Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, gdyż nie ma sensu.

Potrzebujesz osoby, która wykona dla Ciebie:

@Stronę WWW,

@Grafikę,

@Portfolio.

@Oraz inne prace.

 

Jeśli tak to zapraszam pod nr GG: 54415712 a uzyskasz więcej informacji.

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam , nowo powstała sieć serwerów poszukuje serwerów CS oraz przede wszystkim Was drodzy gracze !

 

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy?

 

- Opłacone forum

- Komunikator teamspeak

- Rangę oraz dział na forum

- Pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - GG: 3610915

Opublikowano

Witam.

Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, gdyż nie ma sensu.

Potrzebujesz osoby, która wykona dla Ciebie:

@Stronę WWW,

@Grafikę,

@Portfolio.

@Oraz inne prace.

 

Jeśli tak to zapraszam pod nr GG: 54415712 a uzyskasz więcej informacji.

Opublikowano

Szukam Technika (cs 1.6 oraz cs:go). Który jest w stanie stworzyć serwer.
kontakt pw oraz gg: 45650818

Opublikowano

Nasza sieć ma już przeszło 4 lata, miała wzloty i upadki. 

Cały czas staramy dopasowywać serwery do Waszych potrzeb, aby gra była przyjemnością. 

Co jakiś czas organizujemy porządne konkursy. 

Nasza Administracja jest młoda i doświadczona. Pełna wigoru i gotowa do najcięższych wyzwań. 

Aktualnie posiadamy cztery serwery gier, również w nasz skład wchodzi serwer TeamSpeak3. 

Na każde stanowisko trzeba spełnić wymagania, lecz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Za nic nie płacisz - nie jesteśmy siecią, która istnieje dla zysku. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego forum jak i serwerów.

Poszukujemy osób na stanowiska takie jak:

  • Admin Only DD2
  • Admin DeathMatch (ALL on ALL)
  • Admin Only AWP
  • Admin COD Mod
     
  • Redaktor
  • NewsMan
  • Grafik


    MASZ SERWER COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE I SZUKASZ SIECI? NAPISZ DO NAS!



    GG do administracji sieci: 55051599

type-460x42_cborder-000000_ctop-222222_c

Opublikowano

Witam.
Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, gdyż nie ma sensu.
Potrzebujesz osoby, która wykona dla Ciebie:
@Stronę WWW,
@Grafikę,
@Portfolio.
@Oraz inne prace.

Jeśli tak to zapraszam pod nr GG: 54415712 a uzyskasz więcej informacji. 

Opublikowano

Witam 


 


 poszukuje:


 


Adminów na Rozkrecony Serwer Only DD2+BF2 Exp Mod  ( ip w mojej sygnaturze)


 


Oferujemy:


 


+ 31 slotów ( sloty stale powiekszane.)


+ Stala Reklama Serwera


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


Składka dla graczy NON STEAM!: 7.38 SMS / 4 zl Przelew na 31 dni


STEAM = DARMOWY ADMIN!


 


Kontakt PW | Gadu Gadu: 50025072


Opublikowano

Witam, poszukuję osoby na stanowisko opiekuna serwera w trybie natychmiastowym!

Obowiązki opiekuna:

- Wybranie moda na serwer,

- Przygotowanie serwera na rozgrywkę (jak najszybciej),

- Zajmowanie się sprawami bieżącymi oraz technicznym serwera,

- Dyspozycyjność, kultura, chęci współpracy oraz zaangażowanie,

 

Co oferuję od siebie?

- Serwer przygotowany już do działania,

- Miejsce dla serwera na forum,

- Ranga, uprawnienia do działu,

- Subkonto do serwera, 

- Działanie na własną rękę,

- Dobrze zgrana ekipa,

- Przejrzyste i ładne forum,

 

Jeżeli jesteś zainteresowany pisz:

GG: 35463299

Steam: http://steamcommunity.com/id/blaszkovsky/

 

Czekam na Ciebie!


k4L2ZMS.png

Opublikowano

5197814589841571339622.png

Witaj, poszukujemy serwerów Counter Strike do Sieci.

Obecnie posiadamy 6 serwerów Counter Strike: Global Offensive które w ciągu dnia są ciągle pełne.

Posiadamy również własnego TeamSpeak'a z 40 slotami.


Nasza sieć nie jest nastawiona tylko na serwery CS:GO dlatego też szukamy serwerów CS 1.6, by każdy mógł znaleźć coś dla Siebie.

