Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10_DUPA.png

 

 

Witajcie drodzy użytkownicy.

 

 

 

Szukam serwerów na sieć użytkowników redaktorów grafików i ogólnie żeby było was jak najwięcej

 

Nie jesteśmy byle jaką siecią podchodzimy do wszystkiego z profesjonalizmem oraz chcemy by było was tutaj jak najwięcej dzięki czemu będziemy mogli się szybciej rozwijać.

Mamy bardzo dobrą zgraną ekipę oraz niczego ci u nas nie zabraknie   :)

Szukamy każdy typ serwerów np : CSGO, CS 1.6 , MTA , Minecraft i inne.... jedyne czego nie chcemy to teamspeak'a ponieważ już jednego posiadamy.

 

Co możemy wam zaoferować

 

Bannery dla serwerów każdego typu.

Podpięcie serwera pod SourceBans / AmxBans lub co kolwiek innego.

Dział dla właściciela serwera jak i rangę.

Strefa na TS jeżeli będzie minimum 5 aktywnych serwerów na sieci.

Oferujemy wam pomoc techniczną przy serwerach cs:go jak i 1.6.

 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu ze mną :

 

GaduGadu 53652134 

 

 

 

Godziny w których jestem obecny dostępny

 

poniedziałek = 17:00 - 00:00

wtorek = 17:00 - 00:00

środa = 14:00 - 00:00

czwartek = 17:00 - 00:00

piątek = 17:00 - 05:00

sobota = 11:00 - 04:00

niedziela = 10:30 - 00:00

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszukuję technika do serwera CS:GO
Chciałbym założyć parę serwerów CS:GO, ale zaczynając od jednego i gdy ten się rozkręci to kolejny itd.
Jako pierwszy serwer w planach mam założyć Deathrun lub Deathrun z klasami.
Poszukuję technika co potrafi pisać pluginy, edytować i tworzyć paczki (nie sklejki).
Zarobki z serwera były by dzielone na połowę dla mnie i dla technika oczywiście.
Serwery znajdowały by się w sieci Fraguj która tworzy rework.
 
Wymagania:
- Skończone 16lat
- Sprawny mikrofon i mutację
- Znajomość source
- Umiejętność pisania pluginów jak i edycji
- Kultura
- Dokładanie się na początku 1 serwera do reklamy jak i serwera
- Zaufanie
- Czas dla serwera
 
Oferuję:
- Zaufanie
- Dobry i szybki kontakt
- Pełen dostęp do serwera
- Rangę na forum
- Zarobki z serwera
- Coś na dłuższy okres a nie na chwilę
 
Kontakt:
GG: 59500132
Steam: xAdr1an
Prywatna wiadomość
 
Mam nadzieję, że napisze ktoś ogarnięty kto planuje robić coś na dłuższy okres a nie chwilę i chce stworzyć coś większego...
Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

Opublikowano

 

 

Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Szukam technika i sponsora

Do roboty: (only dd2, roundsoundy, ranking, linie za granatami, spadochrony, balans druży, afk bomb, vip, komunikaty na czacie, kable do paki)

Sponsor: minimum 30zł PSC

 

Kontakt:

GŁÓWNIE STEAM!!!: http://steamcommunity.com/profiles/76561198263694683/

MPCFORUM priv

 

Jak narazie na serwerze jest już parę pluginów gra z 4/10 ludu

Opublikowano

10_DUPA.png

 

 

Witajcie drodzy użytkownicy.

 

 

 

Szukam serwerów na sieć użytkowników redaktorów grafików i ogólnie żeby było was jak najwięcej

 

Nie jesteśmy byle jaką siecią podchodzimy do wszystkiego z profesjonalizmem oraz chcemy by było was tutaj jak najwięcej dzięki czemu będziemy mogli się szybciej rozwijać.

Mamy bardzo dobrą zgraną ekipę oraz niczego ci u nas nie zabraknie   :)

Szukamy każdy typ serwerów np : CSGO, CS 1.6 , MTA , Minecraft i inne.... jedyne czego nie chcemy to teamspeak'a ponieważ już jednego posiadamy.

 

Co możemy wam zaoferować

 

Bannery dla serwerów każdego typu.

Podpięcie serwera pod SourceBans / AmxBans lub co kolwiek innego.

Dział dla właściciela serwera jak i rangę.

Strefa na TS jeżeli będzie minimum 5 aktywnych serwerów na sieci.

Oferujemy wam pomoc techniczną przy serwerach cs:go jak i 1.6.

