Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

# YOUR-WORLD # II Edycja # 97j+DS # Exp: 10 # Drop: 50%


ASCOREL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam tak samo jak Pijawka :) im wiecej ludzi na servie tym mniej ta versja bedzie sie nam nudzic :) pozdrawiam MrPompa :)

Server był GIT w 1 ED teraz bedzie jeszcze lepszy :)

Opublikowano

jeszcze 1 dzień :D

"Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. " ;)

Opublikowano

12.00 :)

"Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. " ;)

Opublikowano

3h do startu a nawet stronka nie działa, nie mówiąc o downloadzie, świeższych info itp.

standard, witamy w świecie y-world.

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

http://forum.your-world.pl/viewforum.php?f=63- 53 najświeższe informacje poprzedniej edycji. O jakim standardzie mówimy?

 

Start przesunięty na 2. listopada 2015 roku na godzinę 16.00.

właśnie o takim.

 

edit: zapomniałem dopisać <śmiecham> ^_^

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

Zapraszam tak samo jak Pijawka  :) im wiecej ludzi na servie tym mniej ta versja bedzie sie nam nudzic  :) pozdrawiam MrPompa  :)

Server był GIT w 1 ED teraz bedzie jeszcze lepszy  :)

 

 

Pompka weź się ogarnij serwer nie był GIT tylko część ludzi co tam grała czyli społeczność wpływała na atrakcyjność grania na nim  !! Cały serwer, a raczej jego Administracja to banda studencików ukierunkowanych na szybki zarobek i shutdown serwera. Tyle w temacie odnośnie ostatniej edycji ci co tam grali dobrze wiedzą jak się grało pod koniec.

 

Co do samej reaktywacji Y-World to już jednej się nie doczekaliśmy bo Administracją Y-World jest niekompetentna. Natomiast co do tego całego waszego hype na temat Startu !! poważnie nie ma się czym jarać przy tak niskim expie to 2 tygodnie będzie się wbijać 1 rr.  = no life

Opublikowano

Na forum spędzone 535h 37m 17s, na serwerze 2 razy tyle. Na bieżąco monitorowana sytuacja na serwerze, co raz to nowe urozmaicenia, naprawy... Brak życia towarzyskiego, brak czasu dla rodziny, brak czasu dla siebie.

 

Wszystko po to by otrzymać opinię:

 

Cały serwer, a raczej jego Administracja to banda studencików ukierunkowanych na szybki zarobek i shutdown serwera. Tyle w temacie odnośnie ostatniej edycji ci co tam grali dobrze wiedzą jak się grało pod koniec.

 

Co do samej reaktywacji Y-World to już jednej się nie doczekaliśmy bo Administracją Y-World jest niekompetentna. Natomiast co do tego całego waszego hype na temat Startu !!

Opublikowano

Godzina 12 wybiła a server nie dziala ;/ caly dzien tak zaplanowalem by wejsc na kilka godzin pograc ;/;/;/ jutro do pracy i nie ma czasu grac chyba nawet nie bd zaczynal bo nie bedzie mialo to sensu ;/

Opublikowano

a ciekawi mnie jeszcze 1 rzecz, co z wykupionymi vipami z poprzedniej edycji ? <hue hue>

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

Ztych dodanych mirorow 1 niedziala drugi zada platnosci 3 dziala

 

Cos mi sie zdaje ze i tak niezagram jutro do roboty caly tydzien ogien a wiec niema sensy grac a wiec cya all moze gdzies moze kiedys

Opublikowano

Ztych dodanych mirorow 1 niedziala drugi zada platnosci 3 dziala

 

Cos mi sie zdaje ze i tak niezagram jutro do roboty caly tydzien ogien a wiec niema sensy grac a wiec cya all moze gdzies moze kiedys

 

1 mirror działa. Nie przeszedłeś pozytywnie testu. Przykro mi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...