Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klan użytkowników MPC!


dragon473

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@5XuP

Mam cie juz powoli dosyć powinienes dostac bana na 99999999 dni

Ciebie podnieca jak se posta nabijesz?

Myslisz ze jak masz wiecej postów do wr private dostaniesZ?

@TOPIC

Patrze że tu sie za duży spam robi wszyscy którzy złożyli kandydature lub maja zamiar ją złozyc prosze o kontakt na gg (macie w sygnie)

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

Dragon.

Jeżeli Ci zależy na dobrym klanie to rek od 20 lvla zrób.

Bo syf Ci się w klanie zrobił teraz - taka prawda.

Trzeba pasa mocno zacisnąć i nie litować się tylko mniejsze lvle od 20 wywalić.

Proste.

Sam mam ten 8 noob acc miałeś pomóc w flagowaniu ale zanim byśmy ten 20 mi wyflagowali to woohoo więc po prostu zrób rekrutacje i przyjmuj od 20.

Pozdro i życzę sukcesów klanowi ^.-

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

Kłopot w tym że na forum jest mało uczciwych graczy z takimi lvlami....

Wegorz i albert prosze o kontakt na gg 9034488

@x5UP

Hucklberry napisałes kandydature?

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano
Kłopot w tym że na forum jest mało uczciwych graczy z takimi lvlami....

Wegorz i albert prosze o kontakt na gg 9034488

@x5UP

Hucklberry napisałes kandydature?

Nie napisałem ponieważ lvl mi na to nie pozwala 9,81%(bedzie dycha dzisiaj) ratio 1,99 chyba że masz ochote zrobic 2 wyjątek:)

http://halucyn91.png

Opublikowano

@up tak najlepiej jak całe forum przyjmie -.- Zgadzam się z Velvet... ;] Ambitny post... Nie ma co... ;p

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

Chce ogłosić ze zmieniam zasady dotyczące rekrutacji..

Przyjmowani sa gracze od 20 lvla w góre oraz z ratiem 1.10

Wszyscy którzy posiadają takowe konta prosze o kontakt na gg 9034488

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano
ja stawiam ze jeszcze powinien powstac klan chiterow ale tylko z wr suroce lub wr plus tak najlepriej

 

Lol. Jaką byś dał nazwę warrock pro cheaters żal. Tylko wydał byś kasę na rejestrację klanu bo i tak pewnie po kilku dniach klan dostał by bany wraz z wszystkimi użytkownikami. Pomyśl trochę: na czym ten klan miałby polegać w żadnym turnieju/lidze nie uczestniczylibyście. Ja mam 30 lvl i ratio 1.39 ale mam już dobry klan.

k2networkiv2.png
Opublikowano
Chce ogłosić ze zmieniam zasady dotyczące rekrutacji..

Przyjmowani sa gracze od 20 lvla w góre oraz z ratiem 1.10

Wszyscy którzy posiadają takowe konta prosze o kontakt na gg 9034488

 

 

@up... CZYTAĆ NIE UMIESZ...?

 

@down Tak, tak... Każdy Ci uwierzy... ; p

 

A tak nawiasem... Nie wiesz, że to wszystko mogłeś w jednym poście napisać Spamerze?

Żal mi Cię.

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

Qrwa gdzie jest moderator ?

 

lvl7 raio 0,76 jestem dobrym klaczem i nie jetem cziterem prosze cie wes mnie nick z gry robak585

 

Taa na pewno jesteś dobrym graczem. Pewnie to ratio to nabijane. Pisania się nauczyłeś brawo a teraz czytać +20lvl + 1.10 ratio.

k2networkiv2.png
Opublikowano

@Up

No własnie niema niewiem czemu ;/

A dla ciebie ramcio reporta śle

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

dragon piszesz ze rekrutujesz do klanu a po chwili piszesz ze duży spam i maja pisac na gg to wejsci sie zdecyduj gdzie mamy pisac i puzniej napisz a nie co cchwile zdanie zmieniasz-.-

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano

@UP

Masz 20 lvl?

Zdaje mi sie że nie więc nie wymądrzaj sie

Coś sie nie podoba to nie spamuj

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

ale lvl 29 z ratiem 1.19 nie wezmie ( 1,2 wymagane >.<)

nie polecam

Po pierwsze zalatw sobie lodowke do pokoju, nigdy nie spij dluzej niz 5 godz dziennie (najlepiej rozłóż to na 2 razy 2,5h) zabierz mamie z torebki pieniadze i nakupuj rzeczy na allegro, nie trac czasu na sniadanie i kolacje (zastap je pizza albo jakimis chipsami), pytaj kazdego o "pt plizz" albo "zen plox" - dostaniesz bajery a gdy ktos kolo ciebie przechodzi koniecznie musisz pisac "no ks" to takie powitanie w muonline (ale tylko poza miastem).

 

MU tutorial by soulmaster ^_^

Opublikowano

OMG - _ -

Widze że to był zły pomysł.

Prosze moda o usunięcie tematu

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...