Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączę do sieci cs 1.6 i cs:go JAko

-Wspolwlasiciel

-Administartor

-Junor Admin

-Technik Forum

 

 

 

Co Oferuje?

 

-Doświadczenie

-czas

-Zaangazowanie

-pomoc finansowa

 

 

GG:63532785

 

 

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, sieć serwerów Counter-Strike Cs-NaPlusie.eu poszukuje osób chętnych na stanowiska takie jak:
-Technik Forum
-Technik Serwerów
-Technik TeamSpeak 3
-Admin Cs 1.6
-Admin TS3
-Sędzia (UBTeam)
-Grafik
-Redaktor
Jesteśmy także otwarci na chęć dołączenia do naszej sieci z własnym serwerem nie koniecznie z gry Counter-Strike. W naszej ofercie posiadamy aktualnie dwa serwery Counter-Strike 1.6 Only de-dust2 a także własny serwer TeamSpeak 3. Wiemy że jest to mała liczba lecz nasza sieć powstaje na nowo od podstaw.

Może czas na przedstawienie naszej sieci, powstała ona w październiku 2014 roku z inicjatywy Karoliny "Kosmitka" i Mateusza "Kosmita/Matix". Prosperowała bardzo dobrze, posiadaliśmy kilka serwerów lecz najpopularniejszymi były Paintball Mod oraz Only de_dust2 na którym podczas jednego ze streamów w serwisie twitch.tv w październiku 2016 roku grał sam PashaBiceps z Virtus.pro. Niestety w Kwietniu 2017 roku Karolina postanowiła zamknąć sieć. W sierpniu Sieć  postanowił reaktywować Mateusz "Dziadek" który przez ostatnie miesiące przed zamknięciem sieci był głównym Administratorem sieci wraz Adamem "Babcia".
Mimo że sieć powstaje na nowo z nowym właścicielem jesteśmy ekipa profesjonalna i zgrana choć dołączyło do nas kilka nowych osób.

Osoby chętne do współpracy prosimy o pisanie bezpośrednio na steam do którego link jest niżej a nie przez forum, ponieważ jest jeszcze w fazie prac.
http://steamcommunity.com/id/Dziadekpl/

gg 58256836

email [email protected]

Pozdrawiamy ekipa Cs-NaPlusie.eu

Opublikowano

Zapraszamy serdecznie na NoMoreKills, serwerownia gier oraz turnieje z nagrodami!
Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Global Offensive i League of Legends!
Poszukujemy graczy którzy zostaną ekipą NoMoreKills
Odwiedź nas na stronie: www.nomorekills.pl

Nazwa serwera: www.nomorekills.pl [Only DD2] ^ 1shot1kill.pl
Ilość slotów: 16 (gdy tylko serwer się rozkręci sloty zostaną zwiększone na maksa)
Typ serwera: Counter-Strike 1.6
Adres IP: 91.224.117.15:27295
Adres forum: www.nomorekills.pl
Właściciel: PESS
Platforma: NonSteam/Steam
HLTV: http://d1.hltv.org.pl/48057
AMX BANS: http://nomorekills.pl/bany/cs16_onlydd2/ban_list.php
Monitoring: b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Nazwa serwera: www.nomorekills.pl [Zombie] ^ 1shot1kill.pl
Ilość slotów: 16 (gdy tylko serwer się rozkręci sloty zostaną zwiększone na maksa)
Typ serwera: Counter-Strike 1.6
Adres IP: 137.74.1.201:27125
Adres forum: www.nomorekills.pl
Właściciel: PESS
Platforma: NonSteam/Steam
HLTV: http://f1.hltv.org.pl/48055
AMX BANS: http://nomorekills.pl/bany/cs16_zombie/ban_list.php
Monitoring: b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

 

olx.png

 

Jeżeli potrzebujesz:

