Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szacujemy wynik partii KORWiN w wyborach parlamentarnych!


Risen.

Wynik partii KORWiN w wyborach!  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki procent poparcia dla partii KORWiN?

    • 0.1% - 1.0%
      8
    • 1.1% - 2.5%
      6
    • 2.6% - 5.0%
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie szacujemy wynik partii KORWiN w zbliżających się wyborach. Jak myślicie? Przebijemy tym razem to magiczne 5% poparcia?

W sumie, za dużo tekstów o Hitlerze (jeszcze) nie było, wszystko przed nami.

5465845486.png

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie da się oszacować ile osób pójdzie do urn, ile głosów zostanie "unieważnionych" i na jakie partie ci ludzie oddadzą głos.

Sam mam nadzieję na jak największe poparcie tej partii, bo reszta praktycznie już miała swój niemały wkład w regresję stanu Polski.

Opublikowano

Odpowiednie osoby, odpowiednio zapłacą aby... ( w sumie nie muszę dokańczać, bo to logiczne )

Opublikowano

 

65d423a1567c6c0f060a795c8e6e1db3.jpg

 

 

 

Brak opcji w ankiecie powyżej 5%, szanuję, szanuję.

 

 

Hitler, hitler, zawsze sie troche gwałci, hitler, lekka pedofilia, hitler, zawsze się troche gwałci.

 

Oby mało.

Przez taką właśnie ciemnotę trzeba spierdalać z tego kraju.

Opublikowano

@Argfor

Korwin Winkelriedem prawaków, czy jakoś tak. Już w starożytnej Grecji filozofowie o tym mówili. Korwin nie może wygrać, taki krzyż dźwiga jako mesjasz.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Przez taką właśnie ciemnotę trzeba spierdalać z tego kraju.

Droga wolna. Ja też mam zamiar, ale nie robię z siebie debila jak ty w tym momencie. Myślisz, że prawie 70 letni wariat/choleryk będzie umiał zarządzać państwem? On NIE MA DOŚWIADCZENIA i jeśli wygra. Daję polsce... max 10 dni. W sumie i tak nie ma szans. Osobiście z dwojga złego ( PIS i PO ) wybrałbym PIS. Wolę chodzić codziennie do kościoła, mieć religię 5 razy w tygodniu, ale mieć za co żyć. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...