Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszukuje:


 


Adminów na Rozkrecony Serwer COD MOD 501  ( ip w mojej sygnaturze)


 


Oferuje:


 


+ 28 slotów 


+ Stala Reklama Serwera


+ rozwinięte serwer/serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


Składka dla graczy NON STEAM!: 7.38 SMS / 4 zl Przelew na 31 dni


STEAM = DARMOWY ADMIN!


 


Kontakt PW | Gadu Gadu: 50025072

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, posiadam własną serwerownię (nie dużą, bo dopiero się rozwijamy). W związku z tym poszukujemy osób z serwerami cs 1.6 lub cs:go,inne serwery też milewidziane.

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy?

 

- Gotowe opłacone forum wraz z domeną

- Komunikator teamspeak do dyspozycji całej serwerowni

- Rangę oraz dział na forum

- Ewentualną pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - PW na forum/ GG:4677354

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano (edytowane)

Witam, zostanę - Junior Adminem - Administratorem - ew. Moderatorem na forum CS 1.6 / GO.

 

Od siebie mogę zaoferować:

                                                 wieloletni staż, doświadczenie;

                                                 wsparcie finansowe;

                                                 17 lat;

                                                 dojrzałość;

                                                 sporą aktywność w tygodniu jak i w weekend; 

                                                 zaangażowanie w forum i serwery;

                                                 szybki kontakt... i wiele, wiele więcej.

 

Moje oczekiwania wobec Was: 

                                                 zaangażowanie w sieć i nie zamknięcie jej po kilku dniach;

                                                 dobry kontakt;

                                                 forum najlepiej IPB i oczywiście płatna domena choć rozpatrzę każdą propozycję;

                                                 przyjemną atmosferę;

 

Rozpatrzę każdą propozycję, zapraszam do kontaktu; najlepiej poprzez PW tutaj na forum bądź GG: 37099665

                                                

                                               

Edytowane przez Ste am
Opublikowano

 

­Zostanę:

 

Administratorem

Junior Adminem

Moderatorem

 członkiem UbTeam

 

na nowo otwartej sieci serwerów!

 

Czego oczekuję?

Płatnej domeny (.eu/.pl/.com)

Finansów na reklamy serwerów

Dojrzałej Administracji

Fajnej atmosfery

 

Co oferuję?

Dużo wolnego czasu.

Doświadczenie

Pomocy przy serwerach (od strony technicznej)

Zaangażowania

Opublikowano

Witam poszukuję ogarniętej administracji na serwer ONLY DD2 (IP serwera w sygnaturze)


 


 


 


Oferuje:


 


+ 25 slotów


+ Serwer cały czas jest reklamowany


+ sieć z rozwiniętymi serwerami/forum na silniku IPB


+ Miłą atmosferę


+ Dobry kontakt z administracją


+ Kulturę 


+ Doświadczenie w sieciach CS


 


Wymagam:


 


+ Doświadczenie w administrowaniu


+ Gadu Gadu


+ Kultury


+ Stanowczości 


+ Aktywności


+ Składki 


 


 


Kontakt GG: 36782666


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Opublikowano (edytowane)

Witam, zostanę - Junior Adminem - Administratorem - ew. Moderatorem na forum CS 1.6 / GO.

 

Od siebie mogę zaoferować:

                                                 wieloletni staż, doświadczenie;

                                                 wsparcie finansowe;

                                                 17 lat;

                                                 dojrzałość;

                                                 sporą aktywność w tygodniu jak i w weekend; 

                                                 zaangażowanie w forum i serwery;

                                                 szybki kontakt... i wiele, wiele więcej.

 

Moje oczekiwania wobec Was: 

                                                 zaangażowanie w sieć i nie zamknięcie jej po kilku dniach;

                                                 dobry kontakt;

                                                 forum najlepiej IPB i oczywiście płatna domena choć rozpatrzę każdą propozycję;

                                                 przyjemną atmosferę;

 

Rozpatrzę każdą propozycję, zapraszam do kontaktu; najlepiej poprzez PW tutaj na forum bądź GG: 37099665

Edytowane przez Ste am
Opublikowano

 

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano (edytowane)

­Poszukuje kogoś do utworzenia serwera (Paintball).

Opiekun musi :

- być obeznany w dziedzinie amxx

- mieć 16+ lat

- płacić składki (30.75 sms, przelew 15 zł)

 

Serwer postawię jak tylko będzie fundusz na reklamę!

Składka jest jednorazowa!

 

Kontakt:

PW

GG 52152633

Edytowane przez DarnoczeG
Opublikowano

Witam , część i czołem . Szukamy @topic. Więcej informacji na PW. Zgłaszać się na PW 

-------------------------

Mamy rozkręcone w miarę forum i 2 rozkręcone serwery które stoją już po 4 miesiące oraz wykupione 2 reklamy na te serwery  ;)

-------------------------

Zapraszamy !!!
Więcej informacji PW  :)

Opublikowano

Poszukujemy:


Administracji na serwery CS:GO oraz 1.6


Moderatorów na Forum,


Grafików na Forum,


 


Oferujemy:


Stabilne forum,


Rozkrecone serwery,


Unikalne serwery. COD, Surf, 5Maps, Csgo-5vs5 oraz Csgo-DM


 


Kontakt: GG:42652091


Opublikowano (edytowane)

Siemanko.
Jestem Patryk, mam 16lat i dużo wolnego czasu. Jestem osobą dyplomatyczną, wszelkie sprawy rozwiązuje polubownie.
Chętnie zostałbym 
-UBteam
-Adminem
na jakiejś serwerowni, najlepiej cs 1.6. Mam za sobą ponad półroczny staż na serwerowni, która upadła jakiś czas temu, może ktoś kojarzy, może nie, nazywała się "zastrzel.pl". Byłem tam adminem Zombiemoda (półroku służyłem) oraz 2 miesiące przed upadkiem dołączyłem do Unbanteam'u.
Kontakt

-PW

-GG   48092378   

-Steam http://steamcommunity.com/id/dragongalax    

Edytowane przez minostar


RlFQd56.png

Opublikowano

2890714622678331492501.gif


 


 


Zostanę Moderatorem / Adminem / Opiekunem Itp.