  • wysoko wydajny serwer www, który uciągnie ogromny ruch, a w dodatku będzie pracował na bezpiecznym protokole https,
  • pomocy przy tworzeniu odrębnych projektów typu serwery gier, teamspeak lub inne(nie boje się nowych wyzwań),
  • zarządzać serwerem dedykowanym, by w prosty sposób stworzyć mniejsze serwery VPS,
  • stałej administracji serwera, czyli monitoring, aktualizacje, a także rozwój bieżącej architektury,
  • re-modernizacji swojego dotychczasowego serwera, a także przeniesienie swoich usług między serwerami,
  • skryptów BASH do automatyzacji procesów,
  • sieci VPN w celu zabezpieczenia połączenia do serwera i nie tylko,
  • serwer proxy by np. usprawnić pracę łącza domowego lub mieć podgląd na użytkowników sieci,
  • kompilacji jądra systemu wraz z łatką grsecurity, która zwiększy poziom bezpieczeństwa serwera,
  • konfiguracji firewall'a systemowego jak i fizycznego dostarczonego przez dostawcę,
  • unikalnego systemu kopii zapasowej(backup), by Twoje dane były zawsze bezpieczne,
  • wydajnego i bezpiecznego serwera poczty, któremu nie groźne będzie miliony maili, a także nie zagości na nim SPAM,
  • administratora, który dostosuje się pod Twoje potrzeby, a nie własne.
 
e-mail: [email protected] || GG: 1165911 || PW
Opublikowano (edytowane)

Serdecznie zapraszam na forum Evolucion.pl
Poszukuje wszelkiego rodzaju serwerów cs 
Oraz osób na rangę:
– Moderator
– UBT
– Grafik
– Redaktor 
Rangi oczywiście po złożeniu stosownego podanie oaz jego rozpatrzeniu.

Kontakt: GG:52739824

Edytowane przez Ripo
Opublikowano
05766766228134149029.png
 
Witam szukamy jako,że reaktywujemy siec szukamy ludzi,którzy posiadają swoje serwery ponadto szukamy:
 
-Grafików
-Ppiekunów serwera
-UnBanTeam
-Adminów
-Moderatorów
i oczywiście stałych,poważnych i zaangażowanych ludzi :) 
 
Coś o nas:
 
Jesteśmy ekipą która działa od 2012r Od początku wszyscy mieliśmy wspólny język. Marka InterGames.pl powstała w 2017 roku wczesniej posiadaliśmy również forum Cs-NieTaLiga, od początku istnienia była tworzona przez Timo oraz inne osoby o których oczywiście pamiętamy.Jesteśmy grupa administracji,która dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz traktuje to ich na poważnie. Cóż można jeszcze dodać jesteśmy dojrzała i ogarnięta administracja.Odwiedz nas na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas pisz śmiało:

GG [MOJE] - 58595651
SUPPORT FORUM GG - 62120943
FORUM - InterGames.pl
 
Opublikowano

ZOSTANĘ

 

moderatorem

 

junior adminem

 

Administratorem

 

OFERUJE

 

wiek 20+

ts3 jak jest wymagany 

 

mutacja

 

składki 

 

kontakt 

 

GG : 63398281

Opublikowano
05766766228134149029.png&key=7c602650039
Witam szukamy jako,że reaktywujemy siec szukamy ludzi,którzy posiadają swoje serwery ponadto szukamy:
 
-Grafików
-Ppiekunów serwera
-UnBanTeam
-Adminów
-Moderatorów
i oczywiście stałych,poważnych i zaangażowanych ludzi :) 
 
Coś o nas:
 
Jesteśmy ekipą która działa od 2012r Od początku wszyscy mieliśmy wspólny język. Marka InterGames.pl powstała w 2017 roku wczesniej posiadaliśmy również forum Cs-NieTaLiga, od początku istnienia była tworzona przez Timo oraz inne osoby o których oczywiście pamiętamy.Jesteśmy grupa administracji,która dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz traktuje to ich na poważnie. Cóż można jeszcze dodać jesteśmy dojrzała i ogarnięta administracja.Odwiedz nas na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas pisz śmiało:

GG [MOJE] - 58595651
SUPPORT FORUM GG - 62120943
FORUM - InterGames.pl
Opublikowano (edytowane)

http://evolucion.pl/index.php

Serdecznie zapraszam na sieć na której nie będziesz się nudził


Nasze Serwery

onlydd2.png

b_350_20_c50b0b_c50b0b_FFFFFF_04406F.png

Poszukujemy Adminów jak i stałych graczy

jailbreak.png

b_350_20_c50b0b_c50b0b_FFFFFF_04406F.png

Serwer w trakcie budowy

Masz pomysł co można by było dodać ?

