Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Na wstępie trochę o mnie a więc mam na imię Patryk, w świecie internetu mam nick Exim swojego czasu prowadziłem sieć serwerów o nazwie CsVirtual.pl

Owa sieć była najlepszą siecią cs:go w Polsce jak i na świecie gdzie liczyła ponad 45 serwerów, wcześniej jedna z lepszych jeśli chodzi o 1.6 gdzie były dość unikatowe mody typu PokeMod o bardzo rozszerzonej wersji.

Aktualnie wraz z częścią mojej ekipy planujemy zrobić reaktywacje ale jak wspominałem mam do dyspozycji tylko część ekipy więc szukam osób konkretnych które się zaangażują w 100%

 

Kogo szukamy ?

Szukam każdej odpowiedzialnej osoby nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności od pisania pluginów/konfiguracji jesteśmy my lecz dodatkowa osobą nigdy nie pogardzimy,

Aktualnie będziemy promować Polskiego PokeMod'a na CS:GO będzie to nasz filar jak za starych czasów później kilka standardowych modów i będziemy dalej myśleć nad czymś unikatowym, na te chwilę najbardziej potrzebuje grafika - chcemy zrobić porządne forum więc i potrzeba do tego porządnego grafika.

 

Jeśli masz pytania napisz do mnie na:

STEAM:https://steamcommunity.com/id/eximcio

GG:10647000

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

 

Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam

 

Opublikowano

 

 

Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam

Opublikowano

 

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

 

Opublikowano
Szczegółowa oferta.

 

|

|

|

|

|

\/

 

INFORMACJE :

 

 

Witaj,

na wstępie zaznaczę, że jesteśmy dwuosobową drużyną, pełnoletnią, która ma czas i zapał do pracy.

Startujesz z serwerem, brakuje Tobie pomocy przy stworzeniu forum, grafiki do niego, czy też moderacją, to dobrze trafiłeś. Interesujemy się administracją for, posiadamy spory zasób wiedzy (przejdę do tego niżej), zabezpieczaniem ich oraz sprawianiem pieczy opieki nad nim.

 

 

Oferujemy :

 

 

Oferujemy instalacje forum opartym o skrypcie IPBoard / MyBB,

Dogranie pełnego pakietu spolszczającego tenże skrypt forum,

Zabezpieczenie forum,

Utworzenie kategorii, rang i nadanie odpowiednich uprawnień,

Stworzenie własnego regulaminu, który po akceptacji przez Ciebie będzie widniał na forum,

Dodanie stylu/edycja stylu oraz dodatkowo stworzenie grafiki pod niego,

Stworzenie serwera na VPS/Dedyku, zabezpieczenie dedyka, instalacja OGP,

 

 

Doświadczenie: 

 

 

Posiadaliśmy sporo for o tematyce CS 1.6/CS:GO, które aktualnie nie istnieją, bo nie miały prawa przebicia się.

Aktualnie zajmowana pozycja to Moderator / Administrator Rozgrywki na serwerze MTA - CMTA.PL

 

 

Oczekujemy : 

 

 

Wszelkie sprawy czego oczekujemy najlepiej załatwić na wiadomości prywatnej.

 

 

Dodatkowo :

 

 

Jeżeli potrzebujesz administracji w grze - po wstępnej rozmowie możesz stwierdzić, czy też potrzebowałbyś nas do gry.

 

 

Kontakt : 

 

 

GG: 51342289,

FB: Po wiadomości prywatnej,

Numer telefonu: Po wiadomości prywatnej,

PW na forum.

 

Pozdrawiamy, WT.

Opublikowano

 

 

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

 

 

 

Opublikowano

 

Szczegółowa oferta.
 
|
|
|
|
|
\/
 
INFORMACJE :
 
 
Witaj,
na wstępie zaznaczę, że jesteśmy dwuosobową drużyną, pełnoletnią, która ma czas i zapał do pracy.
Startujesz z serwerem, brakuje Tobie pomocy przy stworzeniu forum, grafiki do niego, czy też moderacją, to dobrze trafiłeś. Interesujemy się administracją for, posiadamy spory zasób wiedzy (przejdę do tego niżej), zabezpieczaniem ich oraz sprawianiem pieczy opieki nad nim.
 