Jeśli posiadasz dobrze prosperujący serwer na którym gra dużo na prawdę osób i szukasz sieci to serdecznie zapraszamy do nas.



3662414589841571339622.png

- Dopracowane i estetyczne forum

- Rangę Właściciel Serwera na forum jak i na TeamSpeak 3

- Własny dział serwera i możliwość edytowania wszystkiego w owym dziale

- Aktywną i pomocną Administrację (od strony technicznej)

- Miłą i aktywną społeczność

- Rozkręcone oraz dopracowane serwery

- Administrację +16 lat (nie bawimy się w przedszkole)

- W dalszym czasie możliwość dokładania się do opłat serwera

- Do 2 miesięcy silnik IPB (obecnie MyBB)

- Automatyczny sklep SMS

- AMXBans/SourceBans



8054314589841571339622.png

- Administracja serwera +16

- Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak 3

- Rozkręcony sewer

- Aktywność na forum oraz swoim serwerze

- Zaangażowanie w wybiciu forum

- Umiejętność pracy w grupie

- Podpięcie serwera pod nas AMXBans oraz Sklep SMS



8333214589841571339622.png

Steam: xAdr1an <-- kliknij
GG: 48289098
Prywatna Wiadomość



Możliwe, że o czymś zapomniałem.

Wszelkie pytania kierować na kontakt podany wyżej!

Opublikowano
Witam, posiadam własną serwerownię (nie dużą, bo dopiero się rozwijamy). W związku z tym poszukujemy osób z serwerami cs 1.6 lub cs:go,inne serwery też milewidziane. 

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera 

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy? 

 

- Gotowe opłacone forum wraz z domeną 

- Komunikator teamspeak do dyspozycji całej serwerowni

- Rangę oraz dział na forum

- Ewentualną pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - PW na forum/ GG:4677354

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano
Witam , nowo powstała sieć serwerów poszukuje serwerów CS oraz przede wszystkim Was drodzy gracze !


Czego oczekujemy?

- Profesjonalnego podejścia do sprawy
- Dojrzałości
- Chęci współpracy
- Gotowego serwera 
- Znajomości podstaw zarządzania serwerem
- Zaangażowania na forum

Co oferujemy? 

- Opłacone forum
- Komunikator teamspeak
- Rangę oraz dział na forum
- Pomoc przy serwerze
- Szybki kontakt

Kontakt - GG: 3610915 
Opublikowano

Witajcie ! 

Serwer który ma 3miechy i majacy graczy szuka dobrego forum z ludzmi !

Co oferuje?:

-CsGO MOD

-Szybki kontakt do H@ serwera

-16slotowy serwer z hltv

-Graczy na serwerze !

CZego oczekuje ? :

-Przejrzyste Forum

-Miła administracja

-Ludzi na forum

-Aktywność

-Chęć współpracy

 

Kontakt:

33865919 - gg !

 

Banner serwerowy :

b_350_20_5FFF14_0C1A0A_D2E1B5_000000.png

w19t.png

Opublikowano (edytowane)
Witam wszystkich użytkowników MPCFORUM.PL

 

Mam na imię Adrian, mam 16 lat pochodzę z województwa Łódzkiego, uczęszczam do szkoły gastronomicznej ( I technikum ).

Interesuję się boksem, przygodą z tym sportem zacząłem ponad 3 lata temu, aktualnie posiadam 17 walk stoczonych z tego 11 wygranych, 2 przegrane, oraz 4 walki skończone przed czasem tzw. " T.K.O " Trenuje w klubie który jest na drugim miejscu w rankingu najlepszych klubów w Łodzi. Moim pobocznym " Hobby " jest programowanie, tworzenie stron WWW, profesjonalną moderacją witryn m.in For o tematyce Counter-Strike. Natomiast nie odchodząc od tematu, zajmuje się również " AMXX - Amx mod x" Tworzę paczki & pluginy oraz je edytuje można powiedzieć ze tym się bardziej zajmuje i wykonuje zlecenia dotyczące amxx. 

 

Posiadam małe plany, dotyczące projektu " Sieć serwerów Multiplayer ( Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike : Global Offensive ) " Wraz z kolegą chcemy postawić sieć serwerów. Szukamy osób do ekipy, na sam początek chcielibyśmy ustawić jedną stała, konkretną ekipę z pojęciem, aby zaraz nie było żadnych rekrutacji. Na te chiwlę, zamówiliśmy już dwa serwery które je połamu kończymy oraz www i domenę.

