Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
Cześć tu Sheamus.

Wracam po kilku latach do cs'a i chciałbym założyć serwer.

Poszkuję dla niego fora.

Serwer będzie typu HNS "są tylko 3 w polsce takie "

Zalety jakie mogę dać ?

Darmową profesionalną grafikę od siebie.

 

Kotnakt gg 34464846

Edytowane przez Sheamusekk

2h4hm6p.png

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie i Zapraszam na Elitarną sieć serwerów !

Czego / kogo poszukujemy :

-Moderatora
-Stałych forumowiczów
-Adminów na Nasze serwery
-Serwerów Cs 1.6 (ZM/CoD/JB/BF/DR/PB)
-Uczciwych i rzetelnych ludzi , chętnych do pracy w zespole


Co oferujemy :

-Konkretną , profesjonalna administrację

-Eleganckie , rozwinięte forum
-Dobrze dopracowane i rozkręcone serwery
-Ambitną i zawsze chętną do pomocy , ekipę forum
-Liczne , rozmaite konkursy 
-Rangę na forum, w zależności od predyspozycji, 

z uwzględnieniem awansu.

Zainteresowanych , zapraszam pod numer  GG : 55621047

 

Edytowane przez Cann33
Opublikowano

b_350_20_191919_191919_FFFFFF_393939.png

 

Witam, poszukuję opiekuna/ sponsora na unikatowy serwer Only DD2 + Leczenie.

Na serwerze są wgrane nowe modele broni, a także odświeżona mapa DD2.

Szukam także Adminów.

Na serwerze dziennie siedzi po 12 osób+

 

GG: 34740432

­

Opublikowano

­

logo.png 

 

Zapraszamy na nasze serwery do Counter-Strike oraz Counter-Strike : GO

 

1441193270-U8265.png

b_350_20_02213A_02213A_74F80B_02213A.png

 

Nazwa serwera: SpaceSkill.eu [Only DD2] *VIP*ASYSTY*

IP serwera: 185.38.249.16:27029

Ilość slotów: 16

Typ: Steam / Non Steam

 

Już niebawem dojdzie nowy serwer! Oczekujcie niebawem!

 

1439288790-U8265.png

rekrutacja.png

 

Zapraszamy wszystkich na naszą sieć! Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Już niedługo będzie konkurs.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Przyjmę posadę :

-członka UB TEAM

- moderatora

-opiekuna serwera

-admina CS 1.6

 

Doświadczenie  w tych sprawach ogromne ( szukam tej posady ponieważ sieć  na której miałem wszystkie wyżej wymienione posady niestety upadła ). Chętni PW lub GG: 36160915

Opublikowano

4_logo.png­


 


Witam, poszukuje ludzi do sieci.


Posiadam na początek 1 serwer cs'a, na którym gra dziennie 10+/- osób.


Poszukuje ludzi takich jak:


 


Moderator działu


UbTeam


Grafik


Junior Admin


Redaktor


Sponsorów


Serwerów 


 


Oferuje unikalne forum wraz z własnym stylem ipb, którego nikt nie posiada :)


 


GG: 34740432


Opublikowano

logo.png

 

Sieć Serwerów DS poszukuje Ludzi oraz graczy na:

 

Admina only dd2

 

Admina Cod moda

 

Admina Jailbreak

 

Admina Cs:go mods

 

Grafika

 

Opiekuna serwera

 

Redaktora

 

Graczy na forum oraz serwry.

 

Sponsora / reklamiarza - dogadamy się jak to miało by wyglądać

 

Oferuyjemy:

 

Miłą Atmosfere na forum

 

Admini 16+

 

Pomoc na forum oraz Ts

 

Domene .pl

 

Płatne forum

 

Sympatyczną administrację Forum.

 

 

Wejdz dołącz przekonaj sie nie oceniaj po okładce.

 

Zapraszamy ;)

 

 

Kontakt: Forum deathshoot.pl

Opublikowano (edytowane)

 

 

Witam.

Szukam na siec NaLajcie.eu grafika np. Do robienia bannerów itp.

 

Zapraszam tez na serwery:

 

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png

 

 

b_350_20_17E900_17E900_000000_000000.png

 

 

Szukam opiekuna / sponsorów / adminow.

Kontakt: 49844797

Edytowane przez ReduX123
b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png
Opublikowano

4_logo.png­

 

Witam, poszukuje ludzi do sieci.

Posiadam na początek 1 serwer cs'a, na którym gra dziennie 10+/- osób.

Poszukuje ludzi takich jak:

 

Moderator działu

UbTeam

Grafik

Junior Admin

Redaktor

Sponsorów

Serwerów 

 

Oferuje unikalne forum wraz z własnym stylem ipb, którego nikt nie posiada  :)

 

GG: 34740432

­

Opublikowano (edytowane)

Pilnie poszukuje czlonkow UBTeam na moja siec.

