Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gracze mogą budować na spawnie, /rg define nie działa.


Vindow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zgłaszam się z kolejnym problemem, a mianowicie:

Gracze mogą budować na spawnie.

/rg define pomaga tylko przy budowaniu 1 kratkę w górę, jednak gracze mają

fly i mogą sięgać wyżej niż kratka.

Co powinienem zrobić, aby zablokować budowanie na całej mapie?

Posiadam Multiverse-core, EssentialsSpawn.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Polecam zrobić tak:

 

1. Zaznacz teren spawnu
2 Później wpisz:

/expand vert   - czyli zaznaczasz wszystko od góry do dołu

3. A na sam koniec wpisz:
 

/rg define <nazwa>

I powinno działać ;)

 

 

A jak nie bd działać to dodaj to tego regionu flage na niszczenie:

 

/rg flag <nazwa tego cuboida co przed chwila stworzyłeś> build deny



Licze na +

 

Opublikowano

1.zaznacz 2 rogi i piszesz //expand 150 150 up czyli 150 w gore i 150 w dol

2./rg define nazwa

3./rg flag nazwa i tutaj flagi np flaga zeby moby sie nie spawnowaly /rg flag nazwa mob-spawning deny

Opublikowano

Jeżeli chodzi o zablokowanie możliwość budowania tylko na terenie spawnu to MCSH dobrze to opisał. Jeżeli chcesz zablokować możliwość budowania na całej mapie, na której obecnie jesteś to wpisz:

/rg flag __global__ build deny # __global__ jest standardowym cuboidem obejmującym całą mapę.

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

A ja Ci fajny bajer powiem! Ha!

Masz np. spawn i wiesz, że ma on szerokość i długość 50 kratek w każdą stronę.

 

Zaznaczasz blok na środku (Przy użyciu //wand) lewym i prawym przyciskiem (Na chacie spamuje Ci fioletowym napisem).

Teraz wklepujesz kolejno:

//expand 250 up
//expand 50 n

//expand 50 e

//expand 50 s

//expand 50 w

//expand 250 down  (DO PEWNOSCI ALE NIE WYMAGANE xD)

 

i pozniej:

/region define spawn

/region flag spawn build deny

 

 

TADAM! xD

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Spróbuj zrobic tak:

/rg flag __global__ FLAGA       Zamiast FLAGA wpisz jaką chcesz Flagę

                                                            4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...