Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do profilu: steamcommunity.com/id/traktorek
Ranga w grze: LE
Liczba godzin w CS:GO: 1200
Wymagana ranga: LE
Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: szukam kogos kto chcialby grac ze mna turnieje na pvpro.com  albo 2vs2

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198065665926/


Ranga w grze: MG1 


Liczba godzin w CS:GO: 376


Wymagana ranga: najlepiej od mg1 do mg2, wyjątkowo może być G4 (jeśli np spadłeś kilka razy z kałacha itp).


Kontakt: steam (jeśli zapraszasz,to jak przyjmę to napisz,że jesteś z MPC,żebym nie wyrzucił przez przypadek).


Dodatkowe informacje: Szukam osób,które chciałyby pograć głównie MMy, faceity także mogą być (jestem tam nowy,rozegrane dopiero 2 mecze). Nie jestem zbyt doświadczonym graczem,nadal się uczę grać,ale coś tam potrafię (polecam wejść w mój profil i obczaić screeny z meczów,jest tego sporo). 

 

Najczęściej ogrywaną mapą przeze mnie był Mirage (znam na niej sporo smoke'ów itp), lecz chcę się przerzucić na inne mapki ( np Cache,cbble)no i szukam osób,które znają te mapy dobrze :)

 

Wymagania:

 

- 15 lat (minimum)

- nieobrażanie kolegów z drużyny (np po zepsutym clutchu itp)

- znajomość smoke'ów,spotów itp.

- poczucie humoru i dystans do siebie (mile widziane).

- brak problemów z FPSami 

 

W dni szkolne pogrywam od godziny 17:00 do max 23:00 (zdarzy się wyjątek,że siedzę dłużej,jeśli trzeba),natomiast w weekendy czasem od 8 lub 15 (zależy od pracy).

 

 

@fokus243 <-- jak chcesz o cos zapytać/pocisnąć/pokłócić się, śmiało :3

 

10/25/50/75/100/250/500/750/1000

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/kambox/
Ranga w grze: LEM 
Liczba godzin w CS:GO: 1186
Wymagana ranga: równa mojej/wyższa
Kontakt: steam 
Dodatkowe informacje: Szukam ekipy do luźnego grania gdyż męczy mnie już granie randomów i spadanie z rangi. Był supreme, ale nie mam żadnej ekipy na takim poziomie także cieżko było się utrzymać. Szukam paru ludzi nietoksycznych z którymi można fajnie pograć czy poćwiczyć. Dodam, że mam sprawny mikrofon, 22 lata, mniej więcej codziennie mogę grać w godzinach popołudniowych/wieczór no i co jeszcze... czekam na kontakt od was. :)

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198300257724/
Ranga w grze: Silver III
Liczba godzin w CS:GO: 235
Wymagana ranga: Minimum S III i wyższe.
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Średnio mi idzie ta gra. Mam dość gier gdzie wszyscy po 20 sekundach po rozpoczęciu rudny leżą zostawiając jednego z drużyny przeciw całej przeciwnej (nie wiem czy to nie specjalnie czy jakiś rodzaj trollu). W każdym razie szukam ogarniętych osób do gry, nie musisz być nie wiadomo kim. Grywam w weekendy i dni wolne. 


 

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/49ccm/
Ranga w grze: g1 -> aktualnie g2 -> aktualnie g3 -> aktualnie g4
Liczba godzin w CS:GO: 355
Wymagana ranga: goldziki jakies albo mg
Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: wrocilismy z kumplem do cs po dluzszej przerwie, mielismy dmg, teraz wracamy. Kazdy mecz ez win (o ile nie trafia sie jakies low bobki). Szukamy serio ogarnietych ludzi, grajacych duzo lepiej niz goldy, moga byc smurfy. NIE SZUKAMY PRZECIETNYCH GOLDOW. eldo

Edytowane przez .ImpeR.
imper.png
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/lvurkvcs/
Ranga w grze: supreme
Liczba godzin w CS:GO: na tym koniec 220h na starym 2000h.
Wymagana ranga: sup/global (ew lem)
Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: szukam z kolega oporowych supremow globali do grania mm bp musze wbic fast prime (16/17 lat)

 

Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/49ccm/
Ranga w grze: g1 -> aktualnie g2 -> aktualnie g3 -> aktualnie g4 -> aktualnie mg1, jak widac rangi szybko leca w gore
Liczba godzin w CS:GO: 355+++
Wymagana ranga: mg1+
Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: wrocilismy z kumplem do cs po dluzszej przerwie, mielismy dmg, teraz wracamy. Kazdy mecz ez win (o ile nie trafia sie jakies low bobki). Szukamy serio ogarnietych ludzi, grajacych duzo lepiej niz mg , moga byc smurfy. NIE SZUKAMY PRZECIETNYCH. eldo

imper.png
Opublikowano (edytowane)
Witamy, drużyna headBangin' otwiera rekrutacje, poszukujemy trzech osób które przyczynią się do powstania elitarnej drużyny, która będzie nastawiona na wygrywanie turniejów. 

