Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

abkwt2.png

 

 

Poszukujemy adminów na serwer Only DD2. Jedyny polski serwer, który był w top10 rankingu GT.

Przeważnie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu serwer jest pełny, 31/31.

 

Jeśli masz jakieś pytania, pisz do mnie PW, jestem zastępcą opiekuna serwera, zawsze Ci pomogę.

Możesz również napisać na GG: 55028814

 

Wymagania:

  • Minimum czas spędzony na serwerze to około 15H.
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum.
  • Musi przebywać na serwerze przynajmniej tydzień.
  • Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy.
  • Przyszły admin musi mieć ukończoną mutację lub głos na poważnym poziomie.
  • Kandydat powinien być rozpoznawalny na serwerze. Innymi słowy wyróżniał się od reszty, np. skillem, znajomością moda lub innymi cechami.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Brak posiadania funkcji bądź przywilejów (np. admin serwera, moderator) w innych sieciach serwerów.
  • Posiadanie STEAM.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Czego oczekujemy od przyszłego admina:

  • Aktywności w życiu na forum, jak i serwerze.
  • Zobowiązanie się do obowiązków admina oraz znajomość podstawowych rzeczy jak regulamin.
  • Zdobywanie wiedzy w zakresie serwera.
  • Minimum zmobilizowania się w rozwoju dalszego serwera.
  • Częstego używania mikrofonu.
  • Systematyczności.

Co oferujemy przyszłemu adminowi:

  • Pracę w przyjaznym gronie adminów i administratorów.
  • Miłą atmosferę, ale i konsekwentność administratorów.
  • Dostęp do różnych rzeczy typu rezerwacja slota lub inne, ciekawe urozmaicenia jak V.I.P (jeżeli dostępne).
  • Dostęp do specjalnego działu na forum.
  • Brak opłat za admina w formach składki.
  • Wiele, wiele więcej!

 

 

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, oddam (zakaz handlu) serwer cs 1.6 opłacony na 70 dni 20 slotów.

Forum z unikalnym stylem na skrypcie ipb ze wszystkim co tam jest, pilne!

GG: 34740432

 

 

PS: Mogę też dołączyć do jakiejś sieci, ale wymagam reklamy dla mojego serwera lub pomocy w niej.

Nie chcesz, nie pisz!

­

Opublikowano

Witam serdecznie,

Kolega Schaf postanowił stworzyć swój własny projekt !

 

logolameria.png

 

Forum jest na silniku IP.Board a co idzie za tym to zapewne każdy wie. Wszystko stabilnie poukładane + włączone przyjazne linki URL co pomoże w pozycjonowaniu każdego z tematów.

 

Aktualnie na forum poszukiwane rangi to:

 

Moderator

UnBan Team

Grafik

AMXX Support

Redakcja

 

Do tego wszystkiego oczywiście zapraszam osobiście osoby z serwerami. Po wcześniejszej sieci Pana Schaf mogę stwierdzić iż naprawdę warto z nim współpracować.

 

Także jeżeli masz serwer to serdecznie Cie zapraszam do wspołpracy !

 

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

 

Witam, mam do zaoferowania serwer głosowy TeamSpeak 220 slotów.

Serwer posiada stałych użytkowników lecz nie pomaga to w jego rozwoju. 

Posiadamy: 

Music Bot 24/7 

Bot ułatwiający kontakt z Administracją 

Pełnoletnią i doświadczoną Administrację

Niskie Pingi 

Serwer dostępny 24/7 

 

 

Oczekujemy: 

 

Rozwiniętych serwerów 

Pełnoletniej Administracji 

Pomysłu na rozwój sieci/serwerów 

Wsparcia w trudnych chwilach od Administracji

 

 

 

Informacje ogólne : 

 

Posiadamy własną domenę PL która nie zostanie zmieniona na potrzeby forum. Serwer jest opłacany z góry na 2-3 miesiące "Możliwi wgląd w rachunki" więc nie ma obawy o wyłączenie serwera z dnia na dzień. Obecnie posiadam dwóch Administratorów TS'a lecz jeśli osób przybędzie będziemy szukać więcej. W miarę rozwoju TeamSpeak jesteśmy w stanie zwiększyć pojemność slotów do 250 bez obaw o koszty.

 

Kontakt : 

 

PW na mpcforum.pl 

GG: 51514148

Steam: steamcommunity.com/profiles/76561197967957655

 

Opublikowano

Witam serdecznie,

Kolega Schaf postanowił stworzyć swój własny projekt !

 

logolameria.png

 

Forum jest na silniku IP.Board a co idzie za tym to zapewne każdy wie. Wszystko stabilnie poukładane + włączone przyjazne linki URL co pomoże w pozycjonowaniu każdego z tematów.

 

Aktualnie na forum poszukiwane rangi to:

 

Moderator

UnBan Team

Grafik

AMXX Support

Redakcja

 

Do tego wszystkiego oczywiście zapraszam osobiście osoby z serwerami. Po wcześniejszej sieci Pana Schaf mogę stwierdzić iż naprawdę warto z nim współpracować.

