Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1 września - wracamy do szkoły!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozytywny news, fajne ikonki, nie k***a ktoś musiał zacząć zrzędzić, przyjebać się i zrobić gównoburze, gj :confused:

Opublikowano

O niczym nie zapomnieliśmy ;)

No to w takim razie coś wam się dłuży, bo ile czasu to było planowane, to wolę nie mówić.  :D  :v:makka:                                                                                                                                            :makka:                                                                                                                    :makka:                                                                                                                   :makka:                                                         :makka:                                                                                                                   :makka:                                                                                                                                                                            :makka:                            :makka:                                                                                                                                 :makka:                           

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Szkoda ze nie wspomnieliście kto ma tych akcji moderatorskich najwiecej  ^^

Igwvvh6.png

w sumie to nie wiem czemu nie zostalo to uwzglednione skoro bylo w dokumencie :/

przepraszam ;c

3KIpGJ1.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...