 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu ze mną :

 

GaduGadu 53652134 

 

 

 

Godziny w których jestem obecny dostępny

 

poniedziałek = 17:00 - 00:00

wtorek = 17:00 - 00:00

środa = 14:00 - 00:00

czwartek = 17:00 - 00:00

piątek = 17:00 - 05:00

sobota = 11:00 - 04:00

niedziela = 10:30 - 00:00

Opublikowano

Poszukuję serwerów.


 


Witam poszukuję serwerów CSGO, CS 1.6, Minecraft i inne do nowo powstałej sieci serwerów.


Naszym głównym założeniem jest stworzenie czegoś innowacyjnego.


Chcemy stworzyć sieć zrzeszającą graczy z różnych gier, aniżeli tylko jednej.


 


Wymagania:


Jedynym wymaganiem jest to aby serwer był ukończony.


Wyjątkiem jest jeżeli serwer jest już prawie ukończony.


 


Oferujemy:


Dział na forum (IPB)


Pełne zarobki z serwera.


Strefe na TS'ie.


Grono techników gotowych do pomocy (webmasterzy, graficy i inni)


 


Kontakt przez MPCForum bądź na forum sieci (http://invisibleg.pl).


Opublikowano

Witam!


Poszukujemy serwerów na naszą sieć serwerów.


Jesteśmy otwarci na propozycje od każdego.


 


Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 2 serwery CS:GO (Jeden praktycznie ciągle pełny).


○ 2 serwery CS 1.6 (w budowie - start w ciągu kilku dni).


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 500).


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


Kontakt:


 


GG56325559

sygnatura2.jpg

Opublikowano

Poszukuję Technika


 


Witam poszukuję TECHNIKA do nowo powstałej sieci serwerów.


Naszym głównym założeniem jest stworzenie czegoś szybko się rozwijającego.


 


Szczegóły podam na pw :)... "Co oferuje, nasze wymagania" itd, itd


Opublikowano (edytowane)

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 3 serwery CS:GO (Jeden praktycznie ciągle pełny).


○ 4 serwery CS 1.6 (3 w budowie, 1 rozkręcony (~15-20 osób online)).


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 500).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają. :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


Kontakt:


 


GG56325559


Edytowane przez Loco Tranquilo

sygnatura2.jpg

Opublikowano

Witam poszukuje technika od serwerów CS-GO pisac pw

Być kimś za kogo Siebie sam uważasz, a nie biec za stadem bydła i w gównie się tarzać...

Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 3 serwery CS:GO 


○ 5 serwerów CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.   :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano (edytowane)

6cscClV.jpg

 

Witam,

Na wstępie trochę o mnie a więc mam na imię Patryk, w świecie internetu mam nick Exim mam 21 lat swojego czasu prowadziłem sieć serwerów o nazwie CsVirtual.pl

Owa sieć była najlepszą siecią cs:go w Polsce jak i na świecie gdzie liczyła ponad 45 serwerów, wcześniej jedna z lepszych jeśli chodzi o 1.6 gdzie były dość unikatowe mody typu PokeMod o bardzo rozszerzonej wersji.

Aktualnie wraz z częścią mojej ekipy planujemy zrobić reaktywacje ale jak wspominałem mam do dyspozycji tylko część ekipy więc szukam osób konkretnych które się zaangażują w 100%

 

Kogo szukamy ?

Szukam każdej odpowiedzialnej osoby nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności od pisania pluginów/konfiguracji jesteśmy my lecz dodatkowa osobą nigdy nie pogardzimy,

Aktualnie będziemy promować Polskiego PokeMod'a na CS:GO będzie to nasz filar jak za starych czasów później kilka standardowych modów i będziemy dalej myśleć nad czymś unikatowym, na te chwilę najbardziej potrzebuje grafika - chcemy zrobić porządne forum więc i potrzeba do tego porządnego grafika. Jest nas mała grupa z starego CSV dlatego szukamy świeżej krwi jeśli chcesz do nas dołączyć bądź współpracować napisz :)

 

Projekt sieci?

