Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołącze do sieci jako Grafik

Oferuje:
Prace Graficzne dla serwerowni
Prace Graficzne dla uzytkowników
Współprace jak i kulture

Oczekuje:
Kulture 
Szybki kontakt do administracjii

Kontakt GG: 39359287
 

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
Dnia 25.10.2017 o 19:11, Nicole. napisał:

Dołącze do sieci serwerów.

Oferuje:

- Strefę dla sieci na własnym ts [ tsmulti.pl / alltalk.eu ]

- Grafiki,

- Pomoc w sieci.

 

GG: 

 

Edytowane przez Nicole.
Opublikowano (edytowane)

Z chęcią pomogę w miarę rozwiniętej sieci serwerów jako :

-Moderator

-UbTeam

-Admin serwera

Oferuję :

-Miłą atmosfere pracy

-Dużo czasu

-Doświadczenie

-Niezawodność

Edytowane przez PiTeRovvvskyy
e

nic

Opublikowano (edytowane)
Dnia 2.11.2017 o 19:45, Nicole. napisał:

Dołącze do sieci serwerów.

Oferuje:

- Strefę dla sieci na własnym ts [ tsmulti.pl / alltalk.eu ]

- Grafiki,

- Pomoc w sieci.

 

GG: 

 

Edytowane przez Nicole.
Opublikowano (edytowane)
Dnia 4.11.2017 o 15:24, Nicole. napisał:

Dołącze do sieci serwerów.

Oferuje:

- Strefę dla sieci na własnym ts [ tsmulti.pl / alltalk.eu ]

- Grafiki,

- Pomoc w sieci.

 

GG: 

 

Edytowane przez Nicole.
Opublikowano

Dołączę do w miarę rozwiniętej sieci jako:

-Junior Admin

-Moderator

-UBT 

Oferuję:

-pełen profesjonalizm,

-miłą atmosferę,

-dużo spędzonego czasu,

-dobrą współprace i kulturę

Kontakt: 57277784

Opublikowano

Pilnie poszukiwane osoby na stanowiska:

- ADMIN PAINTBALLMOD

- STRAŻNIKÓW JAILBREAK

- Grafik

- UBTeam

Poszukujemy osób najlepiej z doświadczeniem!

Forum: www.ForceGame.pl

GG: 42910622

5_fg.png

Opublikowano

Dołącze do sieci jako Grafik

Oferuje:
Prace Graficzne dla serwerowni
Prace Graficzne dla uzytkowników
Współprace jak i kulture

Oczekuje:
Kulture 
Szybki kontakt do administracjii

Kontakt GG: 39359287
 

Opublikowano (edytowane)

 

Dnia 4.11.2017 o 15:24, Nicole. napisał:

Dołącze do sieci serwerów.

Oferuje:

- Strefę dla sieci na własnym ts [ tsmulti.pl / alltalk.eu ]

- Grafiki,

- Pomoc w sieci.

 

GG: 

 

Edytowane przez Nicole.
Opublikowano

Serwer szuka sieci

 

Dojdę do: Dojdę do sieci z serwerem CS 1.6. Serwer jest nowy, pozostało mi parę dupereli ogarnąć, i będzie skończony. 

Jest to rozgrywka 4FUN, znajdują się na nim skiny oraz rangi cs go. Oczywiście jak to na taki rodzaj serwera przystaje, znajduje się wiele różnorakich pluginów: ruletka/knife mod/ kolorowe smoke i wiele, wiele innych, ale wszystko z umiarem.

 

Co do samego serwera, hosting oczywiście 1shot1kill, na początek 21 slotów, reklamy jak na razie nie wykupuje, najpierw oczywiście skończę serwer i znajdę sieć, bo bez tego to sensu nie ma. 

Od razu poprzedzam pytania wielu osób: Tak, reklama będzie wykupiona, jak na razie cssetti standardowo, co do stawki jeszcze nie wiem, na pewno nie będzie ona zbyt wysoka jak i nie mała, wszystko zweryfikuje czas jak się serwer będzie rozwijał. 