Pomóż nam w rozwijaniu serwera i napisz swoja propozycje

csgomod.png

b_350_20_c50b0b_c50b0b_FFFFFF_04406F.png

Nowy serwer na naszej sieci który rozwija się bardzo szybko 

teamspeak.png

b_350_20_c50b0b_c50b0b_FFFFFF_04406F.png

Nasz ts nie jest najlepszy ale panuje tam bardzo miła atmosfera

Poszukujemy

Moderatorów Ts3

Adminów Ts3

 

Edytowane przez Ripo
Opublikowano
Dnia 22.08.2017 o 21:24, `INq napisał:

Dołączę do sieci cs 1.6 i cs:go JAko

-Wspolwlasiciel

-Administartor

-Junor Admin

-Technik Forum

 

 

 

Co Oferuje?

 

-Doświadczenie

-czas

-Zaangazowanie

-pomoc finansowa

 

 

GG:63532785

 

 

 

Opublikowano

Siemano! Chcielibyśmy Was zaprosić na naszą sieć serwerów Counter-Strike, a późniejszym czasie, nawet innych gier. Czas pokaże. Teraz pytanie, czym ona różni się od innych? Generalnie rzecz biorąc, to posiadamy ogarniętą administrację. Zdaję sobie sprawę, że to zapewniają wszyscy, lecz w gruncie rzeczy, to my naprawdę posiadamy ekipę z mózgami, która nie pozwoli na zaśmiecanie forum bezsensownymi sprzeczkami spowodowanymi zwykle błahymi powodami, jak to w przypadku graczy, często bywa. Nie damy rozprzestrzeniać się patologii u nas. Tego bądźcie pewni. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie odnośnie naszej strony. Poprawimy to co się da, dodamy to co uznacie za potrzebne oraz wyrzucimy co zbędne. Rekrutacja już ruszyła! Od tej chwili, możecie zamieszczać podania na wybraną przez siebie rangę. Ważną są chęci, zaangażowanie, dużo wolnego czasu, a także wiedza na temat konkretnego stanowiska. Nic więcej od was nie oczekujemy. Przed złożeniem podania, prosimy zapoznać się z zamieszczonymi w dziale Rekrutacja wzorami. W tym też dziale, należy zamieszczać swoje aplikacje na rangi. Szukamy przede wszystkim: moderatorów na forum, natomiast do serwerów techników oraz opiekunów. Ponadto, potrzebujemy również grafików, jak i redaktorów. Na koniec, chcieliśmy dodać, że jesteśmy nową i szybko rozwijającą się siecią. Mamy nadzieję, że nie zanudziliśmy Was na śmierć oraz, że zachęciliśmy choć trochę na odwiedzenia RazemPoFraga.pl!

 

Pozdrawiamy, ekipa RPF.

Opublikowano

Mam na imie Krystian lat 19 .Serwerami cs zajumuje  sie od ok 2 lat wieć wiem wszystko co i jak.Posiadalem wlasna siec  ktora bardzo dobrze prosferowala ale ze wzgledow osobistych musialem zamknac siec.

 

Dołoacze do sieci jako:

-Wspolwlasciciel

-Administrator

-Junior Admin

 

 

 

Oferuje:

 

-Doswiadczenie

-Czas

ITD

 GG:63633575

 

Opublikowano

Szukam pilnie adminów

 

informacje :

 

- Na nowy serwer cod mod - 201 lvl

- Daje dostęp do premek i vipa

- Kontakt gg  62706562

- Szukam jeszcze kilka osób i odpalam serwer + reklame na csseti wiec serwer będzie 32/32 :)

Co po tym jak 32/32 jak nie bedzie adminów ;/

Więc najpierw administracja potem gracze...

