Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję Grafika który ma czas i chęci do zaczęcia współpracy z nami (centrumgamingu).


Grafik musi znać się na tym co robi i być często na moje zawołanie (prośbę) oraz musi być osobą która POTRAFI doradzić a nie odpowiada nie wiem. 


Szukamy osób uczciwych i takich które wykonają grafikę bezpłatnie.


 


Projekt centrumgamingu to strona która będzie zrzeszać tysiące graczy polskich w Counter-Strike 1.6 oraz Global Offensive.


Stronę podaje osobą zainteresowanym współpracą.


Oferuje reklamę partnera na stronie głównej (np. link do portfolio).


Aktualnie strona znajduję się w budowie.


 


Zapraszam na PW  :)

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wolne stanowisko:   Opiekun/Wlasciciel

Ilość wolnych miejsc:  1

Informacje dot. stanowiska:  Poszukuje opiekuna lub właściciela, który zajmie sie serwerem cs:go (gwarantowana oplata na przynajmniej 2 miesiace jesli na serwerze bedzie ktos gral).

Kontakt z Administratorem:  GG:  49310651  / PW tutaj

 

*Od razu mówie, że na serwerze nie może być skinów ani kos, a token właściciel musi sobie sam załatwic. My tylko opłacamy i pomagamy w konfiguracji.

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję osoby na stanowisko Grafika który będzie chętny do współpracy.


Osoba musi znać się na rzeczy i stopniowo wykonywać podane przez Administratora zadania.


Nie wymagam profesjonalizmu, chcę aby grafika wyglądała dobrze i nie byłą robiona na wzór innej.


Szukamy uczciwej osoby która będzie wykonywała zadania w stylu pracy charytatywnej. (bezpłatnie)


 


Osoby chętne zapraszam do kontaktu na PW.


Edytowane przez damcej
Opublikowano (edytowane)

Dzień dobry.


Wraz z kuzynem założyliśmy serwer na pukawce (32 sloty) i chcielibyśmy go przerobić na ZM (Zombie Mod'a) / ZE (Zombie Escape'a). Teraz pytanie; czy ktoś chciałby nas poprowadzić w jaki sposób to zrobić, albo samemu się za to zabrać ? Dużo rzeczy wgrywamy i podmieniamy, ale nic z tego nie wychodzi... Więcej informacji na PW :)

Edytowane przez miciuciek
Opublikowano (edytowane)

Witam,

Z tej strony Jakub przychodzę z propozycją dla własnej sieci serwerów gier.

 


Poszukujemy:

 

-Serwerów do Sieci

-Technika Forum
-Grafików

-Moderatorów

-BlackListed

 

 

Czego od Państwa oczekujemy?

 

-Zdecydowania

-Chęci do współpracy

-Dojrzałości

-Zaangażowania w rozwój sieci

 

Co możemy Państwu zaoferować?

-Oryginalną Licencje IP.Board
-Dojrzałość

-Komunikator TeamSpeak z licencją

-Pomoc przy serwerze

-Szybki Kontakt

Oraz wiele więcej możemy Państwu zaoferować :)


Kontakt:

GG:22524253

 

Pozdrawiam,Jakub

Edytowane przez CornBoy

Jeżeli potrzebujesz pomocy ze swoim serwerem napisz do mnie na: PW/GG :D

Opublikowano

Poszukuję serwerów oraz adminów na nowo rozwijającą się sieć serwerów! Oferujemy domenę .pl i silnik IP.Board. Więcej informacji podam na PW. Gorąco zapraszam.


Opublikowano

Witam, niektórzy z Was mogą pamiętać i kojarzyć "CS-NIETALIGA.PL"


 


Na nowo otwieramy sieć i szukamy doświadczonych:


 


1. Techników serwerów GO


2. Techników 1.6


3. Administratorów, Moderatorów Forum


4. Redaktorów 


5. Grafików


 


Nie ma żadnych składek, wpisowych itp na wszystko hajsy są stabilne serwery oraz forum.


 


Kontakt :


 


GG 57671088


Email = [email protected] ( odpisuje od razu )


Opublikowano (edytowane)

Witam Serecznie !


