Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Forum Gamingowe o grach komputerowych Szuka :

 

Promotorów 

Moderatorów Działu

Redaktorów 

Promocja ! do 1.01.2018 ( 00:00 ) zakończy się 2.01.2018 

Każdy Zarejestrowany Otrzyma Konto Premium ! na 3 dni !! 

 

Kontakt 

Przez Grupę  na Facebooku ! Lub tutaj prywatnie :)

https://www.facebook.com/groups/ultimateralkpl/permalink/1928761200485470/?notif_id=1514734692677819&notif_t=group_description_change 

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

logoMainSmall.png

 

Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

  • Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
  • Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
  • Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
  • Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
  • Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
  • Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
  • Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
  • Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 

Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected]

Prywatna wiadomość forum.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Siema,

Szukam serwerów do sieci,

Oferujemy:

  1. Ogarnięte forum rwd,
  2. Amxbans,
  3. Psychostats,
  4. Sklep,
  5. SSL
  6. 600 unikalnych odwiedzin (3k sesji),
  7. Pomoc przy pluginach.

Oczekujemy:

  1. Min 16 lat,
  2. Mod inny niż DD2 i COD,
  3. Składka miesięczna,

GG: 4900128

Pozdrawiam.

Frag or Die!

Opublikowano

Witam poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko moderatora na siec serwerów cs 1.6 potrzebujemy osób które już wcześniej zajmowały się pracą moderatora i będą wykazywał się własną inicjatywą jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu pw forum  gg: 46727804

Opublikowano

logo.png Poszukujemy WSPÓŁWŁAŚCICIELI, OPIEKUNÓW, ADMINÓW, MODERATORÓW 

Poszukujemy OPIEKUNÓW jailbreak, 4f oraz aim/awp, moderatorów forum, adminów na serwery. Admin serwera jest dożywotnio bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat. 
Na serwery cały czas jest wykupiona reklama. Oferujemy naprawdę miłą atmosferę na forum, dobry kontakt z właścicielami oraz administracją. W najbliższym czasie powstaną dodatkowe mody serwerów, te popularne i mniej znany, ale ciekawe.

Szukamy też ludzi do współtworzenia serwera cs:go oraz MC

odwiedź nas na: www.zlapzabron.pl i przekonaj się osobiście. 

Kontakt:

administrator:    artix
gg: 62290653         
steam:  http://steamcommunity.com/id/artur236/

Właściciel:                                                                                                             

  -=TDO=-Mephisto   http://steamcommunity.com/profiles/765611982076802

   deadhelil http://steamcommunity.com/profiles/76561198010855735/

Opublikowano

Witam. Mogę objąć funkcję Admina na serwerze cs 1.6 jestem dość często aktywny w cs 1.6 oraz dodam, że byłem już Adminem na innym serwerze.

Chętnych zapraszam na Priv! Pozdrawiam

Opublikowano

Poszukujemy do na forum osób na stanowiska:

-Opiekun Serwera [JACKPOT/JAILBREAK]

-Moderator

-Redaktor

Jeśli masz jakieś propozycje odnośnie współpracowania z Nami pisz śmiało i przedstaw swoją ofertę!

Szukamy osób ambitnych umiejących pracować w grupie i aktywnych!

Dobrze by było abyś posiadał jakieś doświadczenie i miał jakąkolwiek wiedzę na ten temat(łatwiej się wtedy komunikować i zrozumieć drugą osobę :)).

GG: 42910622

Forum: ForceGame.pl

5_fg.png

Opublikowano

Szukam chętnych ludzi

1 Osoby co ogarnia mybb potrzebna do postawienia forum (tematy,działy,regulaminy) i która zostanie na mim administratorem

2 prowadzić swoj serwer na mojej maszynie pod moim forum(nazwą)

3 zasponsoruje maszynę pod serwer

Kontakt gg na profilu, pw lub na 

hit-games.eu

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

Szukam Sponsora do serwera Cs 1.6.Posiadam bardzo fajna paczke Cod Mod z unikalnymi pluginami jak i modelami.Paczka zarabia na siebie wiec nie bedzie trzeba ciagle ladowac  kasy w reklame. Poszukuje osoby ktora kupi serwer jak i reklame.

Gwarantuje % z zarobku serwera :) 

 

GG:64662457

Opublikowano

hit-games.eu

Poszukuje 

chętnych osób w pomocy rozwoju forum

1 osoby do adminowania serwera 

2 moderatorów na forum

ludzi na otwarcie sieci 

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano (edytowane)

Witam.

Mam  21 lat pochodzę z Torunia.

Szukam Osoby z Torunia(okolic) 16+  znającą się na H @ 

Proponuje współpracę w zamian za nauki od podstaw.