 

Pisać gg :  62706562

Opublikowano (edytowane)

Poszukuje ogarniętego teamu +17 do reaktywacji sieci GrandSkill.pl

Forum z mojej strony jest praktycznie gotowe, wystarczy dodać tylko pare poprawek

Posiadam stałe dochody więc pieniądze na host, serwery czy reklame są w zasięgu ręki.

Pracuje w tygodniu od 8:00-16:00 jednakże moge w tym czasie operować siecią.

Kontakt: gg 12848865

Edytowane przez K4eS
Opublikowano

Dołączę do sieci cs 1.6 jako moderator/junior admin/opiekun serwera.

Oferuje kilkuletnie doświadczenie, znajomość tematu i ewentualne wsparcie finansowe :)

gg:4467426

Opublikowano

Siemano wszystkim. Poszukujemy na multi-gaming Blackside ekipy o której napiszę niżej. 

W skrócie. Multi-gaming założony przez 3 właścicieli kolejno 29, 24 i 24 lata. Reszta administracji także pełnoletnia i z pełnym zaangażowaniem. Przez okres roku wszystko było przygotowywane z minimalną reklamą. 

Teraz kiedy zbliżamy się do dopięcia wszystkich serwerów planujemy sporą reklamę (wchodzi w to również sporo warte pozycjonowanie i optymalizacja, co z taką konkurencją to ciężki kawałek chleba), która wypromuje multi-gaming na wysokie pozycje. Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać". Odrobinę więcej mogę napisać na gg lub pw. Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. 

 

Kogo poszukuję? 

  • - Techników AMXX, SM, LUA (tibia) 
  • - Opiekunów serwerów CS 1.6, GO oraz z czasem CoD czy Battlefield 2 i 4
  • - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media
  • - UB Team 
  • - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju multi-gamingu (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów)
  • - Właścicieli serwerów (Na tę chwilę potrzebujemy +2 serwery Team Fortress lub serwery CoD, BF2 i 4 lub takie które nie widnieją w naszej ofercie :) )

 

Co oferuję?

  • Stanowiska zależne od funkcji
  • Cotygodniowe wypłaty z wykonanej roboty (z której widać efekt w ilości graczy na serwerach) dla techników lub redaktorów social media dobrze rozwijających społeczność
  • Dla UB teamu dostęp do bansów oraz administratorów na serwerach
  • Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały multi-gaming
  • Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli multi-gamingu

 

Co do zrobienia?

  • Prawie gotowy styl autorski pod główne forum
  • Dopięcie serwera minecraft
  • Dopięcie serwera metin2
  • Dopięcie serwerów Tibia (2x)
  • Stworzenie grywalnych paczek pod CS'y 1.6 i GO
  • Kilka skryptów Tibia do zrobienia
  • Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach
  • Rozwinięcie social media

 

Czym dysponujemy?

  • 1x serwer dedykowany w sdc (128gb ram duov2 jeśli kogoś interesują parametry) - pod gry Tibia,Minecraft, CS'y, CoD'y
  • 1x 8 GB ram Pod resztę gier: Rust, L42D, CS:GO, BattleField
  • 1x serwer dedykowany ovh pod strony gier i główne forum
  • Sys-adminami linux i unix
  • Doświadczeniem w organizacji i marketingu
  • Fachową grafiką 
  • $$$ :)
  • Dobrym projektem i autorskim systemem zadań



Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. 

 

Konakt:

GG: 62802675

FB: SSGBlackside

PW tu forum.

 

Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. 

