Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IPBoard - Użytkownicy nie mogą wgrywać avatarów


Pookawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam swoje forum na silniku IPB. Od jakiegoś czasu użytkownicy nie mogą wgrywać zdjęć osobistych (avatarów). Permisje grup na 100% są dobre.

jVynU.png

Jak widać nikt nie może po prostu wgrać avatara z pliku.

Przez ACP mogę wgrywać avatary.

 

Daję plusy za pomoc i takie tam :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na standardowym stylu IP.Board również nie można wgrać?

 

Edytowałeś grupę użytkownika?

Wybierasz grupę Użytkownik > Przechodzisz do ustawień Globalnych > jedziesz w dół i masz sekcje "Wysyłanie"

Wygląda to tak

http://prntscr.com/8gxe5d

 

Tam gdzie ja mam liczbę 50000 Ty masz wpisać tyle ile ma forum pozwolić na wgranie avatara.

Wielkość podana w KB.

Opublikowano

Na standardowym stylu IP.Board również nie można wgrać?

 

Edytowałeś grupę użytkownika?

Wybierasz grupę Użytkownik > Przechodzisz do ustawień Globalnych > jedziesz w dół i masz sekcje "Wysyłanie"

Wygląda to tak

http://prntscr.com/8gxe5d

 

Tam gdzie ja mam liczbę 50000 Ty masz wpisać tyle ile ma forum pozwolić na wgranie avatara.

Wielkość podana w KB.

Ustawienia grup są dobre. 

 

Na angielskojęzycznym forum wyczytałem:

i had this bug too try to reupload the 3.4.8 files and put the board in dev mode finish all non finished tasks and then run a re cache of your skins and when done remove the in dev code.

Jednak nie do końca wiem jak zrobić to co jest opisane. Widzę, że znasz się trochę na IPB, więc czy mógłbyć podać mi dokładniejsze instrukcje niż to jedno zdanie?

­

Opublikowano

Ustawienia grup są dobre. 

 

Na angielskojęzycznym forum wyczytałem:

Jednak nie do końca wiem jak zrobić to co jest opisane. Widzę, że znasz się trochę na IPB, więc czy mógłbyć podać mi dokładniejsze instrukcje niż to jedno zdanie?

­

 

Sprawdź pierw ścieżkę do wgrywania grafiki.

Wchodzisz do ACP

System > Settings > General Settings > The path to the directory 'uploads'

Możliwe że jest źle ustawiona.

Pod polem masz proponowaną ścieżkę którą wykryło IP.Board

Opublikowano

Sprawdź pierw ścieżkę do wgrywania grafiki.

Wchodzisz do ACP

System > Settings > General Settings > The path to the directory 'uploads'

Możliwe że jest źle ustawiona.

Pod polem masz proponowaną ścieżkę którą wykryło IP.Board

Upload URL i path są dobre. Mogłem o tym napisać już w pierwszym poście.

­

Opublikowano

To teraz porada.

Wywal tego gównianego ruskiego nulleda bo aż wstyd :D

Napisz do mnie na PW bo wstyd używać takiego gówna :D

  •  carbonx zmienił(a) tytuł na IPBoard - Użytkownicy nie mogą wgrywać avatarów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...