Mam do zaoferowania nową sieć serwerów która startuje w ten pt o 17.


Mamy dość dużą kwotę pieniędzy dzięki czemu szybko wystartujemy.


Ładne czyste przejrzyste forum które ściągnie wielu graczy oraz użytkowników.


 


Poszukujemy :


Serwery 


Moderatorów 


Global Moderatorów


UB Team


Grafików 


 


Oferujemy 


Konfigurację Nowych/Starych serwerów


Unikalne Pluginy


Reklamę serwerów


Miłą luźną atmosferę 


Forum z domeną .pl


Sklep Automatyczny na SourceMod oraz AmxMod ,,Płatny"


Doświadczenie 


Oraz Wiele Wiele Więcej !


 


KONTAKT


email:[email protected]


GG:59205835


Edytowane przez CzupaKabra3412
Opublikowano
Witam poszukuje administratorów do turnieju CS:GO. 

Posiadam w pełni gotową i funkcjonalna stronę ligową.

Wymagania:

- Minimum 16 lat.

- TS3.

- szeroko wiedzę na temat rozgrywek CS:GO.

 

Na wszelkie pytania odpowiem w wiadomości prywatnej.

 

Kontakt: 

STEAM: cupes_pl 

PW
Opublikowano

Witam

 

Podepnę pod istniejącą 9 lat sieć serwerów Counter Strike, serwery CS 1.6

Niegdyś działaliśmy tylko na serwerach cs 1.6, obecnie same CS:GO, brakuje nam stałego, dobrego klasyka.

 

Interesują mnie tylko rozkręcone serwery, proszę nie pisać z pustymi serwerami bo to dziś każdy potrafi stworzyć.

 

Możliwość kupienia lub innej współpracy.

 

GG: 1401014

[email protected]

 

Pozdrawiam
Chemik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

 

Witam,

Z tej strony Jakub przychodzę z propozycją dla własnej sieci serwerów gier.

 

Poszukujemy:

 

-Serwerów do Sieci

-Grafików

-Moderatorów

-BlackListed

 

 

Czego od Państwa oczekujemy?

 

-Zdecydowania

-Chęci do współpracy

-Dojrzałości

-Zaangażowania w rozwój sieci

 

Co możemy Państwu zaoferować?

-Oryginalną Licencje IP.Board

-Dojrzałość

-Komunikator TeamSpeak z licencją

-Pomoc przy serwerze

-Szybki Kontakt

Oraz wiele więcej możemy Państwu zaoferować :)

Kontakt:

GG:22524253

 

Pozdrawiam,Jakub

 

Edytowane przez CornBoy

Jeżeli potrzebujesz pomocy ze swoim serwerem napisz do mnie na: PW/GG :D

Opublikowano (edytowane)

Cześć. Nazywam się Mateusz i interesuję się programowaniem webowym, ale znam się też na wielu innych rzeczach.

Oddam swoją osobę sieci, która potrzebuje pomocy w prowadzeniu sieci. 

 

Oferuję:

~Instalacje na VPS/Dedyk:

~Systemy Linux,Windows,Freebsd

~Tworzenie serwerów na VPS/Dedyk:

~CS:GO

~Metin2

~Ts3

~MC

|Konfuguracje serwerów:

~CS:GO

~Ts3

~MC

~CS 1.6

|Stworzenie paczki pod:

~CS 1.6

~MC

|Zrobienie od podstaw:

~TS3

~Forum

~Pomoc w:

~WWW/Forum

|Opieka 24/7

~WWW

~Forum

 

 

Potrzebujesz pomocy? Masz jakieś pytania?