Plany na serwery mamy nastepujące, uważamy, że na sam start będzie dobry taki rozkład:

-- > Only De_Dust 2 + System RANG CS:GO + VIP < -- ( 21 slotów na początek )

-- > COD MOD 201 + Oddziały + VIP + I jakieś bajery, chcemy iść w nowoczesność zrobić dobry serwer CALL OF DUTY MOD, a nie takie standardowe jak inne serwery, dlatego tutaj jeszcze będziemy myśleć nad tym codem, aby go bardziej dopracować.

I tak jak wspomniałem wyżej, te dwa serwery myślę, ze na start będą idealne. Mamy na to pieniążki, chcemy zrobić poważny projekt oraz serwery, nie szukamy zabawy na tdzień, dwa, miesiąc, jak inni ludzie którzy stawiają sieci.

 

Co oferujemy?

 

- Pełne zaangażowanie w nasz projekt.

- Przyjemną i owocną współprace.

- Miła oraz przyjemną atmosferę,  co za tym idzie? Kultura na wysokim poziomie.

- Stabilne serwery.

- Stałe reklamy na serwery.

- Dojrzałą Administracje.

- Unikalne serwery Counter-Strike.

- Świetną oraz przyjemną grę na naszych serwerach.

- Pełen profesjonalizm

- Dojrzałość.

- Spędzanie czasu w gronie wspaniałych osób

- Wyrozumiałość.

- Znajomość silnika AMXX.

- Znajomość silnika myBB.

- Znajomość silnika PHPBB2.

- Znajomość języka HTML.

- Znajomość języka CSS.

- Szybki (wszechstrnny) kontakt z Administracją.

 

Czego oczekujemy?

 

- Umiejętności.

- Zaangażowania 

- Dosyć sporą ilość czasu oraz dyspozycyjność. (Oczywiście nie każdy jest maszyną, ale abyś raz na jakiś czas mógł poświecić chwile dla serwera).

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Znajomości Silnika myBB.

- Doskonałej wspołpracy.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Więcej informacji udzielę na PW!

 

Kontakt do mnie!

 

[GG] 58122162

Edytowane przez Tabasko.
Opublikowano

Witam , nowo powstała sieć serwerów poszukuje serwerów CS oraz przede wszystkim Was drodzy gracze !

 

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy?

 

- Opłacone forum

- Komunikator teamspeak

- Rangę oraz dział na forum

- Pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - GG: 36160915

Opublikowano
Witam, posiadam własną serwerownię (nie dużą, bo dopiero się rozwijamy). W związku z tym poszukujemy osób z serwerami cs 1.6 lub cs:go,inne serwery też milewidziane. 

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera 

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy? 

 

- Gotowe opłacone forum wraz z domeną 

- Komunikator teamspeak do dyspozycji całej serwerowni

- Rangę oraz dział na forum

- Ewentualną pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - PW na forum/ GG:4677354

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Witam zostanę administratorem serwera cs 1.6 !

 

Co oferuję ?

 

Pomoc przy serwerze

 

Banowanie cziterów

 

Pomaganie graczą na serwerze

 

Czego oczekuje ?

 

Oczekuję tylko zwykłego serwera gdzie mogę być adminem i sobię też pograć.

 

Zapraszam na pw w celu podania gg

32b998e6fea0a0c163c3eff1ccb42959.gif

Opublikowano

Witam poszukuje osoby która zgodziła by się na współprace.
Oferuje:
- serwer dedykowany
- automatyczny sklepik
- stronę internetową
- serwer ts3
- zakup reklam na stronach typu cssetti
- zakup modów oraz pluginów

Oczekuje:
- znajomość amx
- kultura

Kontakt:
GG: 2536086 / PW

Opublikowano

Witam 


 


 poszukuje:


 


Adminów na Rozkrecony Serwer Only DD2+BF2 Exp Mod  ( ip w mojej sygnaturze)


 


Oferujemy:


 


+ 31 slotów ( sloty stale powiekszane.)


+ Stala Reklama Serwera


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


Składka dla graczy NON STEAM!: 7.38 SMS / 4 zl Przelew na 31 dni


STEAM = DARMOWY ADMIN!


 


Kontakt PW | Gadu Gadu: 50025072


Opublikowano

Witam , nowo powstała sieć serwerów poszukuje serwerów CS oraz przede wszystkim Was drodzy gracze !

 

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy?