 
Oferujemy :
 
 
Oferujemy instalacje forum opartym o skrypcie IPBoard / MyBB,
Dogranie pełnego pakietu spolszczającego tenże skrypt forum,
Zabezpieczenie forum,
Utworzenie kategorii, rang i nadanie odpowiednich uprawnień,
Stworzenie własnego regulaminu, który po akceptacji przez Ciebie będzie widniał na forum,
Dodanie stylu/edycja stylu oraz dodatkowo stworzenie grafiki pod niego,
Stworzenie serwera na VPS/Dedyku, zabezpieczenie dedyka, instalacja OGP,
 
 
Doświadczenie: 
 
 
Posiadaliśmy sporo for o tematyce CS 1.6/CS:GO, które aktualnie nie istnieją, bo nie miały prawa przebicia się.
Aktualnie zajmowana pozycja to Moderator / Administrator Rozgrywki na serwerze MTA - CMTA.PL
 
 
Oczekujemy : 
 
 
Wszelkie sprawy czego oczekujemy najlepiej załatwić na wiadomości prywatnej.
 
 
Dodatkowo :
 
 
Jeżeli potrzebujesz administracji w grze - po wstępnej rozmowie możesz stwierdzić, czy też potrzebowałbyś nas do gry.
 
 
Kontakt : 
 
 
GG: 51342289,
FB: Po wiadomości prywatnej,
Numer telefonu: Po wiadomości prywatnej,
PW na forum.
 
Pozdrawiamy, WT.

 

Opublikowano

jWKQL93.png


 


1. Informacje główne


 


Mam na imię Oskar. Nie dawno skończyłem 18 lat. Mieszkam na Śląsku, chodzę do TI. W wolnych chwilach bardzo lubię grać w gry i oglądać telewizję bardzo mnie to odpręża po długim i ciężkim dniu. Nie palę, nie piję (no może czasami się napije na imprezie ale to sporadycznie). Często chodzę na siłownie nie mal, że 3 razy w tygodniu. Lubię bardzo też jeździć na rowerze czasami robię nawet po 30 km. Nie popełniam błędów ortograficznych i staram się pisać poprawną polszczyzną.


 


2. Oferta


 


Oferuję pomoc przy forum. Posiadam duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Perfekcyjne operowanie silnikami takie jak; ipb i mybb. Znajomość html'a i css'a. Byłem v-administratorem na sieci play4strike i administratorem na sieci cs-zielarze. Chętnie zostanę na jednej z posad takich jak; Technik/Administrator/Junior administrator.


 


3. Oczekiwania


 


  • Dojrzałości
  • Odpowiedniej rangi na forum
  • Szybkiego kontaktu
  • Rozważnego projektu
  • Pomysłu na reklamę
  • Brak pustego forum

 


4. Kontakt


 


Gadu-Gadu [52174225]

Prywatna wiadomość [PW]

Opublikowano

 

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

 

Opublikowano

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

 

 

Zostanę Technikiem / Opiekunem Forum

 

Oferuję:


 

Znajomość silników IPB oraz MyBB na poziomie dobrym (Edycja styli, modyfikacji, eliminowanie błędów, jeśli takowe aktualnie występują, zabezpieczenia od  strony FTP itp.).

 

Instalację  sklepu, sourcebansa itp.

 

Stworzenie przed strony.

 

Wykonywanie grafik na potrzeby sieci (jestem amatorem, ale stworzenie loga forum, banneru, jakiegoś napisu nie sprawia mi żadnego problemu :)).

 

Sporą ilość wolnego czasu, bardzo dobry kontakt, pełne zaangażowanie w projekt.

 

Dofinansowanie sieci / forum (po czasie, jeśli nasza współpraca będzie się układać)

 

 

 

Kontakt:

GG: 39754856

Prywatna Wiadomość tutaj

Opublikowano

 

 

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

 

 

Opublikowano

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|



Zostanę Technikiem / Opiekunem Forum


Oferuję:



Znajomość silników IPB oraz MyBB na poziomie dobrym (Edycja styli, modyfikacji, eliminowanie błędów, jeśli takowe aktualnie występują, zabezpieczenia od  strony FTP itp.).


Instalację  sklepu, sourcebansa itp.


Stworzenie przed strony.


Wykonywanie grafik na potrzeby sieci (jestem amatorem, ale stworzenie loga forum, banneru, jakiegoś napisu nie sprawia mi żadnego problemu :)).


Sporą ilość wolnego czasu, bardzo dobry kontakt, pełne zaangażowanie w projekt.


Dofinansowanie sieci / forum (po czasie, jeśli nasza współpraca będzie się układać)





Kontakt:

 


GG: 39754856

 


Prywatna Wiadomość tutaj

 

Opublikowano (edytowane)

10_DUPA.png

 

 

Witajcie drodzy użytkownicy.