 


Oferuje: 


 


► Zaangażowanie.


 Dojrzałość. 

► Doświadczenie. 

► Bardzo Dobrą Znajomości AMXX.

- Konfiguracje serwera. 

- Modyfikacje pluginów/paczek amxx. 

► Znajomości Silnika myBB / IPB. 

► Dobry Kontakt  GG / TeamSpeak 3.

I wiele więcej.

 

Oczekuje:

 

► Porządnego projektu który nie padnie po miesiącu.

► W miarę rozwiniętych serwerów / forum.

► Bardzo dobrze zgraną, ogarnięta i odpowiedzialną administracje sieci.

 

Po więcej informacji kierować się tutaj na pw od razu proszę o konkrety !

 

 

2890714622678331492501.gif

 

 

Opublikowano

 Poszukuje:


 


Adminów na Rozkrecony Serwer COD MOD 501  ( ip w mojej sygnaturze)


 


Oferuje:


 


+ 28 slotów 


+ Stala Reklama Serwera


+ rozwinięte serwer/serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


 


Wymagam:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


Składka dla graczy NON STEAM!: 7.38 SMS / 4 zl Przelew na 31 dni


STEAM = DARMOWY ADMIN!


 


Kontakt PW | Gadu Gadu: 50025072


Opublikowano

Poszukuje:


 


Moderatora


AntiCheata


Grafika


Redaktora


 


Oferujemy:


- rozkręcone serwery CS 1.6 jak i CS:GO


- ogarniętą Administrację


- dobry kontakt


- przejrzyste forum


 


Oczekujemy:


Moderator- opiekowaniem się forum. Zamykaniem starych tematów, ostrzeganie notkami jeśli gracz łamie Regulamin i w ostateczności ukarania warnem.


AntiCheat - przeglądanie demek/ss i ocenianie ich. Przeglądanie skarg na forum oraz ich rozpatrywanie.


Grafik - wypełnianie zleceń przez innych użytkowników


Redaktor - prowadzenie gazetki forumowej ewentualnie prowadzenie wywiadów i ciekawych artykułów.


 


Kontakt:


GG: 48312611

Opublikowano (edytowane)

Witam! Nazywam się Olaf jestem w wieku 16 lat. Mieszkam w Zabrzu województwa Śląskiego. Na codzień interesuje się komputerami w przyszłości chciałbym zostać technikiem informatyki.

 

Zostanę Adminem serwera CS 1.6.

 

Oferuje:

- Aktywność na serwerze.

- TeamSpeaka jak i sprawny mikrofon.

- 16 lat.

- Pomoc na serwerze.

- Znajomość najważniejszych rzeczy na Amx.

- Szybki kontakt ze mną.

 

Wymagam:

- Brak wymaganych składek.

- Miła Administrację.

 

Kontakt:

- Gg (4401596).

Edytowane przez olaf1033
Opublikowano (edytowane)

Chętnie dopiszę swój serwer (aktualnie DiabloMod), dowolna ilość slotów (posiadam serwer dedykowany) do jakiejś sieci. Wzięło mnie po kilku latkach na CS, ogarnąłem sobie dość fajny, stabilny serwerek jednak nie mam zamiaru zakładać żadnej sieci serwerów. Na czym to będzie polegać? Dajecie mi opiekuna, dział na forum i reklamę - dostajecie stabilny serwer z unikatowym jak na obecne czasy modem, bez bugów i z DOWOLNĄ ilością slotów jaką sobie wymarzycie. Zainteresowani kontaktować się przez PW.

Edytowane przez Sproket
Opublikowano

 Poszukuje:


 


Adminów na Rozkrecony Serwer COD MOD 501  ( ip w mojej sygnaturze)


 


Oferuje:


 


+ 28 slotów 


+ Stala Reklama Serwera


+ rozwinięte serwer/serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


 


Wymagam:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


Składka dla graczy NON STEAM!: 7.38 SMS / 4 zl Przelew na 31 dni


STEAM = DARMOWY ADMIN!


 


Kontakt PW | Gadu Gadu: 50025072


Opublikowano (edytowane)

Poszukuje:

 

Adminów na Rozkrecony Serwer COD MOD 501  ( ip w mojej sygnaturze)

 

Oferuje:

 

+ 28 slotów 

+ Stala Reklama Serwera

+ rozwinięte serwer/serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

 

Wymagam:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

Składka dla graczy NON STEAM!: 7.38 SMS / 4 zl Przelew na 31 dni

STEAM Z CS 1.6 = DARMOWY ADMIN!

 

Kontakt PW | Gadu Gadu: 50025072

Edytowane przez soul147ah
Opublikowano

Poszukujemy do nowo powstałej sieci ludzi na różne stanowiska oraz serwerów z chęcią rozwoju! Po więcej informacji zapraszam na gg: 48749285

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...