 

- Opłacone forum

- Komunikator teamspeak

- Rangę oraz dział na forum

- Pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - GG: 36160915

Opublikowano
Witam, posiadam własną serwerownię (nie dużą, bo dopiero się rozwijamy). W związku z tym poszukujemy osób z serwerami cs 1.6 lub cs:go,inne serwery też milewidziane. 

 

Czego oczekujemy?

 

- Profesjonalnego podejścia do sprawy

- Dojrzałości

- Chęci współpracy

- Gotowego serwera 

- Znajomości podstaw zarządzania serwerem

- Zaangażowania na forum

 

Co oferujemy? 

 

- Gotowe opłacone forum wraz z domeną 

- Komunikator teamspeak do dyspozycji całej serwerowni

- Rangę oraz dział na forum

- Ewentualną pomoc przy serwerze

- Szybki kontakt

 

Kontakt - PW na forum/ GG:4677354

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Witam poszukuje osoby która zostanie adminem na naszych serwerach.
Oferuje:
- gotowe serwery
- automatyczny sklepik
- stronę internetową
- serwer ts3

- range na forum

 

Oczekuje:
- znajomość amx
- kultura

 

Kontakt:
GG: 2536086 / PW

Opublikowano
Witam wszystkich użytkowników MPCFORUM.PL

 

Mam na imię Adrian, mam 16 lat pochodzę z województwa Łódzkiego, uczęszczam do szkoły gastronomicznej ( I technikum ).

Interesuję się boksem, przygodą z tym sportem zacząłem ponad 3 lata temu, aktualnie posiadam 17 walk stoczonych z tego 11 wygranych, 2 przegrane, oraz 4 walki skończone przed czasem tzw. " T.K.O " Trenuje w klubie który jest na drugim miejscu w rankingu najlepszych klubów w Łodzi. Moim pobocznym " Hobby " jest programowanie, tworzenie stron WWW, profesjonalną moderacją witryn m.in For o tematyce Counter-Strike. Natomiast nie odchodząc od tematu, zajmuje się również " AMXX - Amx mod x" Tworzę paczki & pluginy oraz je edytuje można powiedzieć ze tym się bardziej zajmuje i wykonuje zlecenia dotyczące amxx. 

 

Posiadam małe plany, dotyczące projektu " Sieć serwerów Multiplayer ( Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike : Global Offensive ) " Wraz z kolegą chcemy postawić sieć serwerów. Szukamy osób do ekipy, na sam początek chcielibyśmy ustawić jedną stała, konkretną ekipę z pojęciem, aby zaraz nie było żadnych rekrutacji. Na te chiwlę, zamówiliśmy już dwa serwery które je połamu kończymy oraz www i domenę.

Plany na serwery mamy nastepujące, uważamy, że na sam start będzie dobry taki rozkład:

-- > Only De_Dust 2 + System RANG CS:GO + VIP < -- ( 21 slotów na początek )

-- > COD MOD 201 + Oddziały + VIP + I jakieś bajery, chcemy iść w nowoczesność zrobić dobry serwer CALL OF DUTY MOD, a nie takie standardowe jak inne serwery, dlatego tutaj jeszcze będziemy myśleć nad tym codem, aby go bardziej dopracować.

I tak jak wspomniałem wyżej, te dwa serwery myślę, ze na start będą idealne. Mamy na to pieniążki, chcemy zrobić poważny projekt oraz serwery, nie szukamy zabawy na tdzień, dwa, miesiąc, jak inni ludzie którzy stawiają sieci.

 

Co oferujemy?

 

- Pełne zaangażowanie w nasz projekt.

- Przyjemną i owocną współprace.

- Miła oraz przyjemną atmosferę,  co za tym idzie? Kultura na wysokim poziomie.

- Stabilne serwery.

- Stałe reklamy na serwery.

- Dojrzałą Administracje.

- Unikalne serwery Counter-Strike.

- Świetną oraz przyjemną grę na naszych serwerach.

- Pełen profesjonalizm

- Dojrzałość.

- Spędzanie czasu w gronie wspaniałych osób

- Wyrozumiałość.

- Znajomość silnika AMXX.

- Znajomość silnika myBB.

- Znajomość silnika PHPBB2.

- Znajomość języka HTML.

- Znajomość języka CSS.

- Szybki (wszechstrnny) kontakt z Administracją.

 

Czego oczekujemy?

 

- Umiejętności.

