Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V Opóźnienia na trybie jednoosobowym


Adder.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znajdź ustawieniach karty coś odpowiedzialnego za:
-Synchronizację pionową - włącz to (pamiętaj, by w grze też włączyć)
-Filtrowanie tekstur daj na wydajność.
-Tryb oszczędzania energii (to się łączy z synchronizacją pionową) daj na adaptacyjny.

Spróbuj też w Panelu Sterowania/Sprzęt i Dźwięki/Urządzenia i drukarki/ w zakładce urządzenia wejdź w ustawienia klawy, te dwie pierwsze opcje z opóźnieniem maksymalnie na lewo daj.

;=)

Opublikowano

Znajdź ustawieniach karty coś odpowiedzialnego za:

Nie znam się na komputerach, nie wiem gdzie znajdę ustawienia karty. :)

Spróbuj też w Panelu Sterowania/Sprzęt i Dźwięki/Urządzenia i drukarki/ w zakładce urządzenia wejdź w ustawienia klawy, te dwie pierwsze opcje z opóźnieniem maksymalnie na lewo daj.

Co jak co, ale wina klawiatury to to nie jest na bank. Tylko w GTA V tak mam.

 

Opublikowano

Powtarzam pytanie. Reinstalowałeś grę? Masz wystarczający sprzęt?

Staram się nie odpowiadać na głupie pytania.

Ale jak Ci tak zależy:

W grę grałem, później zrobiłem format komputera i pobrałem ją na nowo. Nic nie pomogło.

Sprzęt mam wystarczający - Rockstar Help nawet potwierdziło. ;)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...