Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prowadzę pewien projekt i do tego projektu chciałbym znaleźć grupkę lub osobę która ogarniają tworzenie forum lub strony (według własnych upodobań) która potrafi porwadzić dobrze serwer i dobrze go zareklamować  i osób/osoby która potrafi no dosłownie wszystko :)

 

Co oferuję:

Oferuję dorosłe grono ludzi pracującym nad projektem

Serwer cs:go

Hosting, Domena

Ogarniety zespoł :)

Wszystko co potrzebujesz postaram ci się zapewnić więc pisz na gg : 57976173

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukamy osób oraz serwerów do nowo otwartej sieci 

  • Serwery CS 1.6
  • Serwery CS:GO
  • Serwery Hurtworld
  • Serwery GTA
  • Serwery Minecraft
  • Grafików
  • Moderatorów
  • UBTeam
  • Admini
  • Partnerów

Oferujemy:

  • Forum IPB (czekamy na styl IPS 4.2)
  • Doświadczoną administracje
  • Właściciel dostepny 24/7
  • Dużo konkursów oraz turnieji
  • Stabilne forum

Jeżeli ktoś jest zainteresowany  GG 62120943

Opublikowano (edytowane)

Witam, 

Posiadam 2 serwery CS:GO na sieci 1shot2kill.pl + jeden, którym zajmuje się kolega. Szukamy ludzi ogarniętych oraz dojrzałych emocjonalnie na stanowisko administratora serwera, aby nasze serwery rozwijały się z pełnym tempem. 

 

Wymagania:

20 godzin na serwerze

Konto na forum ponad tydzień 

Edytowane przez Exwin22
Opublikowano

Poszukuję techników CS:GO i CS 1.6 z umiejętnościami pisania pluginow. Technik będzie zarazem opiekunem serwera zwolnionym z obowiązku opłat. Za b.dobrą znajomość języka source i amxx i napisanie dobrych grywalnych paczek z modami przewidziany zarobek z serwera po jego opłacie. 

Nie będę się tu rozpisywał, wolę przedstawić wszystko prywatnie.

Oferujemy także rangi na forum, szybki kontakt i reklamy serwerów. 

Poszukujemy także adminów na serwery ze sporą ilością wolnego czasu ponieważ serwery planujemy ruszyć sporą reklamą. 

CS 1.6 / GO promowanie fb + masterboost 1.6 i inne.

Wszystkie osoby poszukiwane z obowiązkiem skończenia 17 lat!

 

Więcej info na GG 62802675 lub blackside.pl nick gieerka

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemano wszystkim. Poszukujemy na multi-gaming Blackside ekipy o której napiszę niżej. 

W skrócie. Multi-gaming założony przez 3 właścicieli kolejno 29, 24 i 24 lata. Reszta administracji także pełnoletnia i z pełnym zaangażowaniem. Przez okres roku wszystko było przygotowywane z minimalną reklamą. 

Teraz kiedy zbliżamy się do dopięcia wszystkich serwerów planujemy sporą reklamę (wchodzi w to również sporo warte pozycjonowanie i optymalizacja, co z taką konkurencją to ciężki kawałek chleba), która wypromuje multi-gaming na wysokie pozycje. Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać". Odrobinę więcej mogę napisać na gg lub pw. Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. 

 

Kogo poszukuję? 

  • - Techników AMXX, SM, LUA (tibia) 
  • - Opiekunów serwerów CS 1.6, GO oraz z czasem CoD czy Battlefield 2 i 4
  • - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media
  • - UB Team 
  • - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju multi-gamingu (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów)
  • - Właścicieli serwerów (Na tę chwilę potrzebujemy +2 serwery Team Fortress lub serwery CoD, BF2 i 4 lub takie które nie widnieją w naszej ofercie :) )

 

Co oferuję?

  • Stanowiska zależne od funkcji
  • Cotygodniowe wypłaty z wykonanej roboty (z której widać efekt w ilości graczy na serwerach) dla techników lub redaktorów social media dobrze rozwijających społeczność
  • Dla UB teamu dostęp do bansów oraz administratorów na serwerach
  • Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały multi-gaming
  • Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli multi-gamingu

 

Co do zrobienia?

  • Prawie gotowy styl autorski pod główne forum
  • Dopięcie serwera minecraft
  • Dopięcie serwera metin2
  • Dopięcie serwerów Tibia (2x)
  • Stworzenie grywalnych paczek pod CS'y 1.6 i GO
  • Kilka skryptów Tibia do zrobienia
  • Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach
  • Rozwinięcie social media

 

Czym dysponujemy?

  • 1x serwer dedykowany w sdc (128gb ram duov2 jeśli kogoś interesują parametry) - pod gry Tibia,Minecraft, CS'y, CoD'y
  • 1x 8 GB ram Pod resztę gier: Rust, L42D, CS:GO, BattleField
  • 1x serwer dedykowany ovh pod strony gier i główne forum
  • Sys-adminami linux i unix
  • Doświadczeniem w organizacji i marketingu
  • Fachową grafiką 
  • $$$ :)
  • Dobrym projektem i autorskim systemem zadań



Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. 