- Zaangażowania 

- Dosyć sporą ilość czasu oraz dyspozycyjność. (Oczywiście nie każdy jest maszyną, ale abyś raz na jakiś czas mógł poświecić chwile dla serwera).

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Znajomości Silnika myBB.

- Doskonałej wspołpracy.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Więcej informacji udzielę na PW!

 

Kontakt do mnie!

 

[GG] 58122162
Opublikowano

Cześć, poszukuję ekipy która chcę stworzyć sieć serwerów Counter-Strike.


 


Z mojej strony oferuję postawienie forum na silniku IPB.


 


Wymagam:


 


- Umiejętności,


- Zaangażowania,


- Poczucia humoru,


- Zaufania,


- Dobrego kontaktu,


- Trochę wolnego czasu.


 


Jeżeli chcesz dowiedzieć się na temat moich umiejętności, zapraszam na PW.


 


 


Pozdrawiam, Lorens.


Opublikowano
Witam wszystkich użytkowników MPCFORUM.PL

 

Mam na imię Adrian, mam 16 lat pochodzę z województwa Łódzkiego, uczęszczam do szkoły gastronomicznej ( I technikum ).

Interesuję się boksem, przygodą z tym sportem zacząłem ponad 3 lata temu, aktualnie posiadam 17 walk stoczonych z tego 11 wygranych, 2 przegrane, oraz 4 walki skończone przed czasem tzw. " T.K.O " Trenuje w klubie który jest na drugim miejscu w rankingu najlepszych klubów w Łodzi. Moim pobocznym " Hobby " jest programowanie, tworzenie stron WWW, profesjonalną moderacją witryn m.in For o tematyce Counter-Strike. Natomiast nie odchodząc od tematu, zajmuje się również " AMXX - Amx mod x" Tworzę paczki & pluginy oraz je edytuje można powiedzieć ze tym się bardziej zajmuje i wykonuje zlecenia dotyczące amxx. 

 

Posiadam małe plany, dotyczące projektu " Sieć serwerów Multiplayer ( Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike : Global Offensive ) " Wraz z kolegą chcemy postawić sieć serwerów. Szukamy osób do ekipy, na sam początek chcielibyśmy ustawić jedną stała, konkretną ekipę z pojęciem, aby zaraz nie było żadnych rekrutacji. Na te chiwlę, zamówiliśmy już dwa serwery które je połamu kończymy oraz www i domenę.

Plany na serwery mamy nastepujące, uważamy, że na sam start będzie dobry taki rozkład:

-- > Only De_Dust 2 + System RANG CS:GO + VIP < -- ( 21 slotów na początek )

-- > COD MOD 201 + Oddziały + VIP + I jakieś bajery, chcemy iść w nowoczesność zrobić dobry serwer CALL OF DUTY MOD, a nie takie standardowe jak inne serwery, dlatego tutaj jeszcze będziemy myśleć nad tym codem, aby go bardziej dopracować.

I tak jak wspomniałem wyżej, te dwa serwery myślę, ze na start będą idealne. Mamy na to pieniążki, chcemy zrobić poważny projekt oraz serwery, nie szukamy zabawy na tdzień, dwa, miesiąc, jak inni ludzie którzy stawiają sieci.

 

Co oferujemy?

 

- Pełne zaangażowanie w nasz projekt.

- Przyjemną i owocną współprace.

- Miła oraz przyjemną atmosferę,  co za tym idzie? Kultura na wysokim poziomie.

- Stabilne serwery.

- Stałe reklamy na serwery.

- Dojrzałą Administracje.

- Unikalne serwery Counter-Strike.

- Świetną oraz przyjemną grę na naszych serwerach.

- Pełen profesjonalizm

- Dojrzałość.

- Spędzanie czasu w gronie wspaniałych osób

- Wyrozumiałość.

- Znajomość silnika AMXX.

- Znajomość silnika myBB.

- Znajomość silnika PHPBB2.

- Znajomość języka HTML.

- Znajomość języka CSS.

- Szybki (wszechstrnny) kontakt z Administracją.

 

Czego oczekujemy?

 

- Umiejętności.

- Zaangażowania 

- Dosyć sporą ilość czasu oraz dyspozycyjność. (Oczywiście nie każdy jest maszyną, ale abyś raz na jakiś czas mógł poświecić chwile dla serwera).

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Znajomości Silnika myBB.

- Doskonałej wspołpracy.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Więcej informacji udzielę na PW!

 

Kontakt do mnie!

 

[GG] 58122162

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...