 

 

 

Szukam serwerów na sieć użytkowników redaktorów grafików i ogólnie żeby było was jak najwięcej

 

Nie jesteśmy byle jaką siecią podchodzimy do wszystkiego z profesjonalizmem oraz chcemy by było was tutaj jak najwięcej dzięki czemu będziemy mogli się szybciej rozwijać.

Mamy bardzo dobrą zgraną ekipę oraz niczego ci u nas nie zabraknie :)

Szukamy każdy typ serwerów np : CSGO, CS 1.6 , MTA , Minecraft i inne.... jedyne czego nie chcemy to teamspeak'a ponieważ już jednego posiadamy.

 

Co możemy wam zaoferować

 

Bannery dla serwerów każdego typu.

Podpięcie serwera pod SourceBans / AmxBans lub co kolwiek innego.

Dział dla właściciela serwera jak i rangę.

Strefa na TS jeżeli będzie minimum 5 aktywnych serwerów na sieci.

Oferujemy wam pomoc techniczną przy serwerach cs:go jak i 1.6.

 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu ze mną :

 

GaduGadu 53652134 

 

 

 

Godziny w których jestem obecny dostępny

 

poniedziałek = 17:00 - 00:00

wtorek = 17:00 - 00:00

środa = 14:00 - 00:00

czwartek = 17:00 - 00:00

piątek = 17:00 - 05:00

sobota = 11:00 - 04:00

niedziela = 10:30 - 00:00

Edytowane przez Mesharsky
Opublikowano (edytowane)


Witam!

Od jakiegoś czasu razem z ekipą tworzę sieć, w której staramy się zaimplementować:
 Serwery gier online
 Portal z memami, śmiecznymi filmikami
 serwis z grami przeglądarkowymi
 Portal z newsami ze świata IT

 

Czym się zajmuję nasza ekipa i co oferuję?

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron WWW oraz administrowaniem serwerami Linux i Windows. Od nas otrzymasz serwer WWW, profesjonalne forum oparte na silniku MyBB, maszynę, która z łatwością utrzyma Twoje serwery z dużą ilością graczy, reklamę ,pokrycie wszelkich kosztów związanych z rozwojem projektu oraz w razie przychodów adekwatne do wykonanej pracy wynagrodzenie. 
 

Czego oczekujemy od potencjalnego wspólnika?

Od wspólnika oczekujemy pełnego profesjonalizmu, łatwy kontakt, najlepiej gotowych plików (nie CTRL+C/V z internetu) lub pomysłu na cały projekt - jeśli chodzi o serwer gry.
Szukamy osób umiejących pisać poprawnie po polsku,umiejących podejść do sprawy profesjonalnie, zaangażowanych oraz takich którzy mają ochotę podwyższyć swoje umiejętności lub nauczyć się czegoś nowego. 

 

Kogo szukamy na dzień dzisiejszy??

 Ekip, techników chętnych do postawienia serwerów gier (CS:go, CS 1.6, Metin 2 lub innych jeśli masz jakiś pomysł - pisz)
 Głównych administratorów do zarządzania serwerem TS oraz forum
 Redaktorów, których zadaniem będzie pisanie postów oraz artykułów na naszej stronie

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem ze mną współpracy, odezwij się, używając poniższych metod.
 E-Mail [email protected]
 GG 9224435
 WWW brokieb.pl 
Nie pisz do mnie wiadomości typu "Jesteś?, Cześć, Witam" tylko opisz swój projekt oraz proponowane stanowisko oraz cierpliwie oczekuj na odpowiedź! 


Informacje aktualne na dzień 22.11.2016 

 

Edytowane przez brokieb
Opublikowano

Witam poszukuje administratorów do nowo powstałej strony z turniejami online.

Poszukuje:
- Administratorów do organizacji turnieju CS:GO
- Redaktorów
- Grafików 
- komentatorów

 

Wymagania:
- Ukończone 16 lat 

- Wysoka wiedza w danej dziedzinie 
- Odpowiedzialność i wysoki poziom kultury osobistej 

Wszelkie dodatkowe informacje udzielę w wiadomości prywatnej

Kontakt:

GG: 54879399

STEAM : cupes_pl 

Opublikowano

Witam , krótko i na temat szukam technika / pomocnika technika na sieć / serwery nie bede sie tu rozpisywal napisz na gg a wszystkiego się dowiesz  ;) 55953521

Opublikowano

Witam. Poszukuje adminów na serwery CS:GO Only DD2, Only AWP, Arena 1VS1. Serwery są rozkręcone i stoją na dobrze rozwiniętym forum, Łącznie posiadamy 6 serwerów CS 1.6 i 3 serwery CS:GO. 