 

Nie oczekuję cudów co do sieci, ale nie interesują mnie propozycję osób w przedziale wiekowym +/- 15 lat, lub projekty .xaa.pl

 

Więcej informacji udzielę po kontakcie z osobami zainteresowanymi 


Oferuję:

* Nowy serwer na sieci ( mam nadzieję, że uda mi się go szybko rozwinąć )

* Pomoc jeśli chodzi o różne rzeczy, lubię się zajmować forum, także gdy by ktoś potrzebował jestem do usług, tak samo jeśli chodzi o serwer tylko cs 1.6 ( serwerami cs go nie zajmowałem się, i nie mam zamiaru jak na razie)

 

Oczekuję: 

* Sieci na poziomie, jak wspominałem nie interesują mnie projekty osób młodych.

* Własny dział, podpięcia pod AmxBansa

* Mile widziany silnik na forum IPB, MyBB jeszcze ujdzie


Kontakt do mnie: GG: 4688729 / STEAM: #EZC Brylant / PW

 

 

 Wolne stanowisko:   Opiekun serwera oraz Administracja Serwera

Ilość wolnych miejsc:  Opiekun: 1-2 / Administracja: nieogarniczona

Informacje dot. stanowiska:  Każdy chyba wie co na tych stanowiskach należy wykonywać. Wszelkie informacje po kontakcie ze mną.
Kontakt z Administratorem: 

 

 

Opublikowano

Cześć,

Poszukuję osób które chcą dołączyć do sieci, poszukuję:

  • grafików,
  • administratorów,
  • moderator,
  • UB team,

możliwe jest również dołączenie z własnym serwerem CS 1.6.

Oferuję:

  • Psychostats,
  • AmxBans,
  • Sklep z usługami Premium,
  • Profesjonalne forum oparte o silnik MyBB,
  • Responsywny styl forum,
  • Odpowiedzialna administracja,
  • Konkursy,
  • Darmowe kursy,
  • Miła atmosfera

Wymagam:

  • min 16 lat,
  • ogarnięcie amxx/mybb
  • dostępność kilka godzin tygodniowo,
  • umiejętność współpracy,
  • gotowość do rozwiązywania konfliktów,
  • komunikator gg

Opcjonalnie:

  • składka Forumowa (5zł/mc serwer forum + domena pl),
  • steam

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na GG: 4900128 (nie odpisuję na pw).

Pozdrawaim,
Yuri

Opublikowano
Dnia 8.11.2017 o 16:35, WoLLoW924 napisał:

Dołączę do w miarę rozwiniętej sieci jako:

-Junior Admin

-Moderator

-UBT 

Oferuję:

-pełen profesjonalizm,

-miłą atmosferę,

-dużo spędzonego czasu,

-dobrą współprace i kulturę

Kontakt: 57277784

 

Opublikowano

Poszukuję:

+Adminów na PB

+Adminów na nowy serwer CS:GO-JACKPOT

+Grafika [kilka prac do wykonania typu banerki serwerów itd.]

+Moderator [Aktywna osoba, która zna się na rzeczy i włada swoim doświadczeniem jak najlepiej.]

+Opiekunów na serwery

Zanim złożysz podanie, zapoznaj się z forum i serwerami oraz z regulaminami :)

 

GG: 42910622

ForceGame.pl

5_fg.png

Opublikowano (edytowane)


harnas.png

WoYuWnG.png
Witam chcę przedstawić prężnie rozwijającą się sieć serwerów Cs-Harnas.pl.
Nasza sieć jest jedną z niewielu o tak dłuższym stażu na Polskiej scenie Counter-Strike i nie tylko.
Sieć Istnieje od 2009 roku. W tym czasie mieliśmy łatwe oraz trudne czasy.
Na dzień dzisiejszy nasz siec rozwija się prężnie i dążymy do tego aby jak dawniej była liderem wśród innych sieci.

WoYuWnG.png

Hswu83p.png

 

                                                                                                                     >> Profesjonalną Administrację,
                                                                                                                     >> Dopracowane Forum,
                                                                                                                     >> Stabilne oraz dopracowane serwery,
                                                                                                                     >> Szybką Pomoc,
                                                                                                                     >> Miłą atmosferę.

 


WoYuWnG.png
Jesteśmy jedną z niewielu sieci która w swojej ofercie posiada darmowego admina.
Wystarczy złożyć podanie po zaakceptowaniu otrzymasz go zupełnie za darmo
WoYuWnG.png


HZV43vb.png

 

                                                                                                                     >> Sponsorów,

                                                                                                                     >> Opiekunów serwerów,
                                                                                                                     >> Adminów serwerów,
                                                                                                                     >> Grafików,
                                                                                                                     >> Redaktorów.

