Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

# YOUR-WORLD # II Edycja # 97j+DS # Exp: 10 # Drop: 50%


ASCOREL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahha :D No spadlem prawie z fotela ^_^ :D:D:D Biorac pod uwage moj post wyzej, ten z tymi Linkami Wishu, moze " Obciagniesz " jak to ladnie ujales, aby zarobic na serwer ^^ Nie mam pytan :D hahahahhaha :D

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam all.  Nie ma sensu nikogo oczerniac bo do niczego to nie prowadzi, wish zawalil jesli chodzi o VOLT-a (GM)  konsekwencje sa takie ze odeszlo 5 topowych graczy nie wiem czy to kolega z osiedla, czy jakis znajomy... regulamin powinien obejwowac wszystkich nawet QPad-a. widzialem nowego GM ale jaka mamy pewnosc ze to nie VOLT na słowo nikt nie uwierzy. Jako admin wish powinienes sluchac ludzi, chyba ze serwer postawiles sobie i grasz na 2 ACC :P. Spoty sa troche wykoksowane, kwestia czasu kiedy pojdzie w odstawke   ( przyklad byl jak szybko mozna wbic lvl VOLT-QPad  ) z EE bardzo szybko to nastanie. Kazdy uczy sie na bledach tym bardziej ze to nie 1 edycja i jakies wnioski powinny byc wyciagniete :). Serwer nie jest zly szkoda ze to nie wer 1.0M najprostsza z CS wtedy guildie rywalizuja ze soba o wejscie do LOT po acienty :P. Na tej wer @ oznacza tylko dobre PT i max beda 2 @ jesli wprowadzicie cos tylko pytanie co ? . Pozdrawiam..

 

Opublikowano

Prawda jest taka, że czasy kiedy w MU Online grali poważni ludzie już dawno się skończyły.

 

Dzisiejsi gracze to intelektualna gimbaza, która przez 24h nie ma co ze sobą zrobić. Oczekują od serwera i administracji ciągłego niańczenia i okazywania zainteresowania. Gracze ci choć często zgłaszają swoje propozycje, to większość z nich jest czysto idiotyczna. Żadna propozycja nigdy nie jest logiczna.

 

Era serwerów LOW skończyła się bezpowrotnie. Ustawienia serwera dopasowane były pod niski drop, niski EXP oraz godziny, godziny, godziny gry. Tymczasem gracze chcą mieć WSZYSTKO od razu.

Opublikowano

Głównym problemem nie były ustawienia. Ludzie zawsze będą marudzili, bo taka jest natura człowieka i nikomu się nie dogodzi. Przede wszystkim ver, jaką stworzyłeś dawno temu się skończyła, kiedy powstały wyższe ver. (10-12lat temu? nawet już dokładnie nie pamiętam). Twoja reakcje na rozwiązywanie bieżących problemów czasami miała wiele do życzenia. Zero informacji odnośnie zmian i offow w celu aktualizacji. Gracze dowiadywali się na kilka minut przed lub dopiero po restarcie. Kolejna sprawa zatrudnienia GM'ów czasami miałem wrażenie, że to są jakieś osoby z Twojej dawnej piaskownicy (słuszne przypuszczenie, czy nie, tego nie wiem). Przede wszystkim Twój kolega VOLT (GM) inteligencją nie grzeszył, a już nie mówiąc o expieniu swojej postaci w grze (porażka), który usprawiedliwił się na forum, że to tylko gra  o.O  o.O W tym momencie część ludzi z serwera Ci uciekła kiedy się dowiedzieli, że nie dostał bana. 
Wish doceniam Twoje starania, ale Twój błąd jaki popełniłeś to taki, że za późno zacząłeś słuchać graczy. Każdy popełnia błędy, ważne żeby umieć wyciągać wnioski. Według mnie serwer się skończył, kiedy VOLT zrobił, co zrobił. Już wtedy ledwo zipiał, ale była jakaś szansa na wyratowanie. 
Jeżeli chcesz zrobić coś dla graczy, to zamknij swój obecny projekt. Stwórz ver, gdzie będzie CS S2/S4, przeprowadź sondaże/ankiety co do ustawień. wypromuj dobrze serwer, zatrudnij GM'ow odpowiedzialnych za swoje stanowisko, a nie takich, którzy będą to wykorzystywać na swoją korzyść. 
Myślałem nad zasponsorowaniem serwer, ale po co?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tez moglbym zasponsorowac serwer, nie ma problemu jak bedzie tego wart 50zl moge przelac co miesiac ale chce wiedziec ze to dobrze wydane pieniadze :P

Regulamin do zmiany kary za afk oraz jesli chodzi o pt od tego jest Gildia zeby dawala pt albo zrobic tyle spotow zeby kazdy mial gdzie bic.

Opublikowano

http://scr.hu/3mbc/q3g7xkolejna dawka kultury admina :D

 

TAK POMYLILEM SIE! dalem serverowi 3 tygodnie w niedziele. Server zakonczyl dzialanie 18 dni wczesniej ^^^

Regulamin:

16. Działanie na szkodę publikacji serwera, moderator ma prawo zablokować pisanie postów na okres 7 dni takiej osobie.

Z daleka widać, że ten screen jest podrobiony. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...