Chetnie przyjme rowniez serwery, jezeli masz serwer a nie masz sieci to pisz smialo.

Pomogę ci go również skonfigurowac itd. 

Poszukuje również grafika :D

Edytowane przez SlasherSTG
Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano (edytowane)

11_gWRdZgc.png­


Witam, poszukuje ludzi do sieci.


Posiadamy 3 serwery cs oraz 1 serwer ts 3.


DD2, BF2 oraz BB.


Poszukuje takich osób jak:


 


UbTeam


Grafik


Redaktor


Sponsorów


Serwerów 


 


 


 


Oferuje unikalne forum wraz z własnym stylem ipb, którego nikt nie posiada.


GG: 34740432


Edytowane przez Activ omom
Opublikowano

a4GEGpv.png

 

Poszukuję : 

Administratorów na 

  • FFA 
  • Only DD2 

Moderatorów 

  • Do działów 

Użytkowników,chętnych do dalszego rozwoju 

Redaktorów :

  • Którzy będą zajmowali się FB 
i1sWQY0.jpg

Opublikowano (edytowane)

logo.png


 


Poszukujemy:


- Technik od IPB [PILNE]


- Junior Admina


- Moderatora


- Serwerów CS 1.6/CS:GO


- Grafików


- Redaktorów


 


Oferujemy:


- Unikalny Styl


- Silnik IPB


- Administrację +17


- Serwer TS3


- Dopracowane Forum


- Ogarniętą Administrację


- Plany na sieć


 


Wymagania:


- Minimum 16 lat


- Sprawny mikrofon


- Zaangażowanie


- Doświadczenie


- Wiele wolnego czasu


- Chęć pomocy w rozkręceniu


- Trzeba być OGARNIĘTYM


 


Konakt:


GG: 48289098


Steam: xAdr1an


 


Pilnie poszukujemy Technika na Forum od IPB oraz Serwerów CS 1.6 oraz CS:GO!


Edytowane przez xAdr1an
Opublikowano

11_gWRdZgc.png­


Witam, poszukuje ludzi do sieci.


Posiadamy 3 serwery cs oraz 1 serwer ts 3.


DD2, BF2 oraz BB.


Poszukuje takich osób jak:


 


UbTeam


Grafik


Redaktor


Sponsorów


Serwerów 


 


 


 


Oferuje unikalne forum wraz z własnym stylem ipb, którego nikt nie posiada.


GG: 34740432


­


Opublikowano

Poszukuje współzałożyciela / sponsora do sieci o tematyce counter-strike 1.6 & cs:go

 

Posiadamy:

-Forum

-Tymczasowy Teamspeak

 

Wkrótce:

-Domena .PL (obecnie płatny hosting proserwer)

-Wiele serwerów cs:go & cs 1.6

-Rozreklamowane forum oraz serwery

 

Oczekujemy:

-Wsparcia pieniężnego na zakup i rozwój serwerów

-Doświadczenia w prowadzeniu serwera 1.6 i/lub cs:go

-Doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu forum

-Komunikatywności oraz umiejętności pracy w grupie.

 

Kontakt:

GG: 53988939

Steam: chiton / STEAM_0:1:50456211

Forum PW

Opublikowano

Szukam osoby, która poświęci czas a zrobienie forum, posiadamy serwer Cod Mod, serwer ma 27slotów, zazwyczaj jest zajęty, za zrobienie forum ogerujemy rangę Technika, bądz inne nagrody.

 

GG; 54415712,

Prywatna wiadomość.

Opublikowano (edytowane)

Zostanę Opiekunem / Współwłaścicielem Serwera cs 1.6

 

Jestem w trakcie tworzenie nowego moda do serwera cs 1.6. 

Poszukuję osoby która za sponsoruje serwer. Ja zajmować będę się stroną techniczną serwera.

Nie chce czerpać żadnych zysków z tego serwera, po prostu chcę dalej rozwijać projekt. 
 

Nazwa Moda: GangsMod 

Opis: Za każde zabójstwo gracz otrzymuje 1 monetę. Za zebrane monety może założyć gang, który następnie może ulepszać. 

Demo: 31.186.84.219:27059 

Hasło: 123

 

Projekt zamierzam rozwijać i ulepszać. 

Jestem otwarty na propozycje!

 

KONTAKT:

GG: 42489998

Steam: Qmasz

Edytowane przez Informatyk.exe
Opublikowano

Witam serdecznie.

Poszukujemy : 

-Stałych forumowiczów
-Adminów serwera
-Redaktorów
-Moderatorów

 

Jesteś zainteresowany? Pisz  GG:53357771

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...