 


Poszukujemy również różnego rodzaju serwerów gier multiplayer.
 

 

Zapraszamy do odwiedzenia Forum oraz serwerów.
Pozdrawiamy, Administracja Cs-Harnas.pl

Edytowane przez ~Sn1p3r~
Opublikowano

Wolne stanowisko:   Moderator, UnBan Team, Właściciel Serwera, Admin CS 1.6, Grafik, Redaktor,
Ilość wolnych miejsc:  3-4 (Mod), 2 (UBT), reszta bez ograniczeń.
Informacje dot. stanowiska:  

 

Moderator - Osoba sprawująca opiekę nad kategorią, którą wybierze w podaniu. Jego zadaniem jest pilnowanie porządku, dodawanie nowych tematów oraz codzienne przeglądanie danej kategorii ! Wymagania nie są zbyt wysokie - min. 15 lat, tylko 50 postów i 3 dni online na forum[Wzór + Wymagania] Moderator
 
UnBan Team - Oglądanie screenów, demek graczy podejrzanych o czity, odbanowanie/banowanie graczy przez AmxBans, moderowanie tematów i postów w kategorii "Strefa Banów".  [Wzór & Wymagania] UnBan Team
 
Właściciel Serwera - Dołącza do sieci wraz ze swoim serwerem. OnlyFrags - Od Graczy Dla Graczy - Dołącz z serwerem
 
Admin CS 1.6 - Ogarnia serwery cs 1.6.
 
Grafik - Wykonuje zlecenia dla sieci, jak i dla użytkowników (Za darmo). [Wzór & Wymagania] Grafik
 
Redaktor - Przeprowadza wywiady oraz pisze artykuły. [Wzór & Wymagania] Redaktor


Kontakt z Administratorem:  OnlyFrags.pl

Opublikowano

Poszukuje sieci/osoby która pomoże w zrobieniu serwera cod mod z dużym wypasem np system skinów, klany misje etc. Oczywiście Ja sponsoruje serwer oraz full reklamę, jeśli znajdzie się chętna osoba do pomocy z napisaniem pluginow/perkow czy klas ( sam trochę ogarniam lecz przyda się takowa pomoc przy tym.) w ramach wynagrodzenia się dogadamy :)

 

oferuje reklamę na rożnych stronach oraz portalach czy tez fp na facebook'u ( wartosc 250PLN) potrafiłem utrzymać 30-28 graczy na serwerze zm przez poł roku jego stania. Siec się rozpadła Ja sam do teraz skończyłem z cs. Postanowiłem ze wrócę ale tym razem z cod modem.

serwer 32 slotowy na pukawce wer. Premium opłacany zawsze na 3 miesiące.

Załogę 2 doświadczonych adminów + Ja właściciel :)

 

Opublikowano (edytowane)

logo.png Poszukujemy technika forum i serwerów do pomocy przy konfiguracji serwerów. 

Dodatkowo przyjmiemy  moderatorów forum, adminów na serwerach mod: dd2, cs go oraz 4fun (w porach nocnych na serwerze grają osoby z za granicy-j.angielski mile widziany). Admin serwera jest dożywotnio bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat.
Na serwery cały czas jest wykupiona reklama. Oferujemy naprawdę miłą atmosferę na forum, dobry kontakt z właścicielami oraz administracją. W najbliższym czasie powstaną dodatkowe mody serwerów, te popularne i mniej znany, ale ciekawe.

odwiedź nas na: www.zlapzabron.pl i przekonaj się osobiście. 

Kontakt:

administrator:    artix
gg: 62290653         
steam:  http://steamcommunity.com/id/artur236/

Właściciel:                                                                                                             

  -=TDO=-Mephisto   http://steamcommunity.com/profiles/765611982076802

   deadhelil http://steamcommunity.com/profiles/76561198010855735/

 

 

 

Edytowane przez artix22123
Opublikowano
Dnia 9.11.2017 o 18:26, laka105 napisał:

Pilnie poszukiwane osoby na stanowiska:

- ADMIN PAINTBALLMOD

- STRAŻNIKÓW JAILBREAK

- Grafik

- UBTeam

- Opiekuna na serwer JAILBREAK oraz Csgomod 

Poszukujemy osób najlepiej z doświadczeniem!

Forum: www.ForceGame.pl

GG: 42910622

 

 

5_fg.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...