sprzęt tyle osób uciągnie w tej chwili myślę ze 500-1000.

nie wiadomo także ile zostanie osób po starcie .jeżeli wbije więcej osób niż sprzęt utrzyma zaczną się lagi wtedy też większość osób nie pogra oraz zrezygnuje.

 

masz lepszy pomysł to napisz z chęcią wysłucham :)

 

Po co testy przez pare miesiecy? Nową gre robisz czy co?!

To bedzie stary metin ktory nie mial prawie niczego.

 

server nie będzie na starym game będzie na source prawdopodobnie też nie długo wejdzie nowa binka napisana od 0 zeby zapewnić 100% bezpieczeństwo przed botami.

 

server pierwszy będzie w starym wydaniu oraz drugi serwer w nowym wydaniu. (na nowym wydaniu będą różne zmiany np:mapki będą robione w Unreal Engine 4)

nie widzę sensu żeby każdy miał osobny klient jak można obydwa zrobić w jednym kliencie.

 

dlatego będą prawdopodobnie potrzebne dłuższe beta testy ale to już od wasz zależy start może być jeszcze w te wakacje.

na starym game nie mogę zapewnić bezpieczeństwa przed botami etc.

 

Weryfikacja:

Screen_Shot_07_07_16_at_05_50_PM.png

 

pokazywanie levela przy postaci na tą chwile jeszcze jest do podjęcia decyzji.

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

Tak czytam i czytam wasze komentarze i dlaczego ma nie wypalić ? Jeśli serwer będzie miał ten potencjał w innym słowie mega fabularnie rozwinięty to i nawet mogłoby cos byc z tego :). Ale fakt faktem nie liczyłbym na 600+ online Max 300 :-).

Mam nadzieje, ze wypali ten twój pomysł chociaż abyś ty miał zabawę + satysfakcję. Trzymam kciuki narazie i pozdrawiam

Sb5ARXs.png

Opublikowano

Ja to bym chcial taki server ktory na poczatku jest easy, a powiedzmy po 60 levelu zaczyna sie hard. Np drop dodan latwy, a zmianek hardkorowy. Kon na start, latwy drop medali, czytanie ich, a nie jezdzenie po mapach, duzy % na ulepszenie poczatkowego eq. Exp taki, zeby na dzikusach nie siedziec 10h :) Farm mapa, zeby sie z ku i ulepami nie meczyc, drop egzo/rad z lepszych bossow, jakas nowa mapka do expa, moze 1 secik zbroi i broni. 

Wtedy bym pogral, bo juz mi sie nudzi na kazdym hardzie tyranie tydzien zeby miec skile m5 i fms+7. Latwosc na starcie, to chyba to czego paradoksalnie brakuje na serverach hard.

                                                                                              ZR_o79.gif

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jestem zaciekawiony ale nazwa serwera?

ciekawe nie powiem

ale cos ucichło nic z tego nie będzie chyba znowu autor w c***a przywalił.

 

kiedy ten start czy tam betatesty byly czy nie bylo ktoś uczestniczył?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

"-brak bonów 3/4/5/6/7  (możliwe tylko wylotanie itemu z bonem) poprawka."

 

Troche przesadziłeś. Lepiej żeby było o nie trudno niż wcale. Kto grał na starym pl wie jak ciężko jest bez eq +1000pz

Opublikowano

Nie zagram.

Tak jest najlatwiej, wypuścić serwer prawie identyczny do globala nie zmieniajac przy okazji nic od siebie. Oby nie wystartował

elo pozdro

Opublikowano

Nie zagram.

Tak jest najlatwiej, wypuścić serwer prawie identyczny do globala nie zmieniajac przy okazji nic od siebie. Oby nie wystartował

lepiej grać na serwerach pod hajs gdzie wygra bogatszy.

identyczny? ty chyba masz cos z mozgiem to ma być stary klimat który był najlepszym od kiedy postał metin2.

będzie zalezalo od kogo np kupisz eq +500pz 1500pz a nie k***a wybonujesz itemy z isa i kozak j****y jestes

 

z*******y serwerek będzie i dawny klimat w pvp.wygra lepszy a nie osoba która wpierdolila c**j wie ile $$$$$ w isa.

i znowu ten klimat wojenek 50lv bloczy np 80lv a nie k***a

50lv teraz jak na plu ujebie na hita 90lv patologia syf i forfan jak skurwysyn k***a

i to ma być do c**ja pana pvp?

ma być hardkor a nie na hita k***a co to mario forever ze skoczysz na grzyba i go zgnieciesz 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...