Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PORADNIK: JAK "ZBUGOWAĆ" STRONĘ ZENGAMING?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, dzisiaj znalazłem fajne niedociągnięcie na zengaming.co. Rzeczą strasznie mozolną jest wbijanie pkt. za areny 1v1, trzeba w ciul się napracować, a jak jeszcze Wam da kogoś z wyższą rangą to klapa. Mało osób z niego korzysta i wiele osób pewnie nie wie o tym. Sprawa dotyczy reflinków, za jednego mamy aż 50 pkt, więc tak. 

 

1. Wejdź w swoje konto i znajdź reflink

2. Wyloguj się z konta i wejdź poprzez reflink na stronę.

3. Zarejestruj się (ja używam zwłaszcza jakiś randomowych nicków i oczywistych maili, bo na 1 konto jest 1 email, a nie chce mi sie co chwile nowego robic wiec np meila takie jak [email protected] i daje byle jakie haslo, bo i tak sie nie przyda potem)

4. Po stworzeniu nowego konta wypelniamy informacje tak jak to robi sie podczas rejestracji

5. Gramy 1 mecz 1v1 (ja zawsze szybko rashuje i przegrywam, zeby jak najszybciej to zrobic) 

6. Wylogowujemy sie i robimy tak w kolko.

 

 

Jako iz jedna taka akcja trwa max 7 minut, to w godzine mozna wbic nawet 400 coinsów. Wiec to jest lepsze niz mozolne granie, dzieki za uwage. Mozecie zostawic lajka, jezeli nie wiedzieliscie o tym. :)

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej, dzisiaj znalazłem fajne niedociągnięcie na zengaming.co. Rzeczą strasznie mozolną jest wbijanie pkt. za areny 1v1, trzeba w ciul się napracować, a jak jeszcze Wam da kogoś z wyższą rangą to klapa. Mało osób z niego korzysta i wiele osób pewnie nie wie o tym. Sprawa dotyczy reflinków, za jednego mamy aż 50 pkt, więc tak. 

 

1. Wejdź w swoje konto i znajdź reflink

2. Wyloguj się z konta i wejdź poprzez reflink na stronę.

3. Zarejestruj się (ja używam zwłaszcza jakiś randomowych nicków i oczywistych maili, bo na 1 konto jest 1 email, a nie chce mi sie co chwile nowego robic wiec np meila takie jak [email protected] i daje byle jakie haslo, bo i tak sie nie przyda potem)

4. Po stworzeniu nowego konta wypelniamy informacje tak jak to robi sie podczas rejestracji

5. Gramy 1 mecz 1v1 (ja zawsze szybko rashuje i przegrywam, zeby jak najszybciej to zrobic) 

6. Wylogowujemy sie i robimy tak w kolko.

 

 

Jako iz jedna taka akcja trwa max 7 minut, to w godzine mozna wbic nawet 400 coinsów. Wiec to jest lepsze niz mozolne granie, dzieki za uwage. Mozecie zostawic lajka, jezeli nie wiedzieliscie o tym. :)

Please don't try to fake this, nobody likes cheaters and of course cheaters won't be granted a prize.

­

­

Opublikowano

^w cs go tez nie mozna czitowac i jakos to robią

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

^Wiele mi do myslenia dales ;p jeszcze nie bo dopiero zaczalem, a jesli sie nie powiedzie to trudno, kilka godzin w plecy tylko, dam wam znac jutro bo zbieram do 2k

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

no ja uzbieralem 500 i przeczytalem ze tam pisze :)

 

 

You will get coins when your friend plays his first game. 
Please don't try to fake this, nobody likes cheaters and of course cheaters won't be granted a prize.

461_0xlady.png


 

Opublikowano

@TruZ jest napisane*

 

to nie ma prawa dzialac, przeciez 1konto = 1konto steam, wiec za kazdym razem musisz kupywac nowe csgo. bezsensu. (chyba ze tak nie ma, c**j wie)

Opublikowano

Nie, ja napierdzielam cały czas z jednego konta :) i mam te 2k punktów, czekam na dostawe skinow bo aktualnie brak, wiec chyba dziala :)

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Nie, ja napierdzielam cały czas z jednego konta :) i mam te 2k punktów, czekam na dostawe skinow bo aktualnie brak, wiec chyba dziala :)

Dostawa jest w weekend bodajże, także poczekasz... 

Jak to będzie działać to kose wbijam Keepo

­

­

Opublikowano

Wlasnie różnie, ostatnio byla w piątek, ale jak tylko bedzie dostawa zdam Wam relacje :) 

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Wlasnie różnie, ostatnio byla w piątek, ale jak tylko bedzie dostawa zdam Wam relacje :)

Nadal nie rozumiem, nie jest tak że 1 konto to 1 cs? 

­

­

Opublikowano

Nie, właśnie sam się zdziwiłem, że aż takie niedociągnięcie jest, dla beki sprawdziłem, patrzę, a tu działa! :)

 

 

 

@EDIT, dlatego właśnie tak mało osób o tym wie, bo to rzeczą oczywistą jest, że tylko 1 konto steam, więc wypada też, że 1 konto cs go na 1 reflink, jak widać warto było sprawdzić. ;]

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Nie, właśnie sam się zdziwiłem, że aż takie niedociągnięcie jest, dla beki sprawdziłem, patrzę, a tu działa! :)

Jeżeli dostaniesz skina, robisz na kose czy 5k?

­

­

Opublikowano

No mordo, proste, że na kosę. Z racji takiej, że jestem w stanie wbić 2k dziennie z tych refów, to w tydzień się z tym uwinę. A taka kosa za 100 euro w tydzień, to jednak niezły zarobek.

 

@EDIT, widze ze falchion knife fade to az 140 euro, wiec jeszcze lepiej :D 

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

No mordo, proste, że na kosę. Z racji takiej, że jestem w stanie wbić 2k dziennie z tych refów, to w tydzień się z tym uwinę. A taka kosa za 100 euro w tydzień, to jednak niezły zarobek.

hmh Wątpie żeby to działało, ale jeżeli działa to siedze do rana XDDD

­

­

Opublikowano

Czemu ma nie zadziałać? Przecież punkty lecą normalnie, potem tylko klik i masz ofertę wymiany ;]

 

 

 

ALE JAK ZADZIAŁA TO WISICIE MI 100 LAJKACZY I DUŻE PIWO :DD

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

^czytaj wyżej, dostawa jest raz na tydzień, więc trzeba czekać i mieć wyczucie, żeby nikt ich nie podwalił.

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

^czytaj wyżej, dostawa jest raz na tydzień, więc trzeba czekać i mieć wyczucie, żeby nikt ich nie podwalił.

Zaczne od jutro i sie zobaczy ;x Można by szybciej to zrobic, ale 2 osoby do tego by potrzebne były

­

­

Opublikowano

myslalem nad tym, trzeba znalezc kumpla goryla xD 

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Ta strona w ogóle wypłaca skiny? Opłaca się w to bawić?
Mam 2-3 osoby, także jeżeli strona by wypłacała skiny to fajny profit

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...