 

Wymagania:

- Minimum 16 lat

- Doświadczenie w byciu adminem 

- Wysoka kultura osobista

- Steam

 

Kontakt:

GG: 18351599

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Witam , krótko i na temat szukam technika / pomocnika technika na sieć / serwery nie bede sie tu rozpisywal napisz na gg a wszystkiego się dowiesz   ;) 55953521

Opublikowano (edytowane)

Witam! Na początek może powiem trochę o sobie.
 
Jestem Patryk, mam 17 lat i pochodzę z Górnego Śląska.  
Uczęszczam do 2 klasy Szkoły Zawodowej kierunek Mechanik Samochodowy, kierunek ten wybrałem ze względu na to, że lubię majsterkować i "grzebać" przy samochodach.
Poza zawodem, który mam zamiar wykonywać w przyszłości interesuję się także informatyką oraz piłką nożną.
Jestem miły, spokojny (zazwyczaj), raczej ogarnięty, chociaż każdy ma, że tak powiem lepsze dni i pokazuje tą swoją chorą głowę. Raczej łatwo przychodzi mi dogadywanie się z ludźmi.

 
Co mogę zaoferować?
Wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia serwerów Counter Strike 1.6 (Instalacja AmxModX, konfiguracja serwera, edycja pluginów itp.).
Znajomość silników IPB oraz MyBB na poziomie dobrym (Edycja styli, modyfikacji, eliminowanie błędów, jeśli takowe aktualnie występują, zabezpieczenia od  strony FTP itp.).
Instalację  sklepu, amxbansa, sourcebansa itp.
Wykonywanie grafik na potrzeby sieci (jestem amatorem, ale stworzenie loga forum, banneru, jakiegoś napisu nie sprawia mi żadnego problemu :)).
Sporą ilość wolnego czasu, bardzo dobry kontakt, pełne zaangażowanie w projekt.
Dofinansowanie sieci / forum (po czasie, jeśli nasza współpraca będzie się układać)

 
Aktualnie edytuję styl dla portalu graj.se - strona główna, prawie ukończona
 


a736012d9e9ed7ee96316ca99f3bb94a.png
0bdcb22b5045ddbafb8094302b6917da.png


 
Kontakt
GG:39754856
PW MpcForum

Edytowane przez Bla Bla.
Opublikowano (edytowane)

10_DUPA.png

 

 

Witajcie drodzy użytkownicy.

 

 

 

Szukam serwerów na sieć użytkowników redaktorów grafików i ogólnie żeby było was jak najwięcej

 

Nie jesteśmy byle jaką siecią podchodzimy do wszystkiego z profesjonalizmem oraz chcemy by było was tutaj jak najwięcej dzięki czemu będziemy mogli się szybciej rozwijać.

Mamy bardzo dobrą zgraną ekipę oraz niczego ci u nas nie zabraknie  :)

Szukamy każdy typ serwerów np : CSGO, CS 1.6 , MTA , Minecraft i inne.... jedyne czego nie chcemy to teamspeak'a ponieważ już jednego posiadamy.

 

Co możemy wam zaoferować

 

Bannery dla serwerów każdego typu.

Podpięcie serwera pod SourceBans / AmxBans lub co kolwiek innego.

Dział dla właściciela serwera jak i rangę.

Strefa na TS jeżeli będzie minimum 5 aktywnych serwerów na sieci.

Oferujemy wam pomoc techniczną przy serwerach cs:go jak i 1.6.

 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu ze mną :

 

GaduGadu 53652134 

 

 

 

Godziny w których jestem obecny dostępny

 

poniedziałek = 17:00 - 00:00

wtorek = 17:00 - 00:00

środa = 14:00 - 00:00

czwartek = 17:00 - 00:00

piątek = 17:00 - 05:00

sobota = 11:00 - 04:00

niedziela = 10:30 - 00:00

Edytowane przez Mesharsky
Opublikowano (edytowane)
Witam poszukuje administratorów do nowo powstałej strony z turniejami online.
 
Poszukuje administratorów do organizacji turnieju CS:GO
 
Obowiązki:
- Organizowanie turniejów online
- Rozwiązywanie problemów graczy
- Utrzymywanie kontaktu z graczami
 
Wymagania:
- Ukończone 16 lat 
- Wysoka wiedza na temat rozgrywek e-sportowych 
- Odpowiedzialność i wysoki poziom kultury osobistej 
 
Wszelkie dodatkowe informacje udzielę w wiadomości prywatnej
 
Kontakt:
GG: 54879399
STEAM : cupes_pl 
 
Edytowane przez CupESport_PL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...