 

Skontaktuj się ze mną poprzez:

 

GG: 55173029

PW

 

Edytowane przez xNoLife
Opublikowano

Witam poszukuję ludzi na stanowiska takie jak:
 

- Moderatorów

 

- AntiCheat

 

- Opiekun Adminów

 

- Admin serwera CS 1,6 oraz CS: GO

- Grafików

 

- Redaktorów

 

Oferujemy:

 

- przyjazną atmosferę

 

- forum z nowym stylem

 

- ogarnięta administrację

 

- posiadamy serwery CS:GO jak i 1.6

 

- własny serwer TS3

 

Kontakt GG: 48312611

Opublikowano

Szukam technika, ktory ogarnia pluginy itp. Niestety nie potrafie za bardzo dzialac na nich w sourcemod .  Oczywiscie pomoc pomoc bym chcial pezplatna. W nagrode vip lub admin na miesiac, jak tam bedziesz sobie chcial  :)


 


Propozyjce tylko i wylacznie za pomoc steam. Nie odpisuje na widaomosci na stronie.


http://steamcommunity.com/id/maiikb/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wolne stanowisko: Junior Admin, Admin Forum, AntiCheat, Moderator, Opiekun Adminów, Redaktor, Grafik, Admin serwera
Ilość wolnych miejsc: Junior Admin i Admin Forum miejsc po jednym na stanowisko a reszta nieograniczona
Informacje dot. stanowiska:

Poszukujemy osoby doświadczonej na rangę Junior Admin i Admin Forum. Rangi te nie będą przydzielone od razu, trzeba się wykazać, osoby które są doświadczone to zrozumieją. Osoba ta będzie miała na celu pomoc w prowadzeniu organizacyjnym sieci. Junior Admin jest od forum i serwerów natomiast Admin Forum tylko od forum.

 

AntiCheat - Ocenianie demek/ss i przeglądanie skarg na forum.

Moderator - Opiekowanie się forum. Zamykanie tematów, dawanie notek jako ostrzeżeń za przewinienia i w ostateczności karaniem warnem za złamanie Regulaminu Forum.

Opiekun Adminów - pilnowanie Adminów, sprawdzanie ich banów, jeżeli Admin nadużywa swojej funkcji to degradacja ze stanowiska.
Grafik - Tworzenie prac graficznych.
Redaktor -  Pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB.
Admin serwera- pilnowanie porządku na serwerze.
 

Kontakt z Administratorem pod GG: 13511579

Jeśli wiesz iż nie masz doświadczenia by dostać rangę administracyjną nawet nie pisz. Kandyduj na rangę niższą i z niej się wybijaj wyżej. Pamiętaj, że zawsze można się rozwijać a my pomożemy.

Oferujemy:

Ogarniętą i pełnoletnią administrację.
Unikatowy styl forum.
Silnik forum IPB.
Serwery 1.6 jak i CS:GO.
Wiele konkursów i turnieje z nagrodami rzeczowymi.
Rozwój i zabawę, zdobywanie doświadczenia i wchodzenie w inne typy gier.
Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia, pomagamy się rozwijać!  Z admina możesz być i H@ !

Opublikowano

Witam, Szukam technika do CoD MoD. W zamian offeruję Admina na stałe. Ewentualnie H@/Opiekuna serwera. Proszę o kontakt.

Serwer będzie posiadał reklamy,oraz zabezpieczenie na kilka miesięcy. Forum w trakcie rozwoju.Pozdrawiam Knotkat.

 

 

Szukam ludzi na stanowiska:

Technik CoD sourcemod.

Technik forum.

Moderator.

Admin serwera.

 

Opublikowano

Poszukujesz admina na serwer CS? Może potrzebna Ci osoba która może również zająć się forum? Zapraszam do przeczytania.

 

Witam, jestem Kamil mam 20 lat w cs gram już kilka ładnych lat i nie mówię tu tylko o CS:GO. Jestem człowiekiem miłym, spokojnym i pracowitym, mogę zaoferować pomoc w prowadzeniu serwera w cs:go jednak jeżeli na twoim serwerze nie ma graczy, lub jest to cod mod, Death run i inne podobnego typu serwery to nie pisz bo nie jestem zainteresowany, Mogę pracować na 2 stanowiskach, jako moderator forum i admin, w obu tych stanowiskach mam doświadczenie dość spore. Kontakt to PW na forum, jeśli Cię interesuje współpraca ze mną pisz.

2gv2zrp.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...