Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommuni...61198065005412/
Ranga w grze: LEM 
Liczba godzin w CS:GO: 1480h
Wymagana ranga: LEM+, przegranych godzin min. 800+,  wiek min. 16 lat, chęć pracy zespołowej i gry
Kontakt: Steam 
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do miłej, wspólnej gry zespołowej. Trzeba coś strzelać i mieć pojęcie o tej grze :D

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198246919230/
Ranga: G3
Wymagana ranga: G1-MG
Dodatkowe informacje:Szukamy drużyny na sparing. Serwer postaramy się zapewnić.
Data: Najlepiej 21-05(Niedziela) po południu.

Liczba godzin: 470

Kontakt: Steam /pw forum

Edytowane przez Ajros

CPU: I5-4460 (w planach i74690k) GPU: GTX960 4G

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/bodzioOFFICIAL/
Ranga w grze: obecnie bez , na starym koncie mg2
Liczba godzin w CS:GO: 800
Wymagana ranga: mg+
Kontakt: steam 
Dodatkowe informacje: 16 lat , szukam ogranietych ludzi . Myslę ze się zgramy , dobrze by bylo jakbys mial tsa . Jest to moje 2 konto , poniewaz 1 sprzedalem ;p

Edytowane przez Eryk
Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/xigox/

Ranga : S6

Wymagana ranga: S5+

Dodatkowe informacje: Najpierw coś o sobie: Mam na imie Igor, mam 16 lat. Przegrałem w CS'a jakies 270 godzin, na poprzednim koncie udało mi sie zdobyć G2. Aktualnie mam S6, ale wkrótce wbije G1. Zazwyczaj nie spadam ponizej 3 miejsca w tabeli, a nawet dość często jestem pierwszy. Nie lubie szybkiego rush'u.

Poszukuje kogoś kto chce pograć troche MM, nie mam z kim grać i myśle, że tu ktoś się znajdzie. 

Liczba godzin: 300+

Kontakt: Steam

 

Pozdrawiam! ;)

Edytowane przez LolSiemanko
Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/WyszyxD/
Ranga w grze:Szeryf
Liczba godzin w CS:GO:700
Wymagana ranga:bez różnicy
Kontakt:Steam
Dodatkowe informacje:Grałem do tej pory praktycznie tylko dusta chciałbym zacząć również grać inne z ogarniętymi ludźmi.

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/konkretwariatt
Ranga w grze: silver 5
Liczba godzin w CS:GO: prawie 200 i rośnie
Wymagana ranga: podobna lub mniejsza (silver 1-silver 6)
Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: chciałbym sobie wyjść do golda z ogarnątą osobą/osobami, chętnię dojdę do jakiegoś teamu, jako piąty czy coś takiego, ogarniam giere, a zwykle jak solo gram to lamusów dobiera co staty mam 30-5 a reszta po 10-9.. czekam na was wariaty.

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/FaleqFLQ
Ranga w grze: MG2, wcześniej SUPREME
Liczba godzin w CS:GO: Obecne konto 277, Ogółem coś koło 1500
Wymagana ranga: Ranga od MG1 do LE. 
Kontakt: STEAM
Dodatkowe informacje: Ogarnięcie i ts podstawa. I lepiej wiek minimum 16+, bo sam mam 20 i tak dziwnie inaczej by było. Ranga słaba bo wracam po 4 miesięcznej przerwie. 

73094678825879600749.png

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/dassssssssssssssss/
Ranga w grze: LEM
Liczba godzin w CS:GO: 1000+
Wymagana ranga: Le+++
Kontakt: Poprzez Steama lub wbijać bezpośrednio na TS : kidzio.net-speak.pl ( Mój nick Киdотинаs )
Dodatkowe informacje: Ludzie No Toxic i żeby wiedzieli jak się gra na Orłach ++ a nie jak na kałach / gold . Ogar i Bez Patoli . Pozdrawiam

Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198004496138/
Ranga w grze: narazie MGI (spadłem z MGII xD)
Liczba godzin w CS:GO:186+
Wymagana ranga:MGI+
Kontakt:Steam albo forum
Dodatkowe informacje: Imię Rafał, lat 21, gram w cs od 2008 roku z przerwami, w cs go to narazie mam 186h+ . Ogólnie szukam ludzi którzy umieją strzelać i używają mózgu bo mam zamiar wbić globala a solo jest troche cieżko trolle, ruskie itp ... xD. Co do samej gry to poznaje mapy bo jedynie co pamietam to train, dd2, inferno, nuke te z 1.6 nowe z cs go musze jeszcze ogaranc ale to kwestia paru meczykow. Dodawajcie chetni i zapraszam do wspólnej gry. Pozdroo 

Opublikowano

Link do profiluhttp://steamcommunity.com/id/Re5pekt/
Ranga w grze: Master Guardian 1 / Te piksele nie grają
Liczba godzin w CS:GO: 1500
Wymagana ranga: Nie obchodzi mnie ranga, obchodzi mnie jak grasz, zachowujesz się itd.
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Mam ambicje na przynajmniej wbicie Globala oraz wygranie kilku turniejów GFinity.

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/skurvysyn
Ranga w grze: Supreme/Global
Liczba godzin w CS:GO: 800+ (drugie acc)
Wymagana ranga: Supreme/Global 
Kontakt: Steam 
Dodatkowe informacje: Same ogary ma być opór wchodzimy 16:0 ewentualnie 16:5 żeby mieli nadzieje i wychodzimy, szukam ludzi co naprawdę potrafią grać i mieć 30 fragów to dla nich naprawdę nic nadzwyczajnego. 

bez gif


Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/daxiuuu
Ranga w grze: global
Liczba godzin w CS:GO: 3,5k
Wymagana ranga: global
Kontakt: http://steamcommunity.com/id/daxiuuu
Dodatkowe informacje: szukam oporowych ludzi przy których zwykły global to gówno do gierek mm/faceit/mix10

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano (edytowane)

Link do Profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198288764620/

Ranga w Grze: DMG, spadek z LE

Liczba godzin w CS:GO: Na tym koncie 400+ na poprzednim 1200.

Wymagana ranga: Minumum MG2

Kontakt: STEAM, TS, GG

Dodatkowe Informacje: Proszę aby owi gracze którzy sie zgłosza nie płakali ze ich zabito itd.Prosze w grze o poprawne dawanie info.Gracze muszą znać Miejscówki na mapach itd.

Edytowane przez Eryk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...