Sieć będzie się wyróżniała swoim zautomatyzowaniem forum będzie połączone z serwerami coinsy z forum będzie można wymieniać na usługi w sklepie , targ gdzie na serwerach typu pokemod będzie mozna wymieniać pokemony na forum które zdobyliśmy w grze =) (tyczy się też to innych modów)

Punkty na forum będzie można zdobywać za posty etc więc będzie warto 'żyć' na forum :)

Oprócz samego CS:GO sieć będzie miała inne gry jak i też 'dodatki' ale tego narazie nie zdradzimy :)

Sieć już robimy dłuższy czas ze względu że jak wspominałem jest nas mało więc każda pomoc się liczy aczkolwiek planujemy wystartować za miesiąc :)

 

 

Jeśli masz pytania napisz do mnie na:

STEAM:https://steamcommunity.com/id/eximcio

GG:10647000

Edytowane przez patryk90009

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

6cscClV.jpg

 

Witam,

Na wstępie trochę o mnie a więc mam na imię Patryk, w świecie internetu mam nick Exim mam 21 lat swojego czasu prowadziłem sieć serwerów o nazwie CsVirtual.pl

Owa sieć była najlepszą siecią cs:go w Polsce jak i na świecie gdzie liczyła ponad 45 serwerów, wcześniej jedna z lepszych jeśli chodzi o 1.6 gdzie były dość unikatowe mody typu PokeMod o bardzo rozszerzonej wersji.

Aktualnie wraz z częścią mojej ekipy planujemy zrobić reaktywacje ale jak wspominałem mam do dyspozycji tylko część ekipy więc szukam osób konkretnych które się zaangażują w 100%

 

Kogo szukamy ?

Szukam każdej odpowiedzialnej osoby nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności od pisania pluginów/konfiguracji jesteśmy my lecz dodatkowa osobą nigdy nie pogardzimy,

Aktualnie będziemy promować Polskiego PokeMod'a na CS:GO będzie to nasz filar jak za starych czasów później kilka standardowych modów i będziemy dalej myśleć nad czymś unikatowym, na te chwilę najbardziej potrzebuje grafika - chcemy zrobić porządne forum więc i potrzeba do tego porządnego grafika. Jest nas mała grupa z starego CSV dlatego szukamy świeżej krwi jeśli chcesz do nas dołączyć bądź współpracować napisz  :)

 

Projekt sieci?

Sieć będzie się wyróżniała swoim zautomatyzowaniem forum będzie połączone z serwerami coinsy z forum będzie można wymieniać na usługi w sklepie , targ gdzie na serwerach typu pokemod będzie mozna wymieniać pokemony na forum które zdobyliśmy w grze =) (tyczy się też to innych modów)

Punkty na forum będzie można zdobywać za posty etc więc będzie warto 'żyć' na forum  :)

Oprócz samego CS:GO sieć będzie miała inne gry jak i też 'dodatki' ale tego narazie nie zdradzimy  :)

Sieć już robimy dłuższy czas ze względu że jak wspominałem jest nas mało więc każda pomoc się liczy aczkolwiek planujemy wystartować za miesiąc  :)

 

 

Jeśli masz pytania napisz do mnie na:

STEAM:https://steamcommunity.com/id/eximcio

GG:10647000

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

Witajcie,

 

Zasponsoruję daną sieć serwerów CS:GO (oraz możliwe inne serwery), w zamian będę oczekiwał % z dochodu serwera.

 

Aktualnie dysponuje sprzętem w lokalizacji PL:

 

Intel Xeon E3 1245v2 3.5-3.9Ghz

32GB Pamięci ram

HDD - 2x2TB

Łącze 250/250mb + AntyDDOS Game

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Opublikowano

logo17stary.png.5a452ef978073c608af25ba2


 


Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowiska takie jak:


 


Moderator,


Grafik,


Redaktor,


Admin serwera CS:GO (DEATHRUN | ARENA 1vs1 | ONLY AWP | DEATHMATCH) oraz TS3.


 


Posiadamy 4 starannie wykonane serwery CS:GO, które nie korzystają z niedozwolonych modyfikacji i pomimo tego mają stałych oraz nowych graczy. Nie zabrakło też TeamSpeak'a [50 slotów] do wspólnych rozmów. 


 


W tym miejscu chciałabym także zachęcić do dołączania z własnymi serwerami bez względu na grę i modyfikację.


 


 


Co oferujemy?


  • miłą atmosferę
  • umiejętność pracy w grupie
  • kilkuletnie doświadczenie
  • możliwość szybkiego awansu w zamian za włożone starania
  • miłe dla oka, przejrzyste forum z płatną licencją IPS w wersji 4.1.x

 


Skontaktować się ze mną można poprzez PW na tutejszym forum oraz na Steam: steamcommunity.com/id/hardstrikeeu


Opublikowano

Załoga na sieć serwerów. Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia.
 