 

Na wstępie proszę o zachowanie powagi co do teamu i dokładność, dzięki temu nikt nie straci czasu. Jeśli jesteś osobą która lubi pograć 4fun co niedziele mma na chilku, to nawet nie masz co szukasz w naszych szeregach, szukamy osób ambitnych którzy chcą polepszyć swoje umiejętności i w przyszłości zadebiutować na scenie csa. 

 

 

Kogo poszukujemy: 

 

Poszukujemy utalentowanych, ambitnych graczy którzy chcą osiągnąć najwyższy poziom. Nie szukamy takich graczy którzy chcą zagrać mma 4fun czy faceity (oczywiście można ale nie w trakcie treningów/gier drużynowych). Ten team będzie rozwijał swoją przyszłość w E-Sporcie. 

 

 

Na czym polega rekrutacja? 

 

Rekrutacja będzie składać się z trzech etapów: 

 

- pierwszy etap to weryfikacja informacji, będzie trzeba wypełnić formularz z starannością i w pełni wyczerpując swoją odpowiedz, 

 

- drugi etap to weryfikacja informacji z etapu pierwszego, organizujemy jakieś pcw i sprawdzamy gracza pod kątem odpowiedzi które wysłał w pierwszym etapie, sprawdzamy spójność informacji, 

 

- trzeci etap to całkowita ocena gry, jest to ostateczny egzamin sprawdzający jak zawodnik sobie radzi w grze teamowej, tutaj nie ma mowy o indywidualności, musisz być zgodny z teamem i grać z głową. 

 

. Pamiętaj że gra cała drużyna, w grze drużynowej nie liczy się ilość ustrzelonych fragów czy niesamowite akcje skillowe, tylko to jak bardzo jesteś wartościowy dla drużyny, ile jesteś w stanie dać od siebie aby cała drużyna działała lepiej. 

 

 

Oferujemy: 

 

- Serwer TS3, 

- Doświadczenie teamowe, 

- Wspólny trening, 

- Zaangażowanie, 

- Pewność, że nie odejdziemy po tygodniu.. 

- Wielkie chęci na podbicie sceny, 

- Avatary/logo drużynowe, 

- Naukę drużynową od podstaw, 

- Trenera który będzie pomagał w poprawie każdego szczegółu. 

 

 

Oczekujemy: 

 

- Trening indywidualny przed każdą grą/treningiem z drużyną, 

- Zaangażowanie, chęć osiągnięcia celu, 

- Sprawny sprzęt ( słuchawki,myszka, minimum 100 fps na każdej mapie ) oraz INTERNET 

- Ranga za bardzo nie ma znaczenia, znaczenie ma to jak się będziesz prezentować, 

- Wiek nie ma znaczenia, ale to jaki masz charakter i stan mentalny będzie oceniane, 

- Dobre zachowanie bez wyzwisk, osoba zrównoważona psychicznie, 

- Świadomosć popełnianych błędów, 

- Myślenie podczas gry, 

- Komunikacja, 

- Poczucie humoru! 

 

 

Jeśli jesteś juz pewny że chcesz wejść w świat e-sportu z naszą drużyną, otwieram drzwi do niej! 


Jeśli zostałeś zaproszony do znajomych na steamie, to znaczy że zdałeś etap pierwszy  
Edytowane przez Emo2

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198075986384/
Ranga w grze: MGE było wyżej, ale się spadło :)
Liczba godzin w CS:GO: prawie 1,3k h na 2 kontach (główne ok 910, drugie prawie 300)
Wymagana ranga: MGE+
Kontakt: steam, faceit 
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do pogrania bardziej na serio, bez trolowania itp. Zacząłem grę na Faceit, kd po 10 meczach 1,3 jednak i tam za dużo trolli -,- . Najchętniej zacząłbym już granie only faceit, link do mojego faceit'a: 
https://www.faceit.com/pl/players/matteush

Mam 22 lata, jestem raczej spokojny i opanowany :D

Edytowane przez sasanek102
Opublikowano

Witam.