Chce  Kupić rozkręcony  serwer DD2 zrobić go po swojemu i rozkręcać więcej Serwerów :)

Pieniądze nie problem, ale  bez przesady (mój budżet jest dość spory)

kontakt GG: 57235887 Pisz śmiało.

 

 

Edytowane przez Dzajmon
Opublikowano

## PRZEDSTAWIENIE ##

Witam mam na Imię Sebastian pochodzę z Podkarpacia miasto Krosno mam 20 lat 

 

## INNE ##

Chcę zrobić z Kimś forum 

Silnik które preferuje 

Mybboard [ 100% ] 

IP.Board [ 75% ] 

Przemo [ 100% ]

 

Może to być Forum CS  jeśli jesteś zainternesowany to proszę o kontakt 

TUTAJ PW 

GG : 64728452

 

 

Opublikowano
Dnia 12/7/2017 o 09:09, Elevate napisał:

logoMainSmall.png

 

Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

  • Wstepnie sponsorow. Posiadamy sriodki, aczkolwiek chetnych zapraszam do kontaktu (szansa duzego zarobku)
  • Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
  • Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
  • Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
  • Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
  • Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
  • Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
  • Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
  • Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 

Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected]

Prywatna wiadomość forum.

 

 

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Dołaczę do sieci cs 1.6 i cs:go jako:

+Współwłasciciel 

+Administrator

+Junior Admin

+Technik Serwerow/Forum

 

GG:51924016

Opublikowano

logoMainSmall.png

 

Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

  • Technika forum ips 4.x - Technik odpowiedzialny za postawienie forum od zera. Zabezpieczeniami zajmą się osoby od tego wyznaczone :) 
  • Wstępnie sponsorów. Posiadamy śriodki, aczkolwiek chętnych zapraszam do kontaktu (szansa dużego zarobku)
  • Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
  • Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
  • Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
  • Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
  • Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
  • Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
  • Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
  • Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 

Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected]

Prywatna wiadomość forum.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano
Poszukujemy Ekipy!

Chcesz  być częścią prosperującej sieci?
Chcesz wiedzieć, że dzięki Tobie wstajemy na wyżyny?
Poszukujemy właśnie takiej ekipy do sieci serwerów ZabijamBoLubie.pl
Głównie szukamy:
- Moderator  (2 wolne stanowiska)
- AntiCheat (4 wolne stanowiska)
- Opiekun Serwera ( 3 wolne  miejsc)
- Redaktor (3 wolne stanowiska)

- Grafik (3 wolne stanowiska)
- MultiAdmin (Do wyczerpania miejsc )
- Admin CS 1.6 (Bez limitu) 
- Admin CS:GO (Bez limitu) 

Poszukujemy też techników, viceadministratorów i administratorów.

 
Więcej w w temacie: https://zabijambolubie.pl/topic/20743-szybki-nabór-administracyjny/?tab=comments#comment-109801

Bądź gg:
Naro- 43549840
PrO I DiAbLiCa- 13511579
Opublikowano
Dnia 21.01.2018 o 21:32, ppecyk napisał:

Dołaczę do sieci cs 1.6 i cs:go jako:

+Współwłasciciel 

+Administrator

+Junior Admin

+Technik Serwerow/Forum

 

GG:51924016

 

Opublikowano
  • Poszukuje Administratorów 
  • Techników 
  • Moderatorów
  • Graczy 

Hit-Game.eu

bg.png

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

ElevateCore-Final.png
Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

Technika forum ips 4.x - Technik odpowiedzialny za postawienie forum od zera. Zabezpieczeniami zajmą się osoby od tego wyznaczone  
Wstępnie sponsorów. Posiadamy śriodki, aczkolwiek chętnych zapraszam do kontaktu (szansa dużego zarobku)
Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 
Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected] / [email protected]

Prywatna wiadomość forum.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Trwa nabór pilny na opiekuna serwera JailBreak, CSGOMOD, Paintball.

Wymagania:

-doświadczenie,

-wiek +17,

-umiejętność pracy w grupie,

-umiejętność udzielania się na forum,

-steam mile widziany

Są to jedne z wielu wymagań. Chętnych prosimy o kontakt. GG: 42910622

Zapraszamy na forum forcegame.pl

Posiadamy wolne stanowiska takie jak:

-Moderator

-Grafik

-Redaktor

-UBTeam

 

5_fg.png

Opublikowano
Dnia 4.02.2018 o 12:45, laka105 napisał:

Trwa nabór pilny na opiekuna serwera JailBreak, CSGOMOD, Paintball.

Wymagania:

-doświadczenie,

-wiek +17,

-umiejętność pracy w grupie,

-umiejętność udzielania się na forum,

-steam mile widziany

Są to jedne z wielu wymagań. Chętnych prosimy o kontakt. GG: 42910622

Zapraszamy na forum forcegame.pl

Posiadamy wolne stanowiska takie jak:

-Moderator

-Grafik

-Redaktor

-UBTeam

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...