 

Także jeżeli masz serwer to serdecznie Cie zapraszam do wspołpracy !

 

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

Chętnie zostanę Adminem/UBT/Moderatorem na sieci, gdzie będzie potrzebna pomoc, doświadczenie mam nie małe, więc zapraszam do składania ofert wyłącznie na PW.

Opublikowano (edytowane)

logo.png


 


 


Poszukujemy rozkręconych serwerów do sieci oraz osób na takie stanowiska jak:


Grafik, UB Support oraz rekdator.


 


Poszukujemy również sponsora na sieć, który min. pomógłby w rozkręceniu.


Oferujemy range na forum oraz dany % z zysków, jak wiadomo trzeba


utrzymać sieć i serwery więc nie będzie tego za dużo.


 


Aktualnie posiadamy 3 rozkręcone serwery cs 1.6, 1 serwer do mixów oraz


1 serwer głosowy TS3 do komunikowania się z ludzmi.


 


Kontakt:


GG: 49310651


PW na forum


Edytowane przez ninja12412
Uczeń
Opublikowano

Witam, szukam sieci Ktora potrzebuje :

-Opiekuna

-Moderatora

-UB team

 

 

Jestem osoba Doswiadczona.......zaufana.....sprawiediwa.... i stanowcza

W celu uzyskania dalszych info pisac na gg: 51553518 ......... Lub PW

Opublikowano

Wznawiam vpis :

 

Poszukuje sieci która poszukuje :

 

~ Moderatora

~ Opiekuna servera

~ NA/SA/SSA + na ts3

 

oferuje, pomoc, aktywność na ts, aktywność na forum, etc.

 

Doświadczenie na poziomie

 

GG 39004562

Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

 

 

Witam, mam do zaoferowania serwer głosowy TeamSpeak 220 slotów.

Serwer posiada stałych użytkowników lecz nie pomaga to w jego rozwoju. 

Posiadamy: 

Music Bot 24/7 

Bot ułatwiający kontakt z Administracją 

Pełnoletnią i doświadczoną Administrację

Niskie Pingi 

Serwer dostępny 24/7 

 

 

Oczekujemy: 

 

Rozwiniętych serwerów 

Pełnoletniej Administracji 

Pomysłu na rozwój sieci/serwerów 

Wsparcia w trudnych chwilach od Administracji

 

 

 

Informacje ogólne : 

 

Posiadamy własną domenę PL która nie zostanie zmieniona na potrzeby forum. Serwer jest opłacany z góry na 2-3 miesiące "Możliwi wgląd w rachunki" więc nie ma obawy o wyłączenie serwera z dnia na dzień. Obecnie posiadam dwóch Administratorów TS'a lecz jeśli osób przybędzie będziemy szukać więcej. W miarę rozwoju TeamSpeak jesteśmy w stanie zwiększyć pojemność slotów do 250 bez obaw o koszty.

 

Kontakt : 

 

PW na mpcforum.pl 

GG: 51514148

Steam: steamcommunity.com/profiles/76561197967957655

 

 

Opublikowano

 

Witam serdecznie,

Kolega Schaf postanowił stworzyć swój własny projekt !

 

logolameria.png

 

Forum jest na silniku IP.Board a co idzie za tym to zapewne każdy wie. Wszystko stabilnie poukładane + włączone przyjazne linki URL co pomoże w pozycjonowaniu każdego z tematów.

 

Aktualnie na forum poszukiwane rangi to:

 

Moderator

UnBan Team

Grafik

AMXX Support

Redakcja

 

Do tego wszystkiego oczywiście zapraszam osobiście osoby z serwerami. Po wcześniejszej sieci Pana Schaf mogę stwierdzić iż naprawdę warto z nim współpracować.

 

Także jeżeli masz serwer to serdecznie Cie zapraszam do wspołpracy !

 

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

 

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Uczeń
Opublikowano

Witam, szukam sieci/serwera Ktora potrzebuje :


-Opiekuna


-Moderatora


-UB team


 


 


Jestem osoba Doswiadczona.......zaufana.....sprawiediwa.... i stanowcza


W celu uzyskania dalszych info pisac na gg: 51553518 ......... Lub PW


 

Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano (edytowane)

Witam! Chętnie pomogę przy konfiguracji for opartych o silnik przemo/myb/IPB (obojętnie jakie wersje) , serwerach ts3,1.6

GG: 45294336

Edytowane przez csbosman
Opublikowano (edytowane)

logolameria.png­

b_350_20_191919_191919_FFFFFF_393939.png

 

Witam, poszukuję opiekuna/ sponsora na unikatowy serwer Only DD2 + Leczenie.

Na serwerze są wgrane nowe modele broni, a także odświeżona mapa DD2.

Szukam także Adminów, więcej xxxx

Na serwerze dziennie siedzi po 12 osób+

 

GG: 34740432

  1. Zareklamowanie swojej sieci w tym temacie skutkuje nadaniem ostrzeżenia w wysokości 10 punktów lub zawieszeniem konta na okres 3 dni. ~`@Sztoss

 

­

Edytowane przez Sztoss
Opublikowano

Wolne stanowisko: Zastępca
Ilość wolnych miejsc: 2
Informacje dot. stanowiska: Prawa ręka Właścicieli forum. Osoba posiadająca wiele przywilejów na serwerach Sieci oraz częściowy dostęp do forum. Taka osoba pomaga nam podejmować decyzję dotyczące sieci jak i serwerów.
 