Wolne stanowisko: Junior Admin, Global Moderator, AntiCheat, Moderator, Opiekun Adminów, Redaktor, Grafik, Admin serwera
Ilość wolnych miejsc: Junior Admin i Global Moderator miejsc po jednym na stanowisko a reszta nieograniczona
Informacje dot. stanowiska:

Poszukujemy osoby doświadczonej na rangę Junior Admin i Global Moderator. Rangi te nie będą przydzielone od razu, trzeba się wykazać, osoby które są doświadczone to zrozumieją. Osoba ta będzie miała na celu pomoc w prowadzeniu organizacyjnym sieci. Junior Admin jest od forum i serwerów natomiast Global Moderator tylko od forum.

 

AntiCheat - Ocenianie demek/ss i przeglądanie skarg na forum.

Moderator - Opiekowanie się forum. Zamykanie tematów, dawanie notek jako ostrzeżeń za przewinienia i w ostateczności karaniem warnem za złamanie Regulaminu Forum.

Opiekun Adminów - pilnowanie Adminów, sprawdzanie ich banów, jeżeli Admin nadużywa swojej funkcji to degradacja ze stanowiska.
Grafik - Tworzenie prac graficznych.
Redaktor -  Pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB.
Admin serwera- pilnowanie porządku na serwerze.
 

Kontakt z Administratorem pod GG: 13511579

Jeśli wiesz iż nie masz doświadczenia by dostać rangę administracyjną nawet nie pisz. Kandyduj na rangę niższą i z niej się wybijaj wyżej. Pamiętaj, że zawsze można się rozwijać a my pomożemy.

Oferujemy:

Ogarniętą i pełnoletnią administrację.
Unikatowy styl forum.
Silnik forum IPB.
Serwery 1.6, CS:GO ORAZ NOWOŚĆ MINECRAFT AŻ 4 SERWERY.
Wiele konkursów i turnieje z nagrodami rzeczowymi.
Rozwój i zabawę, zdobywanie doświadczenia i wchodzenie w inne typy gier.
Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia, pomagamy się rozwijać!  Z admina możesz być i H@ !

Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 3 serwery CS:GO (kolejne w drodze)


○ 5 serwerów CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.   :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559

sygnatura2.jpg

Opublikowano

Dojdę do: Sieci CS:GO, CS 1.6 ogólnie gier multiplayer na posadę Moderator, Administrator coś w tych kręgach. Szukam już w miarę rozwiniętej sieci. Nie dochodzę do sieci które zostały niedawno założone i są puste.
Oferuję:

  • Pomoc w rozwoju sieci
  • Pilnowanie porządku na forum jak i serwerach
  • Aktywność na forum jak i TeamSpeak (jeśli sieć owy serwer posiada)
  • Zaufanie
  • Trochę humorku
  • Szybki kontakt
  • Doświadczenie
  • itd.

Oczekuję:

  • Rangi na forum
  • Rangi na TeamSpeak'u (jeśli sieć owy serwer posiada)
  • Zaufanie
  • Rozkręcanie sieci
  • Szybki kontakt
  • Dorosła administracja
  • Plany na sieć
  • itd.

Kontakt:

Coś o mnie:
Mam na imię Adrian w tym roku będzie już 19 lat na karku, w robienie for itp. zajmuje się już dobre ponad 4 lata.Swoją przygodę z CS 1.6 zacząłem 8 lat temu, a od 2 lat gram w CS:GO. Mieszkam w Raciborzu, jest to miejscowość na śląsku niedaleko granicy z Czechami. Moje doświadczenie to m.in. Moderator na TOPMasters, Właściciel na CS-4Frags (zrezygnowałem z powodu właścicieli, którzy są ........), i wiele mniejszych sieci. Dodam również, że dobre 4 miesiące byłem Opiekunem Forum na serwerze Metin2 Baria.pl na którym było ponad 1500 graczy przez 3 miesiące! Z charakteru jestem osobą otwartą na nowe znajomości, cierpliwą, ogarniętą (tak mi się wydaje), pomocną i miłą. Resztę moich cech musicie poznać sami 14_relaxed.png
 
No cóż to chyba na tyle. Pozdrawiam i liczę na ciekawe propozycje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dołączę do jakiegoś ciekawego projektu na stanowiska takie jak:

  • Webmaster
  • Manager
  • Administrator forum
  • Administrator gry
  • Grafik

Oferuję:

  • Znajomość HTML oraz CSS.
  • Znajomość silnika PHP by Przemo, My Bulletin Board (MyBB), Inivsion Power Board (IPB), IPS Community Suite 4.
  • Znajomość programu Photoshop.
  • Znajomość programu Sony Vegas.
  • Znajomość gry Counter-Strike.

Oczekuję:

  • Poważnego budżetu przeznaczonego na projekt
  • Wyznaczonych celów projektu
  • Dobrego kontaktu z założycielem/ami.
  • Dojrzałości, poprawnej ortografii od założyciela/i.
  • Interesowania się projektem.