Szukam 7 osób (4 głównych i 3 rezerwowych) do mojego teamu "IHaveSkill"

Wymagania:

-Ranga g1-g4, mogą być wyjątki.

-Wiek jest dowolny, mutacja nie jest wymagana.

-min 300h

-możliwość grania w tygodniu o około 17-19

-znajomość map: Mirage, Cache, Cooblestone, Overpass ewentualnie Dust 2 lub train.

-Nie wyzywamy się i nie obrażamy np. za nie ugrane rundy. Każdy może mieć swój gorszy dzień.

-Przed meczem jeżeli ktoś nie miał rozgrzewki, jeśli chce, może zagrać deathmatcha sam, albo z drużyną, lub zagrać na jakieś mapce typu aim.

-Komunikacja

-Poczucie humoru

Oferuję:

-Grupę steam

-Awatar drużyny

-Wspólny trening np. aim mapka, uproszczony, deathmatch, treningi granatów itp.

-MM, faceit

O mnie:

-Mam 570 godzin w grze.

-Mam rangę g3, chodź mimo to gram jak g2.

-Mam 2 lvl faceit, ponieważ gram mało faceitów.

-Znam podstawowe smoke, flashe i mołotowy na wymienionych wyżej mapach.

-mogę być sniperem, bo nawet dobrze gram z awp.

Zapraszam Wszystkich! Dodać mnie i napisać na pv na steam o teamie :D Każdego przyjmę!

Steam:  http://steamcommunity.com/id/artureq123/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/n3s7o
Ranga w grze: Global Elite
Liczba godzin w CS:GO: 2050h 
Wymagana ranga: Przynajmniej LEM, i 1700h w grze.
Kontakt: PW lub dodaj na STEAM
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z kim mógłbym pograć na ESEA. Niedawno wykupiłem VIP'a, zatem nie ogarniam zbyt wiele co tam się dzieje, ale chodzi mi o rozgrywki PUG. 

185241494535326637230.png

Opublikowano

Link: steamcommunity.com/id/trem02

Ranga: MGE/DMG

Liczba godzin: łącznie ~1500h

Wymagana ranga: MG2+

Kontakt: steam

Dodt. info: Ogólnie posiadam team, ale nie zawsze jest 5 więc ktoś się przyda, bez spiny, luźna gra, oraz ogarniać granaty na cache/mirage/inferno

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano
Link do profilu: steamcommunity.com/id/veqolq16
Ranga w grze: GE
Liczba godzin w CS:GO: razem ok. 3000 godzin :)
Wymagana ranga: - 
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Szukam stałej 5, a dokładniej teamu, ogarniętego i z ludźmi, którzy mają czas na treningi, pcw etc.
Opublikowano
Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/RAvOO
Ranga w grze: Silver (chyba 5)
Liczba godzin w CS:GO: 481 z przerwa trwajaca rok (czy tam wiecej)
Wymagana ranga: Obojetne kazde przyjme byleby z randomami nie grac
Kontakt: Tutaj na PW/steam
Dodatkowe informacje: Wezme kazdego. Mam dosc 8 letnich polakow na turniejach/ruskow kupujacych AWP i rashujacych B jak kazy z glockiem/osob ktore maja informacjie o twoim starym/starej

 

To tyle ELO

Opublikowano

Szukam kogoś do misji w csgo. Zrobiłem dopiero pierwszą, więc gramy od drugiej lub od początku
Moja ranga: MG1 / MG2
Ranga oczekiwana - bez znaczenia.

mikrofon nie sprawny :(

POMOGŁEM??? DAJ +

Opublikowano
Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198263500104/
Ranga w grze: LE
Liczba godzin w CS:GO: 1k+
Wymagana ranga: mge-ge
Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: Wracam po 2 miesięcznej przerwie ze względu na hydrę, szukam osoby do wykonywania misji, aktualnie mam wykonane 4 od Austrii do inferna, możemy wykonywać drogę zieloną, żółtą albo czerwoną bez znaczenia, nie posiadam mikra, godziny gry mam elastyczne ze względu na firmę w domu, czasem mogę pykać cały dzień, a czasem kilka godzin rozłożone w czasie ;]  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...