Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PORADNIK: JAK "ZBUGOWAĆ" STRONĘ ZENGAMING?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta strona w ogóle wypłaca skiny? Opłaca się w to bawić?

Mam 2-3 osoby, także jeżeli strona by wypłacała skiny to fajny profit

Wypłaca, kumpel dostał ak w starttracku.

­

­

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

^No jasne, moze byc wszystko, onet, o2 itd. Tylko dla przykladu podalem :)

 

 

 

Czekajcie spokojnie na dostawę, która będzie gdzieś w granicach piątku (takie info dostałem) wtedy wszystko będzie jasne. :D

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Pasjonat
Opublikowano

Nie działa już te bugowanie, przynajmniej u mnie. Nie dostaję 50 coinsów a jak zagram na nowym koncie to tylko zalicza meczyk a 10 coinsów nie dodaje mi.

Opublikowano

^ewidentnie robisz coś źle, bo mi działa normalnie.

 

 

 

Pozdrawiam pewnych ludzi z FB pewnego YTbera, którzy pisali o moim sposobie. :D :D 

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

^Niemożliwe, ja normalnie jak zrobię konto i jest napisane zeby polaczyc konto steam normalnie wybieram to samo caly czas...

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Jak pisalem, granice piątku - soboty.

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Myślisz, ze to poważnie działa? Cos mi tu nie pasuje, otóż za 2k pkt (mam tyle) jest redline (5€) oraz glock w st (12€), czemu tak jest? Wiadomo co ludzie wezmą.

PS. Ile jest tych skinów?

Opublikowano

@SoVan, po prostu :) kto pierwszy trafi na glocka, ten bedzie szczesliwy, a reszcie ochłapy. :P to nie fake, widzialem jak ludzie wyplacaja sobie

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Czekam na wypowiedź, w sprawie dostawy, potem sam obczaje :) ale + leci ! :D

                                                                                                                                                                 8026514472860381403521.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...