Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klan użytkowników MPC!


dragon473

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: punkciwd

lvl: 29

ratio: 1,19 (zal, bede kasowal. Jak gralem na nowym acc to 3,4 mialem )

Premium: Zasada jest prosta : -1 wodka + 1 premium ^^

 

@down

Ja pier..... ty to lepiej nie pisz bo kazdy post ktory splodziles na tym forum ma bledy i to w hooj mnie boli.

 

Jezu kolesia pouczasz a sam bledy robisz -,-

 

 

 

Nick;Eryk01608

Lvl:23

Ratio:2.97

Premka:gold,retail famas, m124

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

Czy Wy debile nie widzicie co Dragon napisał? Że temat do usunięcia więc po kiego grzyba spamujecie?

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

Ja pierdole !! Myślenie sprawia Wam kłopoty w tak młodym wieku? Napisał, że temat do zamknięcia to do zamknięcia.

Jak musicie mieć dużo postów to idzcie je nabijać na forum tibii tego 2d shitu.

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

Ile ja razy ja do cholery mam powtarzać że już z tego clanu nic nie będzie!!

Czy wy czytac nie umiecie?

Ci co pisza teraz posty z kandydaturami to poprostu taborety które nie umieją czytać ze zrozumieniem

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

 

Jestes taboretem? o_O

Ile ja razy ja do cholery mam powtarzać że już z tego clanu nic nie będzie!!

Czy wy czytac nie umiecie?

Ci co pisza teraz posty z kandydaturami to poprostu taborety które nie umieją czytać ze zrozumieniem

Opublikowano
lvl- 11

ratio-0,71-idzie w gore wczraj bylo 0,67

nick-dragonpl19

 

 

Czytać UMIESZ ? Jak nie to się wróć do przedszkola czytaj wszystkie posty a potem odpisuj...

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...