Wolne stanowisko: Moderator
Ilość wolnych miejsc: 2
Informacje dot. stanowiska: Osoba pilnująca porządku na forum jak i pomaganie użytkownikom.
 
Wolne stanowisko: Grafik
Ilość wolnych miejsc: 3
Informacje dot. stanowiska: Osoba posiadające umiejętności graficzne oraz mająca wiele wolnego czasu. Osoba taka wykonywała by prace graficzne dla Sieci oraz użytkowników (Oczywiście za większe projektu płacimy).
 
Wolne stanowisko: Koder
Ilość wolnych miejsc: 1
Informacje dot. stanowiska: Szukamy równieź jednego a porządnego Kodera który zakoduje nam porządny styl. Oczywiście nie za darmo.
 
Wolne stanowisko: Właściciel Serwera
Ilość wolnych miejsc: 3
Informacje dot. stanowiska: Poszukujemy serwerów do Sieci z takich gier jak Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive. Jeśli posiadasz owy serwer z ciekawym modem na którym ktoś gra to zapraszamy serdecznie.
 
Oferujemy:
- Unikalną nazwę forum jak i domenę .pl
- Dojrzałą i aktywną Administrację
- Administrację +17 lat
- Dobry kontakt
- Porządne serwery jak i forum
- Własny TeamSpeak
- Rangi na Forum/Serwerach
- Dobrze spędzony czas
 
Oczekujemy:
- Minimum 16 lat
- Sprawny mikrofon
- Doświadczenie
- Zaangażowanie
- Poczucie humoru
- Wolny czas
- Zero spin
 
Coś o Administracji:
No to zacznijmy od początku. Sieć została założona przez DarkMasster'a który posiada, również serwer Minecraft (200 slotowy na którym dziennie gra po 160 osó B), serwer TeamSpeak który na pewno wam się spodoba. DarkMasster ma skończone 23 lata i wkłada wiele pracy by serwery podobały się graczom. Ja skończyłem 17 lat i zajmuje się głównie forum jak i opieką na nim oraz TeamSpeakiem. Ja jak i Masster staramy się rozkręcić wszystko powoli i z dobrą i zgraną ekipą. Tak więc, jeśli chciałbyś się dołączyć do owego projektu zapraszamy na kontakt podany niżej.
 
Kontakt z Administratorem:
Gadu Gadu: 48289098
Steam: xAdr1an
Skype: xAdr1anPL
Prywatna Wiadomość na forum.
 


Wszystkich chętnych osobom co chcą zostać z nami na dłużej niż miesiąc to zapraszamy serdecznie do kontaktu ze mną ;) Prosimy równieź o jak najszybsze skontaktowanie się jakiegoś Kodera i Grafika co wykona Layout.

Opublikowano (edytowane)

Witam poszukuje osób którzy chcą stworzyć sieć 

Oferuje 

-forum z ipb

- serwery cs 1.6 cs go minecraft ts3 i inne

Potrzebuje 

-Moderatorów 

-Grafików

-Ub Team

-Adminów na serwery 

-Redaktorów 

-Graczy 

i oczywiście Opiekunów którzy dostaną serwer i ich zadaniem będzie  zrobienie go i rozkręcenie :D

Chętnych zapraszam na gg : 54950421

Edytowane przez Arab...
Opublikowano (edytowane)

Pomogę przy tworzeniu/moderowaniu/prowadzeniu sieci jak i serwerów!

Jestem w stanie objąć stanowiska takie jak:

- Administrator forum

- Moderator forum

- UbTeam

- Właściciel/Opiekun serwera

- Admina na dowolnym trybie w grze cs 1.6

- Admina na serwerze TS3

 

Pomogę przy:

- Instalacji forum (IP. Board/MyBBoard/WordPress)

- Instalacji SourceBans/AmxBans

- Instalacji stylu na dowolnym silniku

- Wgrywaniu różnych dodatków na forum jak i serwery

- Zabezpieczeniu forum

 

Wykonam również:

- Grafikę (Avatary/Sygnatury)

- Przedstronę www 

 

Kontakt ze mną:

- Prywatna wiadomość

- Dowolny serwer TeamSpeak3 (PW)

- GG: 49310651

 

Kilka informacji o mnie:

Mam na imię Bartłomiej, mam 16 lat i interesuję się głównie informatyką, motoryzacją oraz dziewczynami.

Mimo młodego wieku umiem bardzo dużo oraz jestem opanowaną osobą, której można zaufać w 100%.

W ostatnim czasie mam sporo wolnego czasu dlatego szukam czegoś do zajęcia, mam nadzieję że tu coś znajdę.

Prowadziłem już niejedną sieć jak i serwery dlatego wiem czego potrzeba, żeby je rozreklamować.

Edytowane przez ninja12412

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...