Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PORADNIK: JAK "ZBUGOWAĆ" STRONĘ ZENGAMING?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@mateusz98 Ty głupi jesteś, serio. 

 

Przecież jest napisane, że wiadomo, że to nie jest legalne i za to będą bany, ale NA JEDNO KONTO STEAM MOŻE BYC MILION KONT ZENGAMING - nie rozumiesz tego koleś? Wystarczy zmieniać swoje IP i tyle, więc nie pisz ze 1 konto steam to 1 zen, skoro juz tyle osob mi pisze ze wszystko jest OK, rozumiem ze moga nie wyplacic skinow, ale to inna kwestia.

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

@mateusz98 Ty głupi jesteś, serio. 

 

Przecież jest napisane, że wiadomo, że to nie jest legalne i za to będą bany, ale NA JEDNO KONTO STEAM MOŻE BYC MILION KONT ZENGAMING - nie rozumiesz tego koleś? Wystarczy zmieniać swoje IP i tyle, więc nie pisz ze 1 konto steam to 1 zen, skoro juz tyle osob mi pisze ze wszystko jest OK, rozumiem ze moga nie wyplacic skinow, ale to inna kwestia.

Grzeczniej kolego , czy ja Ciebie wyzywam?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@kini

Spróbuj może zagrać więcej niż 1 mecz.

Albo odczekaj trochę czasu.

Pisali coś o zmianach z refferali?

Ale teraz jest że jak chce połączyć konto steam z kontem na zen to pisze że to konto jest powiązane z innym kontem zengaming.

Opublikowano

Działało dość nie dawno jak jeszcze w niemczech byłem teraz niestety już nie...

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

Ja tak samo, a co ciekawe udało mi się zalogować na konto poprzez odzyskiwanie hasła. Miałem 11300 coinsów a teraz mam -11300 :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak pisałem, sposób był niesprawdzany - również dostałem bana. :) 

 

Można zamknąć. Nie bawcie się w to. Przepraszam.

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...