Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejna gra niszczona przez polskich gównoberów


Hoodini

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie trafiłeś, po prostu patrząc na jego słownictwo, wygląd byłego skazańca, uważam, że jest głupi i tylko do tego się nadaje.

Gdyby był głupi, to by właśnie poszedł pracować na budowę za 2000 zł, ale, że ma trochę inteligencji i sprytu, to założył kanał na yt, stworzył jakiś swój wizerunek i robi po prostu to co przynosi zysk, to co się ludziom podoba i jeszcze z tego czerpie przyjemność.Niektórym wizerunek Isamu się podoba, innych śmieszy, a jeszcze innych odrzuca, ale własnie o to chodzi.Isamu jest JAKIŚ, nie jest byle jaki.Nie da się być średniakiem i wybić się na yt.

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdyby był głupi, to by właśnie poszedł pracować na budowę za 2000 zł, ale, że ma trochę inteligencji i sprytu, to założył kanał na yt, stworzył jakiś swój wizerunek i robi po prostu to co przynosi zysk, to co się ludziom podoba i jeszcze z tego czerpie przyjemność.Niektórym wizerunek Isamu się podoba, innych śmieszy, a jeszcze innych odrzuca, ale własnie o to chodzi.Isamu jest JAKIŚ, nie jest byle jaki.Nie da się być średniakiem i wybić się na yt.

"K***a jp, c**j w dupe k***a j**** fubu k***y, k***a k***s w dupie twojej matki, jp jp c**ju" Może i jest sobą, ale ja takiej dresiarni na youtube dziękuję. Problem polega na tym, że w Polsce na youtube siedzi niesamowicie duża liczba gimbów których to jara dlatego ma popularność. Na zachodzie by faktycznie robił na budowie.

 

I nie chodzi o to, żeby być średniakiem. Tylko, żeby zachować jakiś podstawowy poziom kultury.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...