Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Chce tak - Dodanie własnych wierwszy w statystykach społeczności profilu


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Używanie HTML'a wiąże się z różnymi problemami, przykładowo:

  • wstawianie trollowatych zdjęć w miejsce miniaturek,
  • używanie wierszy do reklamowania,
  • dodawania innych głupich i niepotrzebnych rzeczy­,
  • wstawiania zamiast miniaturek pornosów itd.

Więcej roboty dla Globalów. Dla mnie jest to zbędne, bo i tak nic ciekawego się tam nie wstawi.

Nie.

8372383248.png
Opublikowano

Używanie HTML'a wiąże się z różnymi problemami, przykładowo:

  • wstawianie trollowatych zdjęć w miejsce miniaturek,
  • używanie wierszy do reklamowania,
  • dodawania innych głupich i niepotrzebnych rzeczy­,
  • wstawiania zamiast miniaturek pornosów itd.

Więcej roboty dla Globalów. Dla mnie jest to zbędne, bo i tak nic ciekawego się tam nie wstawi.

Nie.

 

Niektóre znaczniki mogą zablokować.

7891614428580671076560.png

Opublikowano

Używanie HTML'a wiąże się z różnymi problemami, przykładowo:

  • wstawianie trollowatych zdjęć w miejsce miniaturek,
  • używanie wierszy do reklamowania,
  • dodawania innych głupich i niepotrzebnych rzeczy­,
  • wstawiania zamiast miniaturek pornosów itd.

Więcej roboty dla Globalów. Dla mnie jest to zbędne, bo i tak nic ciekawego się tam nie wstawi.

Nie.

no tak, oni są bardzo zajęci

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

wstawiania zamiast miniaturek pornosów itd.

No i co z tego, nowa stronka lub filmik to zawsze spoko wyjście - nikt się nie pogniewa.

 

Na tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...