Opublikowano
Witam szukamy jako,że reaktywujemy siec szukamy ludzi,którzy posiadają swoje serwery ponadto szukamy:
 
-grafików
-opiekunów serwera
-UnBanTeam
-Adminów
i oczywiście stałych,poważnych i zaangażowanych ludzi :) 
 
Coś o nas:
 
Jesteśmy ekipą która poznała się w 2017 roku. Od początku wszyscy mieliśmy wspólny język. Marka FastFrag.pl powstała w 2013 roku, od początku istnienia była tworzona przez Mateo oraz inne osoby o których oczywiście pamiętamy.Jesteśmy grupa administracji,która dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz traktuje to ich na poważnie. Cóż można jeszcze dodać jesteśmy dojrzała i ogarnięta administracja.Odwiedz nas na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas pisz śmiało:
 
GG:32998447
Opublikowano

Witamy!

Szukamy sieci dla naszego serwera TeamSpeak 3!

88996153983712438349_thumb.jpg

Nasz serwer TeamSpeak 3 posiada miłą atmosferę i administracje!
Szukamy również adminów więc jeśli myślisz że się nadajesz i znasz się na tym zapraszamy!
Pisać PW !

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

olx.png

 

Jeżeli potrzebujesz:

  • wysoko wydajny serwer www, który uciągnie ogromny ruch, a w dodatku będzie pracował na bezpiecznym protokole https,
  • pomocy przy tworzeniu odrębnych projektów typu serwery gier, teamspeak lub inne(nie boje się nowych wyzwań),
  • zarządzać serwerem dedykowanym, by w prosty sposób stworzyć mniejsze serwery VPS,
  • stałej administracji serwera, czyli monitoring, aktualizacje, a także rozwój bieżącej architektury,
  • re-modernizacji swojego dotychczasowego serwera, a także przeniesienie swoich usług między serwerami,
  • skryptów BASH do automatyzacji procesów,
  • sieci VPN w celu zabezpieczenia połączenia do serwera i nie tylko,
  • serwer proxy by np. usprawnić pracę łącza domowego lub mieć podgląd na użytkowników sieci,
  • kompilacji jądra systemu wraz z łatką grsecurity, która zwiększy poziom bezpieczeństwa serwera,
  • konfiguracji firewall'a systemowego jak i fizycznego dostarczonego przez dostawcę,
  • unikalnego systemu kopii zapasowej(backup) działającego w czasie rzeczywistym, by Twoje dane były zawsze bezpieczne,
  • wydajnego i bezpiecznego serwera poczty, któremu nie groźne będzie miliony maili, a także nie zagości na nim SPAM,
  • administratora, który dostosuje się pod Twoje potrzeby, a nie własne.
 
e-mail: [email protected] || GG: 1165911 || PW
Edytowane przez kastaniety
Opublikowano (edytowane)
Witam szukamy jako,że reaktywujemy siec szukamy ludzi,którzy posiadają swoje serwery ponadto szukamy:
 
-grafików
-opiekunów serwera
-UnBanTeam
-Adminów
i oczywiście stałych,poważnych i zaangażowanych ludzi :) 
 
Coś o nas:
 
Jesteśmy ekipą która poznała się w 2017 roku. Od początku wszyscy mieliśmy wspólny język. Marka FastFrag.pl powstała w 2013 roku, od początku istnienia była tworzona przez Mateo oraz inne osoby o których oczywiście pamiętamy.Jesteśmy grupa administracji,która dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz traktuje to ich na poważnie. Cóż można jeszcze dodać jesteśmy dojrzała i ogarnięta administracja.Odwiedz nas na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas pisz śmiało:
 
GG:32998447
Kontakt PW na forum tutaj
 
 
logo.png

 

 

5679414056294451111039.png

 

dd216.png

 

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

 

Nazwa serwera:FastFrag.pl [Dust_2 Maps]
Właściciel serwera: LewyBrzeG
IP serwera: 46.29.21.219:27295
Typ serwera: Steam/Non Steam
Ilośc slotów: 21
Forum:FastFrag.pl

 

serwerts3.png

 

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

 

Nazwa serwera:FastFrag.pl [TS3]
Właściciel serwera: xMrM
IP serwera: 178.32.205.170:9999
Typ serwera: Dla wszystkich
Ilośc slotów: 30
Forum:FastFrag.pl
Edytowane przez FastFrag

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...