 

Konakt:

GG: 62802675

FB: SSGBlackside

PW tu forum.

 

Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam sieci chętnej do współpracy z moim teamspeakiem!

AllTalk.eu
›Doświadczona oraz miła administracja.
›Darmowe kanały.
›Specjalne Kanały dla klanów.
›Specjalne kanały dla YouTuberów.
›Specjalne kanały dla partnerów.
›Szybki i łatwy kontakt z administracją.
›Możliwość brania udziału w każdych eventach, które są organizowane często.
›Poznanie nowych ludzi.
›Miła atmosfera!
›Brak faworyzacji, każdy każdemu równy.
›Szansa na wysoką rangę.

»IP: AllTalk.eu
»Sloty: 512.
»Licencja : Posiadamy!
»Online: Ciągle [24/7]!

Co możemy zaoferować?
›Miłą administrację, która w każdej chwili pomoże.
›Strefę dla twojego klanu.
›Strefę prywatną oraz strefę VIP i Premium.
›Muzyka 24/7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam,

 

Pilnie potrzebuję adminów na najlepsze serwery w Polsce, rozkręcone serwery CSGO!

 

- Mirage

- 5 Maps

- DD2

- AWP Only

 

Nie wymagam żadnych składek. Oferuję dobrą współpracę. Możliwość awansu.

 

Więcej informacji na Prywatną wiadomość tutaj, bądź na forum -> https://feelthegame.pl/

Edytowane przez FeelTheGame.pl
Opublikowano

Witam, piszę w imieniu SET ZDZ - organizacja zajmująca się tworzeniem turniejów e-sportowych. Organizacja powstała w ZDZ w Bielsku-Białej.

Organizujemy turnieje online na platformie faceit. W każdym turnieju można wygrać punkty faceit, ale to nie każdego skutecznie satysfakcjonuje, ponieważ wiele osób jest bardziej nastawiona na nagrody materialne. Dopiero zaczynamy się rozwijać, chcemy zrzeszać do wspólnej gry drużyny e-sportowe a przy tym dobrze się bawić.

Współpracujemy z świetnego hostingu https://liveserver.pl, który oferuje zwycięzcą serwery do treningów, PCW itp. Natomiast teraz szukamy chętnych do za sponsorowania skinów. Chodzi nam tutaj o jakieś małe, nie za drogie skiny, które zmotywują drużyny do brania udziału w turniejach. Boisz że możemy Cię oszukać? Nie będziemy pośredniczyć w przekazywaniu nagrody dla zawodników, możesz zrobić to samemu i mieć pewność do kogo trafią skiny.

Oferujemy możliwość dołączenia do naszego zespołu nie tylko jako sponsor ale też jako redaktor i inne, zaproszenia na turnieje offline oraz reklama swoich social medi. 

Wspieraj z nami polską scenę esportową!

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, zarząd SET ZDZ.

https://www.facebook.com/SETZDZ/

Cześć.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam:> Poszukuję w miarę rozwiniętej sieci cs 1.6 lub csgo !

Od siebie mogę zaoferować ogromne doświadczenie :)
- Właściciel/Administrator/Moderator/Opiekun serwerów itd !  Na topowych sieciach w polsce!

- Instalacja for IPB/MYBB/przemo
- Konfiguracja serwerów cs 1.6 oraz csgo

- pomoc finansowa i wiele wiele innych!

 

Moje gg: 64320031
Steam: eQQ (29 lvl 3k godzin) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

logo.png Poszukujemy technika forum i serwerów 

Dodatkowo przyjmiemy  moderatorów forum, adminów na serwerach mod: dd2, cs go oraz 4fun (w porach nocnych na serwerze grają osoby z za granicy-j.angielski mile widziany). Admin serwera jest dożywotnio bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat.
Na serwery cały czas jest wykupiona reklama. Oferujemy naprawdę miłą atmosferę na forum, dobry kontakt z właścicielami oraz administracją. W najbliższym czasie powstaną dodatkowe mody serwerów, te popularne i mniej znany, ale ciekawe.

odwiedź nas na: www.zlapzabron.pl i przekonaj się osobiście. 

Kontakt:

administrator:    artix
gg: 62290653         
steam:  http://steamcommunity.com/id/artur236/

Właściciel:                                                                                                             

  -=TDO=-Mephisto   http://steamcommunity.com/profiles/765611982076802

   deadhelil http://steamcommunity.com/profiles/76561198010855735/

Opublikowano
Dnia 2.11.2017 o 10:18, FeelTheGame.pl napisał:

Witam,

 

Pilnie potrzebuję adminów na najlepsze serwery w Polsce, rozkręcone serwery CSGO!

