Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/reazoncsplayer
Ranga w grze: LE.
Liczba godzin w CS:GO: Ok. 2k .
Wymagana ranga: DMG minimum. Jeżeli jesteś w stanie i nie jest to dla ciebie problemem zrobić 20-30, a czasami i więcej fragów solo to serdecznie zapraszamy.
Kontakt: Steam. PW Forum.
Dodatkowe informacje: Szukam ze znajomym 3 graczy, którzy rozumieją pojęcie drużyny, roli w niej i jak to działa. Szukam gracza, który będzie robił to co mówi w grze IGL, pracował zespołowo, nie kozaczył tylko gra co ma grać. Realizował zadania. Nie podchodził do gry indywidualnie tylko teamowo. Chcemy oczywiście trenować, interesują nas w przyszłości ligi, interesuje nas w przyszłości ESL.

 

Ja - IGL, lurker, clutcher, AWP okazjonalnie.

Znajomy - entry-fragger.

 

Poszukujemy : AWPera (z prawdziwego zdarzenia), 2 fraggerów/rilferów.

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/ptx235/

Ranga w grze: LEM (był Supreme + kilka winów pod rząd, ale spadłem przez nieaktywność. LEM jest z tego powodu, że ostatnio sporo meczy grałem z kałachami - uczyłem grać znajomych).
Liczba godzin w CS:GO: 1k
Wymagana ranga: LEM+
Dodatkowe informacje: Witam szukam osób do wspólnej gry MMów. Na grę competetive nie mam już czasu dlatego interesują mnie  wyłącznie MMy. Mam 23 lata i szukam osób z wiekiem 18+ (im więcej tym lepiej :]). Gram głównie w weekendy poprzez pracę (13-15h dziennie i często nie wracam do domu - kierowca ciężarówki). Jeśli chcesz grać każdego dnia lub tworzyć drużynę to nawet mnie nie dodawaj, szkoda naszego czasu.
Interesuje mnie bardziej luźne granie bez RAGEu na osoby z teamu (wiadomo czasami się krzyknie itd. ale bez jakiejś nienawiści i pretensji) - wiadomo grać tak aby wygrać, ale bez spinania jak by to był mecz na jakimś lanie.
 
Tutaj macie link do mojej "gamingowej" historii kiedy jeszcze miałem czas i grałem eSportowo nie tylko w CSa: http://www.crossfire.nu/user/77833/ptx
 
Może uda się zebrać kilka osób, stworzymy grupę na steam tak aby miał kto z kim grać pod czyjąś nieobecność (do przedyskutowania). Posiadam własnego TSa (nie wchodzę na czyjeś TeamSpeaki, ponieważ na moim siedzi trochę znajomych).
Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/typicalrussianbitch/
Ranga w grze: Lem
Liczba godzin w CS:GO: łącznie z 1800
Wymagana ranga: Le, ale może być troszke mniej
Kontakt: TYLKO STEAM

Dodatkowe informacje: Mam 2 osoby( +1) z rangami supremem(boostwany) lem i lem(ja) poszukujemy osób do grania TYLKO VERTIGO. Wymagana jest znajomość boostów, spotów, skrótów, teamspeak 3(mamy kanał) i sprawny mikrofon :D

28u5tsm.jpg  

Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/hopey96/
Ranga w grze:Sliver 2 :(
Liczba godzin w CS:GO:68
Wymagana ranga:Najlepiej żeby też silverek :)
Kontakt:MPCforum na pw albo dodaj na steam i tam :)
Dodatkowe informacje:To tak mam silver II ale nie strzelam najgorzej, staram się cały czas cwiczyć na mapkach aim także co nie co ogarniam :)

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/nadziany

Ranga w grze: G3

Liczba godzin w CS:GO: 321

Wymagana ranga: S6-G3

Kontakt: steam

Dodatkowe informacje: szukam aktywnych osób, z którymi można by zagrać jakiś turniejowy codziennie, o ile czas pozwoli :), wymagane mikro

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/michaszkie/
Ranga w grze: Aktualnie LEM - Smurfuje globala ( JEST NAS 2 ) 
Liczba godzin w CS:GO: na tym koncie 60 ogółem ok. 3000
Wymagana ranga: Sup/ge
Kontakt: STEAM
Dodatkowe informacje: Jest nas 2, szukamy ludzi którzy będą chcieli z nami pograć często. Obowiązkowy jest OGAR MIKRA, dokładne info, znane smoki flashe i team play ! 

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/m00nofficial

Ranga w grze: MG1

Liczba godzin w CS:GO: 1925h

Wymagana ranga: MG1 - DMG

Kontakt: Steam 

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do wspólnej gry. Takich którym granie nie odwidzi się po jednym meczu. Dodatkowo chciałbym aby zależało Ci na randze a nie na trolowaniu. Gram po to żeby mieć zabawę ale jednocześnie chciałbym wbić rangę. Jeśli nie masz takiego podejścia to nawet nie pisz. ;) 

 

Zapraszam serdecznie!

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/ptx235/

Ranga w grze: Supreme
Liczba godzin w CS:GO: 1k
Wymagana ranga: LEM+
Dodatkowe informacje: Witam szukam osób do wspólnej gry MMów. Na grę competetive nie mam już czasu dlatego interesują mnie  wyłącznie MMy. Mam 23 lata i szukam osób z wiekiem 18+ (im więcej tym lepiej :]). Gram głównie w weekendy poprzez pracę (13-15h dziennie i często nie wracam do domu - kierowca ciężarówki). Jeśli chcesz grać każdego dnia lub tworzyć drużynę to nawet mnie nie dodawaj, szkoda naszego czasu.
Interesuje mnie bardziej luźne granie bez RAGEu na osoby z teamu (wiadomo czasami się krzyknie itd. ale bez jakiejś nienawiści i pretensji) - wiadomo grać tak aby wygrać, ale bez spinania jak by to był mecz na jakimś lanie.
 
Tutaj macie link do mojej "gamingowej" historii kiedy jeszcze miałem czas i grałem eSportowo nie tylko w CSa: http://www.crossfire.nu/user/77833/ptx
 
Może uda się zebrać kilka osób, stworzymy grupę na steam tak aby miał kto z kim grać pod czyjąś nieobecność (do przedyskutowania). Posiadam własnego TSa (nie wchodzę na czyjeś TeamSpeaki, ponieważ na moim siedzi trochę znajomych).
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198164429818/
Ranga w grze: LEM
Liczba godzin w CS:GO: 2300
Wymagana ranga: LEM + ,umiejętność współpracy, zrównoważenie psychiczne oraz posiadanie mózgu i najlepiej 18 + 
Kontakt: Tylko steam
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętych osób do pykania MM z komunikatorem TS3. Poszukuję ambitnych osób z którymi gra to będzie czysta przyjemność i fajna rywalizacja przy okazji.

nieregulaminowa sygnatura

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...