Kontakt:

  • Prywatna wiadomość (tutaj).
  • Gadu-Gadu (55424139).
  • Telegram (Bearnes).
Opublikowano (edytowane)

Załoga na sieć serwerów. Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia.

 

Wolne stanowisko: Junior Admin, AntiCheat, Moderator, Opiekun Adminów, Redaktor, Grafik, Admin serwera

Ilość wolnych miejsc: Junior Admin i Global Moderator miejsc po jednym na stanowisko a reszta nieograniczona

Informacje dot. stanowiska:

Poszukujemy osoby doświadczonej na rangę Junior Admin i Global Moderator. Rangi te nie będą przydzielone od razu, trzeba się wykazać, osoby które są doświadczone to zrozumieją. Osoba ta będzie miała na celu pomoc w prowadzeniu organizacyjnym sieci. Junior Admin jest od forum i serwerów natomiast Global Moderator tylko od forum.

 

AntiCheat - Ocenianie demek/ss i przeglądanie skarg na forum.

Moderator - Opiekowanie się forum. Zamykanie tematów, dawanie notek jako ostrzeżeń za przewinienia i w ostateczności karaniem warnem za złamanie Regulaminu Forum.

Opiekun Adminów - pilnowanie Adminów, sprawdzanie ich banów, jeżeli Admin nadużywa swojej funkcji to degradacja ze stanowiska.

Grafik - Tworzenie prac graficznych.

Redaktor -  Pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB.

Admin serwera- pilnowanie porządku na serwerze.

 

Kontakt z Administratorem pod GG: 50870887

 

Jeśli wiesz iż nie masz doświadczenia by dostać rangę administracyjną nawet nie pisz. Kandyduj na rangę niższą i z niej się wybijaj wyżej. Pamiętaj, że zawsze można się rozwijać a my pomożemy.

 

Oferujemy:

 

Ogarniętą i pełnoletnią administrację.

Unikatowy styl forum.

Silnik forum IPB.

Serwery 1.6, CS:GO ORAZ NOWOŚĆ MINECRAFT AŻ 4 SERWERY.

Wiele konkursów i turnieje z nagrodami rzeczowymi.

Rozwój i zabawę, zdobywanie doświadczenia i wchodzenie w inne typy gier.

Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia, pomagamy się rozwijać!  Z admina możesz być i H@ !

 

Edytowane przez Najarany1111
Opublikowano

 

Dołączę do jakiegoś ciekawego projektu na stanowiska takie jak:

  • Webmaster
  • Manager
  • Administrator forum
  • Administrator gry
  • Grafik

Oferuję:

  • Znajomość HTML oraz CSS.
  • Znajomość silnika PHP by Przemo, My Bulletin Board (MyBB), Inivsion Power Board (IPB), IPS Community Suite 4.
  • Znajomość programu Photoshop.
  • Znajomość programu Sony Vegas.
  • Znajomość gry Counter-Strike.

Oczekuję:

  • Poważnego budżetu przeznaczonego na projekt
  • Wyznaczonych celów projektu
  • Dobrego kontaktu z założycielem/ami.
  • Dojrzałości, poprawnej ortografii od założyciela/i.
  • Interesowania się projektem.

Kontakt:

  • Prywatna wiadomość (tutaj).
  • Gadu-Gadu (55424139).
  • Telegram (Bearnes).

 

Opublikowano

Witam,

Oferuję współpracę z serwerami CS:GO już istniejącymi lub osobami, które chciałyby założyć swój serwer.

Podepnę pod istniejąca już 10 lat sieć serwery CS:GO lub rozważę każdą inną formę współpracy. Naszym celem jest dalszy rozwój sieci.

Oferuję:

- licencjonowane opłacone forum od 2007r,

- pełne zaplecze techniczne,

- opłacony TS3,

- rozkręcone serwery 1.6, na których również można znaleźć swoje miejsce lub funkcje,

- miłą, młodą, zgraną EKIPE, otwartą na ludzi :)

Nie wymagam absolutnie żadnych wkładów finansowych. Zarówno forum, ts, sklepik i serwery opłacam samodzielnie lub ze środków z zakupionych VIP-ów.

Wymagam jedynie normalności, uczciwości i dobrych relacji.

Zapraszam do pogadania:

GG: 1401014

ts.4af.pl

Pozdrawiam

Chemik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 6 serwerów CS:GO


○ 5 serwery CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.        :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Moderatorów


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559

sygnatura2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...