 

- Mirage

- 5 Maps

- DD2

- AWP Only

 

Nie wymagam żadnych składek. Oferuję dobrą współpracę. Możliwość awansu.

 

Więcej informacji na Prywatną wiadomość tutaj, bądź na forum -> https://feelthegame.pl/

aktualne? :)

Chciałbym do was ponieważ znam wasze serwery i wiem od kogo kupiliście i znam ich pluginy hehe :D

Witam :)

Dolącze do jakiejś sieci serwerów csgo :)

Oferuje pomoc w instalacji serwerów lub naprawę błędów ogólnie potrafie wszystko zrobić :D

W miare rozkręcona ta serwerownia :P

Pozycja jaka mnie interesuje : Technik Forum/Admin/Wlasciciel Serwerów :)

Kontakt : PW na forum / gg - 9522463

Najlepiej jakas rozkrecona :D

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

csplay.png

Witaj!

Przyszły Playerze CSPlay

Witam, może opowiem troszeczkę o naszym forum. Jest to forum ogólnotematyczne skupiające się w głównej mierze na counter-strike. Posiadamy duże plany i środki finansowe, żeby je rozkręcić. Naszymi atutami są ciężka i sumienna praca nad forum, doświadczona administracja oraz na najwyższym stopniu. Forum jest już prawię ukończone, lecz szukamy serwerów do gier takich jak : Counter-Strike 1.6 , Counter-Strike: Source, Counter-Strike Global Offensive


 

  1. Oferta sieci dla właścicieli serwerów gier: 
  • Forum + domena.pl + hosting opłacony na rok.
  • Bezpieczne forum czyli forum z Certyfikatem SSL. (Cały czas zielona kłódka !)
  • AmxBans + szablon dostosowany do forum.
  • Sourcebans + szablon dostosowany do forum.
  • Płatności za usługi z twojego serwera trafiają do Ciebie.
  • Własny dział + ranga na forum.
  • Reklama serwera na innych forach.
  • Kanał na TS3 (zaraz po powstaniu serwera).
  • Pomoc z serwerem.
  • Ranga Premium na forum.
  • Nie przekazujesz oraz nie dajesz administracji dostępu do ftp czy konta hostingowego.


Kontakt: 

Kontakt gg: 31681362
Kontak Steam: https://steamcommunity.com/id/I3uI3u
Kontakt po przez PW!

Opublikowano

logo.png Poszukujemy WSPÓŁWŁAŚCICIELI, OPIEKUNÓW, ADMINÓW, MODERATORÓW 

Poszukujemy OPIEKUNÓW jailbreak, 4f oraz aim/awp, moderatorów forum, adminów na serwery. Admin serwera jest dożywotnio bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat. 
Na serwery cały czas jest wykupiona reklama. Oferujemy naprawdę miłą atmosferę na forum, dobry kontakt z właścicielami oraz administracją. W najbliższym czasie powstaną dodatkowe mody serwerów, te popularne i mniej znany, ale ciekawe.

Szukamy też ludzi do współtworzenia serwera cs:go oraz MC

odwiedź nas na: www.zlapzabron.pl i przekonaj się osobiście. 

Kontakt:

administrator:    artix
gg: 62290653         
steam:  http://steamcommunity.com/id/artur236/

Właściciel:                                                                                                             

  -=TDO=-Mephisto   http://steamcommunity.com/profiles/765611982076802

   deadhelil http://steamcommunity.com/profiles/76561198010855735/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Poszukujemy Ekipy!

Chcesz  być częścią prosperującej sieci?
Chcesz wiedzieć, że dzięki Tobie wstajemy na wyżyny?
Poszukujemy właśnie takiej ekipy do sieci serwerów ZabijamBoLubie.pl
Głównie szukamy:
- Moderator  (2 wolne stanowiska)
- AntiCheat (4 wolne stanowiska)
- Opiekun Serwera ( 3 wolne  miejsc)
- Redaktor (3 wolne stanowiska)

- Grafik (3 wolne stanowiska)
- MultiAdmin (Do wyczerpania miejsc )
- Admin CS 1.6 (Bez limitu) 
- Admin CS:GO (Bez limitu) 

Poszukujemy też techników, viceadministratorów i administratorów.

 
Więcej w w temacie: https://zabijambolubie.pl/topic/20743-szybki-nabór-administracyjny/?tab=comments#comment-109801

Bądź gg:
Naro- 43549840
PrO I DiAbLiCa- 13511579
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ElevateCore-Final.png

Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

Technika forum ips 4.x - Technik odpowiedzialny za postawienie forum od zera. Zabezpieczeniami zajmą się osoby od tego wyznaczone  
Wstępnie sponsorów. Posiadamy śriodki, aczkolwiek chętnych zapraszam do kontaktu (szansa dużego zarobku)
Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 
Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected] / [email protected]

Prywatna wiadomość forum.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...