Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klan użytkowników MPC!


dragon473

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zauważyłem że powstawały tematu dotyczące clanu mpc.

Widziałem równiez ze wiele osób popiera ten pomysł.

A wiec postanowiłem to wszystko zorganizowac.

Co do rejestracji clanu itp...

Wszystko jest już załatwione.

Jeśli chcesz dołączyc do clanu podanie pisz w temacie.

W podaniu wpisz lvl,ratio,i cze posiadasz ewentualną premke

Jeśłi masz jakieś dodatkowe pytania pisz do mnie na gje gje albo napisz pw.

Każdy post nie dotyczący kandydatury jest uznawany jako spam i leci reporcik.

Przyjmowani są gracze od +11 lvla,Ratio minimum 1.00

Jak narazie jest 19 miejsc.

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9

10.

11.

12.

13.

14

15.

16.

17.

18.

19.

I zapamiętajcie do nie jest clan dla cziterów!!!

 

 

Pozdrawiam i zachęcam do zgłaszania sie!

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ratio - 0.67 ale to konto nie bylo od poczatku moje z tad takie niskie ale jest w pelni moje

lvl - 17lvl i 56 %

premium - nie ale za 2-3 tygodni kupuje sobie retail na m60

nick - dadedade12

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano

dragon zrób wyjątek i przyjmij mnie do clanu na 4 lvl'u ;d. Ratio 1.35. Level szybko biję. Premki nie ma, ale może będzie. Poprzednie, tajne konto do którego miał passy mój brat cioteczny zostało zbanowane... (dzięki niemu oczywiście -.-) Był tam 12-13 lvl i ratio ~1.25. Więc proszę przyjmij mnie. ; >

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

nick polishswir

lvl 22

ratio 2.04

wiem ze docenice moje staty i bede na dobrej pozycji

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury

famas.jpg

 

 

 

grafika_01.jpg

 

 

 

Opublikowano

Ratio: 0,70

lvl 13

nick hadidekha4

Premium- Oczywiście xD Silver 23 dni

Retail - będzie jak sie skoczy Silver na M134 xD

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Opublikowano

Nick: siwyy19

lvl 6

ratio :2.20

premki nie mam

 

 

tzn hakli mnie i zaczynam od nowa a mialem 23 lvl rtio 1.60 i silvera ;/ moze ktos widzial lalus132 to ja ;p

Opublikowano

ratio: 1,62

lvl: 13

nick: sasuke9638

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

 

10 postów [x]

20 postów [x]

50 postów [x]

100 postów [x]

125 postów [x]

150 postów [x]

200 postów []

250 postów []

300 postów []

400 postów []

Opublikowano

Napisałem wyraźnie że pobór od 11 lvla!!

To poco piszecie podania z 2 lvlami!

Czy coś jest nie wyraźnie napisane?

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

Dragon, jakbyś nie wziął do klanu 4 lvlowca to by się nie ciskali... ;p

 

@down żal mi Cię ^^

 

Looknij na 1 strone, i co... 4 LVLOWIEC... To dlatego wszyscy z podobnym lvlem się ciskają...

 

a to "pp" se możesz w nos wsadzić...

 

A zresztą, nawet gdybym miał wymagany lvl to bym do klanu nie chciał.

Czy coś przedtem pisałem w stylu chce do klanu i mam 1 lvl? Nie. Więc siedź cicho... -.-

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

nasteppny nierozumny.

MUSISZ MIEC 11 lvl nie masz to klanu tez nie ma

 

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

 

10 postów [x]

20 postów [x]

50 postów [x]

100 postów [x]

125 postów [x]

150 postów [x]

200 postów []

250 postów []

300 postów []

400 postów []

Opublikowano

Przestańcie sie kłócic i nabijać posty nie poto założyłem tten temat ;/

Ten "4lvl" to jeden i jedyny wyjatek.

Więc od teraz jak ktos napisze kandydature z mniejszym niz 11=report za spam

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

Nick: punkciwd

lvl: 29

ratio: 1,19 (zal, bede kasowal. Jak gralem na nowym acc to 3,4 mialem )

Premium: Zasada jest prosta : -1 wodka + 1 premium ^^

 

@down

Ja pier..... ty to lepiej nie pisz bo kazdy post ktory splodziles na tym forum ma bledy i to w hooj mnie boli.

 

Po pierwsze zalatw sobie lodowke do pokoju, nigdy nie spij dluzej niz 5 godz dziennie (najlepiej rozłóż to na 2 razy 2,5h) zabierz mamie z torebki pieniadze i nakupuj rzeczy na allegro, nie trac czasu na sniadanie i kolacje (zastap je pizza albo jakimis chipsami), pytaj kazdego o "pt plizz" albo "zen plox" - dostaniesz bajery a gdy ktos kolo ciebie przechodzi koniecznie musisz pisac "no ks" to takie powitanie w muonline (ale tylko poza miastem).

 

MU tutorial by soulmaster ^_^

Opublikowano

ja umiem czytac no nawetniepisze bo mam 5lvl toni morze maja klawiature dla slepych

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Opublikowano

Nickname : macix13

Ration : 1.15

Level : 13

 

famas_img_aj.jpgranga9.png[

16387sp-icon.jpg

Pewien naukowiec z Argentyny dowiódł, że ludzie z małym ilorazem inteligencji czytają posty na forach, trzymając rękę na myszce.

 

 

Nie trudź się na jej zdejmowanie, już za późno ! ;)

Opublikowano

level 20 ratio 1,14 premka bronz

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...