Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz największy fart w Metin2?


haker2003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Truta na 9 u kowala gildyjnego.

Kolega pożyczył mi red perłe i liczył ze się pośmieje gdy mi spali, a tu taki uj xD

 

I jeszcze chyba: dropnięcie FMS 36sr a potem zrobienie go na 9, srebrna na 9, złoty wisior na 9, stalka woja na 9.

I chyba szybkie wbicie Duchowego z G1 na P - około 20 kamoli zaledwie :D

Opublikowano

Trochę się tego nazbierało na starym s26 solar drop truty sr 43 w av2 kumpel mi poźyczył eq na grote i za 1 spotem poleciala. Potem kupilem trute sr 43 +9 bardzo tanio na shopie od jakiegoś złodzieja a swoją 43 sr +6 sprzedałem za większą cenę niż ta +9. Maska strachu na 9 w dt bojowy i wielle innych. A największh fart to że doatałem bana na główne konto za to że koleś sprzedawal sm za yangi chyba przez payu i wycofał przelew to po 2 miechach ban a to że polowa gildi kupowała od niego sm to kumpel ma ts mowi ze bana ma pewnie za te sm pozdro dla tego pajacz co sm sprzedawał nick ForestFish jeszcze pamiętam..... więc ja przełożyłem całe eq na buffa a po 5 min bana dostałem fart jak nw eq warte bylo ponad 5 tyś. Nie miałem kasy na konto a tu na allegro konto 86lv skille P bodziak tylko berek g1 z eq konto kosztowalo 600zl kumpel z gildi mi je kupił a yangi chciał sprzedałem eq z niego dałem yangi koledze równowartości 600zl i jeszcze mi yangi zostały. Pozdro dla kumpla Speeda który mi to konto kupil bo gdyby nie on to było by nie ciekawie i pozdro dla całej gildi Animal i Toxic na starym dobrym s26 może ktoś pamięta.... :)

Opublikowano

było to tak 2 miesiące temu:

 

Początek gry na Metin2.sg. Patrze jest event "hunter hour" (200-300% dropu na 1h)  no to myśle sobie ide na koniec świątyni podropić hełmy 60 lv.  Po 20 minutach bam  Maska Strachu z 6 bonem 5% monster.  Sprzedałem ją za 350kk.   

Opublikowano

Jeżeli chodzi o pl to dropło pare razy fms lub rib 30 śr potem tego fms ulepszyłem na +6 u kowala a potem do 9 u gildyjnego, udało mi się także ulepszyć śmiertelke u zwykłego kowala

do tego jeszcze jakieś pojedyncze itemy u kowala na dt

miałem też także taką sytuacje, że przez pare dni łowiłem ryby i uzbieralem 10 małzy i mialem już kończyć grę i tak na koniec otworzylem a tam 2 perły :P

Opublikowano

Moim największym fartem jak zaczynałem przygodę z metinem było otrzymanie od jakiegoś "noobka" przy kowalu glidyjnym FMS'a +4 23 śr 4B Kd+3, nie wiedziałem wtedy nawet co to są średnie obrażenia, po czym spaliłem tego fmsa na +6 u kowala xD


Tutaj podsyłam Wam jeszcze kilka SS'ów z Serwandesu:


http://scr.hu/9lct/epmbr


http://scr.hu/9lct/84195


http://scr.hu/9lct/xylr9 


http://scr.hu/9lct/s6erq


http://scr.hu/9lct/nwpwg

Opublikowano

Ostatnio kupiłem jedną rybę za 100k, wypadła małż, no to kupiłem drugą, no i też małż. Po tej sytuacji kupiłem jedną Tajemniczą Skrzynie z IS, otworzyłem i dzik :D

Opublikowano

Kilka lat temu jak jeszcze grałem... 1 zielona zmianka i śr 44 . 20% orki w ribie, Partyzana od 5 do 9 w DT, 2010/11r (już nie pamiętam) ale stal +9 jeszcze była artefaktem bezcennym, którą wykułem u gildyjnego od 4 do 9 w kilkanaście minut, cena ok 1mld yang 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lata świetlne wstecz jak jeszcze uczyłem się grać, dropnąłem FMSA. Akurat podczas robienia misji na konia , ale wypierdoliłem na ziemie bo stwierdziłem że jakiś syf i byłem podjarany robieniem konika :)

 

 

Opublikowano

Zrobienie wszystkich tarcz 61 na +9 za pierwszym razem u gildyjnego:) Było to na Twierdzy w czasach, gdy właśnie Twierdza była ostatnim serwerem. Ogólnie zawsze miałem farta do kowali i ulepek.

 

Pozdrawiam członków pierwszego Daybreak na Metin2PL : D.

Pasjonat
Opublikowano

ulepszenie ostrza słońca z +1 na +9 za 1 razem (8 bodzi)

Opublikowano

Hmmm.

- Jeśli dobrze pamiętam, w 2k8 wyleciał mi fms sr 39 z besta. Spaliłem go u kowala na +1.

- W 2k9 zdobyłem księgę misji expert, zrobiłem misje w lesie i wyleciał mi kamień duchowy, wtedy nieźle się wzbogaciłem.

- W 2k8 łowiłem ryby jak opętany, ponad 7h. Zdobyłem 7 małży a z tych małży, aż 4 białe perły ;]   

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...